320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas sama seis on kõigis kolmes riigis või oleme me ainukesed ilma HD-ta?

    Kommentaar


      16. mai on Euroopa Liiga finaal ja 18-20. mai kossu Euroliiga Final 4. Peale seda pole vist kuni sügiseni suurt midagi tulemas?

      Kommentaar


        Kõige suurem vist, mis võib meid huvitada oleks see kergejõustiku kuldliiga, kus peaks mõnel etapil meie kettaheitjad - odaviskajad peale saama, muud väga pähe ei tule.

        Aga suht funny oleks, kui finaaliks HD pilti ei tule...vaatan juba, et üks tartu kino on juba välja reklaaminud üritused, et CLi finaal suurelt ekraanilt kinos HD´s VSB´st...
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Finaali saab HDs vaid kinodes näha, Tallinnas,Tartus, Viljandis - https://www.facebook.com/events/421764144937690/

          Kommentaar


            Eee wow, miks kolmapäeval ühtegi Premmi mängu eetris pole? Ühtegi teist live ka ju pole.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Eee wow, miks kolmapäeval ühtegi Premmi mängu eetris pole? Ühtegi teist live ka ju pole.
              Chelsea - Huddersfield täitsa olemas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Chelsea - Huddersfield täitsa olemas.
                Ok, kava.ee ja Telia näitasid sinna vanu Meistrite Liiga finaalide korduseid.

                Kommentaar


                  Võta pits kui Mõnu mainib tšakraid või Mangi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Võta pits kui Mõnu mainib tšakraid või Mangi
                    Palju tuli?

                    Kommentaar


                      Mõnu lubati jälle joogisena rooli? "Mõttetu mäng, mõttetu mees, TROPP!"
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                        Mõnu lubati jälle joogisena rooli? "Mõttetu mäng, mõttetu mees, TROPP!"
                        Kas Pogba tegutsemine polnud tropp? Ja mõttetu mees ma kohe kindlasti ei öelnud. Seda küll, et mäng oli esialgu tabeli mõttes mõttetu, lõpuks ka väljakul toimumise mõttes.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kas Pogba tegutsemine polnud tropp? Ja mõttetu mees ma kohe kindlasti ei öelnud. Seda küll, et mäng oli esialgu tabeli mõttes mõttetu, lõpuks ka väljakul toimumise mõttes.
                          United on lõviosa hooajast sellist impotentsust oma mängus näidanud, ei midagi uut ju. See, kuidas sul kommentaar lappesse läks ja frustratsioonist niisama ilkuma hakkasid, polnud ju enam professionaalne tegutsemine. Kui sulle nii vastukarva on too meeskond, siis kas mõttekam poleks viisakalt keelduda Unitedi mängudest, et säästa ennast ja teisi?
                          Pogba tegutsemine ei olnud tropp, nüüd rõhutan - minu silmis. A see hoopis muu teema juba.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                            United on lõviosa hooajast sellist impotentsust oma mängus näidanud, ei midagi uut ju. See, kuidas sul kommentaar lappesse läks ja frustratsioonist niisama ilkuma hakkasid, polnud ju enam professionaalne tegutsemine. Kui sulle nii vastukarva on too meeskond, siis kas mõttekam poleks viisakalt keelduda Unitedi mängudest, et säästa ennast ja teisi?
                            Pogba tegutsemine ei olnud tropp, nüüd rõhutan - minu silmis. A see hoopis muu teema juba.
                            Mul pole mitte midagi Unitedi vastu. Sa räägid konkreetselt ühest olukorrast, kus mängija teeb hooaja eelviimases ja tabeli mõttes ebaolulises mängus täiesti idiootse vea, milleks puudus igasugune vajadus. Sellele eelnes veel mitmed olukorrad, kus Pogba oli kõige peale vingus ja hädas. Ehk oleks sama olukorra teinud ükskõik, milline teine nö. suur mängija, siis oleks sama reaktsioon olnud, et nii ei tehta ja selliselt staaritsemine väljakul pole väga see, mida ma seal näha tahaks.

                            P.S. kui sa lahutad mängust selle Pogba olukorra, siis kuskohas ma seda "vastukarva" emotsiooni näitasin?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mul pole mitte midagi Unitedi vastu. Sa räägid konkreetselt ühest olukorrast, kus mängija teeb hooaja eelviimases ja tabeli mõttes ebaolulises mängus täiesti idiootse vea, milleks puudus igasugune vajadus. Sellele eelnes veel mitmed olukorrad, kus Pogba oli kõige peale vingus ja hädas. Ehk oleks sama olukorra teinud ükskõik, milline teine nö. suur mängija, siis oleks sama reaktsioon olnud, et nii ei tehta ja selliselt staaritsemine väljakul pole väga see, mida ma seal näha tahaks.

                              P.S. kui sa lahutad mängust selle Pogba olukorra, siis kuskohas ma seda "vastukarva" emotsiooni näitasin?
                              Yeah...right. Mina saan täiesti aru, miks Pogba nii leili läks, sest teda nüpeldati Kouyate poolt nõnna mõnusalt kogu kohtumine. Mingi hetk pidi lihtsalt vesi keema minema.

                              Vastukarva emotsioon tuli sul eelnevalt juba sellest, kui United "üritas" mingit rünnakut üles võtta ja sa ilkudes seda kommenteerima hakkasid stiilis "Jaaa siis Herrera, jaaa nüüd Valencia, jaaa nüüd Pogba jne." Ma ja ka paljud teised mõistavad, et Unitedi mängu on üsna raske kommenteerida, sest see on nii ränk risttahuka toppimine läbi ümmarguse augu, aga VSB stuudio ei peaks olema päris sama mis postimees.ee - rohkem rõhku võiks siiski olla kvaliteedil mitte kvantiteedil.
                              Su tülpinud olek seal väljendus juba sellest, kuidas nii pohhui oli, et kes reaalselt palli mängis või olukorras oli ning suvaline mängijanimi eetrisse lendas.
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                                Vastukarva emotsioon tuli sul eelnevalt juba sellest, kui United "üritas" mingit rünnakut üles võtta ja sa ilkudes seda kommenteerima hakkasid stiilis "Jaaa siis Herrera, jaaa nüüd Valencia, jaaa nüüd Pogba jne." Ma ja ka paljud teised mõistavad, et Unitedi mängu on üsna raske kommenteerida, sest see on nii ränk risttahuka toppimine läbi ümmarguse augu, aga VSB stuudio ei peaks olema päris sama mis postimees.ee - rohkem rõhku võiks siiski olla kvaliteedil mitte kvantiteedil.
                                Su tülpinud olek seal väljendus juba sellest, kuidas nii pohhui oli, et kes reaalselt palli mängis või olukorras oli ning suvaline mängijanimi eetrisse lendas.
                                Ilkudes. Okei, mida iganes.

                                Seal oleks võinud olla ükskõik, milline meeskond ja samas situatsioonis ehk siis hooajalõpu mäng, kus kumbki viimased 20 minutit mitte midagi isegi ei ürita. Siis oleks ma samamoodi ohanud. Ja "manu vastast frustratsiooni ja vihkamist näidanud".

                                Sest avapoolaeg oli kõiki tingimusi arvestades oossom. Lõpp vajus täiesti ja nagu täiesti ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X