320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
    Edasilükatud Borussia - Monaco mängu näidatakse otse:

    http://sport.ohtuleht.ee/798836/boru...-televaatajani
    Algselt oli see TV6 kavas, aga nüüd lükati toredasti VSB kavva. Nüüd jääb KHL-i kolmas finaalmäng nägemata. Mingit varianti polnud seda TV6s näidata?
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Algselt oli see TV6 kavas, aga nüüd lükati toredasti VSB kavva. Nüüd jääb KHL-i kolmas finaalmäng nägemata. Mingit varianti polnud seda TV6s näidata?
      KHL'st küll sügavalt pohhui. Aga TV6 võiks (samuti) üle kanda küll.

      Kommentaar


        Ei suuda mänguaega ja seisu ka kuvada? (Dortmund vs Monaco). Las ma arvan, see info käi kusagile Riiga või satelliidile kinni?

        Kommentaar


          Mnjah, KHL'i finaalis käib korralik andmine täna. 2 lisaaeg alles algab, et ilmselgelt oleks see ülekanne pooleli jäänud nii või teisiti. Kus sa siis jalgpalli ülekandesse saad sisse sõita..
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Redman Vaata postitust
            Mnjah, KHL'i finaalis käib korralik andmine täna. 2 lisaaeg alles algab, et ilmselgelt oleks see ülekanne pooleli jäänud nii või teisiti. Kus sa siis jalgpalli ülekandesse saad sisse sõita..
            KHL-il on ju oma eraldi kanal olemas.

            Kommentaar


              Lähipäevil Dortmund-Monaco korratakse? Kuna algselt ilmselgelt mängu plaanis ega kavas polnud, ei salvestanud miskipärast ära.
              T*ra, see ajab alati närvi!

              Kommentaar


                2x Indrek kommenteerimast o.O

                Kommentaar


                  Kannisalust sai Kannisoo.

                  Kommentaar


                    Platsil on Anderlecht ja ManU aga jutt käib Bayernist.

                    Kommentaar


                      Miks on vaja sellist iba ajada. "Oikui nüüd Klavan oleks Lovreni asemel selle söödu teinud, siis oleks meedia ja kõik nii pahased" või mida iganes. Loll lalin
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Miks on vaja sellist iba ajada. "Oikui nüüd Klavan oleks Lovreni asemel selle söödu teinud, siis oleks meedia ja kõik nii pahased" või mida iganes. Loll lalin
                        Ma ütlesin, et säutsusfäär oleks vihane, meedia kohta ei öelnud midagi. Kuna mul on twitterist silma jäänud, et leidub terve leegion fänne, kes nagu ootaksid juba ette, et Klavan eksiks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma ütlesin, et säutsusfäär oleks vihane, meedia kohta ei öelnud midagi. Kuna mul on twitterist silma jäänud, et leidub terve leegion fänne, kes nagu ootaksid juba ette, et Klavan eksiks.
                          No suva ju. Mis see üldse loeb, mida kuskil keegi säutsub, mingi agenda ajamine jälle.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Kivisild võiks Meistrite Liigat tulla kommima ja/või Pohlak/Poom jms, kes aeg-ajalt käinud a enam väga ei meenu.

                            Kommentaar


                              Poom kommenteeris vanasti Arsenali mänge.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Poom kommenteeris vanasti Arsenali mänge.
                                tean aga on ka muid komminud. Kivisild on tasemel olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X