320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
    Huvi pärast küsin, et kes see on, kes praegu WHU - CHE kommenteerib @ VSB?
    (telekava ei anna mingit vastust)
    Post sinust kõrgemal.

    Kommentaar


      Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
      Huvi pärast küsin, et kes see on, kes praegu WHU - CHE kommenteerib @ VSB?
      (telekava ei anna mingit vastust)
      Ma jah. Üllatavalt hea mängu sain

      Kommentaar


        Mis veel on juhtunud:
        - lapse emaga oli veidi kehvad suhtlused ja siis ma kommenteerisin öösiti Copa Americat, magasin tööl, aga kuna ta arvas, et ma olen teiste naiste juures, siis palus mul välja kolida. Kolisingi. #suhelgem
        - olen lennanud mängule pool tundi varem reede õhtul, kuna oli mingi segadus ja keegi teine polnud võimeline tegema. Mängis muidugi Brighton, mida ma polnud varem kordagi kommenteerinud-näinud ja eeltöö oli ilmselgelt ka tegemata. Pärast sain skintilt foorumis puid alla.
        - vaikselt nutnud eetris - Leicesteri võit.
        - tellinud endale pitsa stuudiosse (jõudis napilt enne eetrit).
        - laupäeval kolm mängu kommenteerinud, aga ööl enne seda suutis mingi venelane mul prillid kaheksaks väänata ja siis ma läksin instrusse ja ostsin läätsed, mida ma pool tundi silma panin. Kolm mängu oli vaja teha ja muud varianti polnud. Sealt saati kannangi läätsi.
        - olen pärast raju reedet mängu vaheajal totaalselt powernäppi teinud.
        - igava mängu ajal angry birdsi mänginud (seda vist ei tohiks tunnistada).
        - lugenud FB-st paari inimese juttu stiilis "oo, sa oled praegu otse-eetris? ma tahaks sul kunagi lahti imeda, kui sa kommenteerid." (seda pole kordagi reaalselt juhtunud).
        - mängu asemel raadioeetris passinud ja Kalevilt mingi kümme kõnet samal ajal saanud.
        - mingi kell 2 algava mängu eel ärganud 1.34 ja endale hollika juurde takso tellinud (neiu elas toona seal). Takso tuli 1.40 ja siis karjatanud taksojuhile, et sõida nii kiirelt, kui vähegi jõuad. Jõudsin eetrisse 30 sekki enne mängu. Õnneks tegime Epicuga kahekesi.
        - kommenteerinud tõstmist Jaan Taltsiga, kes nokkis, et miks mina ei suuda rummi puhtalt juua.
        - pärast öösel kestnud mänge norinal Ekspressi toimetuses maganud.
        Rohkem praegu meelde ei tule.

        Kommentaar


          Taltsiga ülekanne oli kuld
          Kutsuge pühade ajal abikommentaatoriks suva mis spordialal!

          Kommentaar


            Meenus veel üks detail:
            - Belgradi lennujaamas vahetult enne lendu heliseb telefon. Ma ei viitsi vastu võtta. Selgus, et kuidagi oli mingi mäng pidanud mul olema, kuigi ma teatasin, et mind pole. Mäng läks inglise kommentaariga eetrisse...

            Kommentaar


              Meenub seik, kus mingi seltskond ei uskunud, et Dannar eetris on. Palusime chatis, et ta otseeetris Kiivri-tsehh ütleb ja seda ta järgmise väravalöögi ajal ka kenasti tegi.

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Taltsiga ülekanne oli kuld
                Kutsuge pühade ajal abikommentaatoriks suva mis spordialal!
                Aga tõesti.
                Mingi tuntud telenägu näiteks. Juss Haasma võimidaiganes, kellele vutt meeldib. Või Jürgen Veber. Naljakas oleks. Aga eelkõige põnev. :P

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Aga tõesti.
                  Mingi tuntud telenägu näiteks. Juss Haasma võimidaiganes, kellele vutt meeldib. Või Jürgen Veber. Naljakas oleks. Aga eelkõige põnev. :P
                  Jürgen veber, sa mõtled seda pärnu vapruse endist väravavahti, kes hobikorras mustkunsti tegi?

                  Kommentaar


                    Kui mõni prantslane mängib, siis võiks Lauri Leesi kutsuda või mõne Kristen Viikmäe sugulase.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Jürgen veber, sa mõtled seda pärnu vapruse endist väravavahti, kes hobikorras mustkunsti tegi?
                      Ilmselt mitte, sest mustkunstnik mängis sellises legendaarses klubis nagu Valga Warrior.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Meenus veel üks detail:
                        - Belgradi lennujaamas vahetult enne lendu heliseb telefon. Ma ei viitsi vastu võtta. Selgus, et kuidagi oli mingi mäng pidanud mul olema, kuigi ma teatasin, et mind pole. Mäng läks inglise kommentaariga eetrisse...
                        Täna hommik ärkasin ülesse su räuskamise peale, telekas jäi mängima ja korduses tuli mäng ja vajusin unne ja oli vist 8.10, kui sa ei suutnud ise ka uskuda et moyes nahka pistis conte ja ma mõtlesin miks mul telekas käib ikka raisk ja kes see karjub seal veel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Täna hommik ärkasin ülesse su räuskamise peale, telekas jäi mängima ja korduses tuli mäng ja vajusin unne ja oli vist 8.10, kui sa ei suutnud ise ka uskuda et moyes nahka pistis conte ja ma mõtlesin miks mul telekas käib ikka raisk ja kes see karjub seal veel.
                          Õudne!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Ilmselt mitte, sest mustkunstnik mängis sellises legendaarses klubis nagu Valga Warrior.
                            Ilmselt mängis siis tervises, mingi pärnu connection igatahes meeles on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Ilmselt mängis siis tervises, mingi pärnu connection igatahes meeles on.
                              On Pärnust pärit, seega kindlasti mõne kohaliku klubi taustaga.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Tervises mänginud küll esiliigat.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X