320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ma tegin mingi 20min enne lõppu lahti, mõnda aega oli ainult staadioniheli, ma ei tea, ehk lõpus tuli midagi tagasi, aga mingi hetk hakkasin vormelit vaatama.
    Sul oli vale helikanal valitud äkki? Elisa klientidele näiteks pakutakse kahte helikanalit, millest teine on just ilma kommentaarideta ülekande originaalheli.

    Kommentaar


      Cardiff vs Arsenali asemel on mingi hoki?!?!

      Kommentaar


        Tra mõnuagent palun anna VSB mingi tegevjuhi telefoninumber ma reaalselt tahaks hetkel ennast välja elada.

        Kommentaar


          Meelitasid 3,50ga ligi ... ning esimesel 7sel päeval kusevad tiiki ja tahavad vägisi uuesti lahti saada.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            See pole ju Premmi kanal, et igat mängu peaks näitama. Olin ise ka pettunud, aga saan täitsa aru, miks kuusvarvate hokit eelistatakse. Ise olen siin paar korda vihastanud, et Premmi näiteks MotoGP-le eelistatakse. Loodetavasti tehakse lähiajal teine kanal ära.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              See pole ju Premmi kanal, et igat mängu peaks näitama. Olin ise ka pettunud, aga saan täitsa aru, miks kuusvarvate hokit eelistatakse. Ise olen siin paar korda vihastanud, et Premmi näiteks MotoGP-le eelistatakse. Loodetavasti tehakse lähiajal teine kanal ära.
              Aga saatekavas oli Premm sellepärast ka see pettumus. Oleks juba varakult teada olnud, et hoki, siis ei olekski kobinat olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Aga saatekavas oli Premm sellepärast ka see pettumus. Oleks juba varakult teada olnud, et hoki, siis ei olekski kobinat olnud.
                Seda küll.

                Kommentaar


                  miks te telekanali tellimise asemel viaplay kontot ei tee? sisuliselt sama raha eest saab rohkem sisu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    See pole ju Premmi kanal, et igat mängu peaks näitama. Olin ise ka pettunud, aga saan täitsa aru, miks kuusvarvate hokit eelistatakse. Ise olen siin paar korda vihastanud, et Premmi näiteks MotoGP-le eelistatakse. Loodetavasti tehakse lähiajal teine kanal ära.
                    Üldiselt see mida Nasfal ütles, aga kuna ma hokist midagi ei tea, siis mis see loogika seal taga oli muidu? Läti sats mängis vms?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      miks te telekanali tellimise asemel viaplay kontot ei tee? sisuliselt sama raha eest saab rohkem sisu.
                      Sest Viaplay ei olnud veel HDs kui tellimuse tegin. Kas Viaplay näitab jalkat ka praegu?
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Sest Viaplay ei olnud veel HDs kui tellimuse tegin. Kas Viaplay näitab jalkat ka praegu?
                        näitab. hiljem Watford vs Spurs ka. pildikvaliteet juba täitsa HD moodi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Üldiselt see mida Nasfal ütles, aga kuna ma hokist midagi ei tea, siis mis see loogika seal taga oli muidu? Läti sats mängis vms?
                          Riia dünn vanasti nagu oli jah.

                          Kommentaar


                            Kava.ee lubas eile kell 17.00 Burnley - Manu mängu, seega... Vaadake tvplay kava viastati kodukalt, seal oli kõik ok eile kui ka täna!

                            Kommentaar


                              Ma sain uue nädala kava koos kommentaatorite nimedega eelmisel reedel. Siis oli juba algusest peale Arsenal hilisema kordusega kirjas. Ehk kava.ee võtab kõige esialgsema kava ja siis ei uuenda seda enam.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Aga saatekavas oli Premm sellepärast ka see pettumus. Oleks juba varakult teada olnud, et hoki, siis ei olekski kobinat olnud.
                                Kava on selline olnud juba vähemalt alates 24. augustist. Tuleb õigest kohast vaadata.



                                See muidugi pole normaalne, et eksisteerivad erinevad versioonid, aga tundub küll, et oma pahameele võiks suunata kava.ee vms tegevjuhtide suunas.

                                Teeks veel ka sellise tähelepaneku, et eile algas KHL-i uus hooaeg meistri Ak Barsi ja supertiimi SKA vahelise suure matšiga, mis tuli lindilt kell 21:30. Premist oli kolme vooru peale otseülekandes eetris 20 mängu. Täna tõesti Läti sats jääl ja esimest korda otse ei näe. Kohe kisa lahti.

                                Ei tea, mis Läti hokifoorum järgmine nädal teeb, kui Dünni asemel näidatakse MotoGP-d ja laupäeval Rahvuste liiga kordust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X