320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Punkt Vaata postitust
    "Ah, käige kanni", või mida klassikud ütlevadki. Ratsionaalselt mõeldes saan aru, et Barcelona toob ilmselt paremad vaatajanumbrid kui Atlético, aga väike mitmekesisus võiks siiski olla (kui ei eksi, siis Barca-Inter oli ka eelmine voor telemänguks). Aga eks igaühele oma.

    Minu meelest on selge mõnitamine, et näidatakse 19.55 kahel! kanalil ühte ja sama mängu. Debiilsus.


    Teiseks (ma saan aru, et on ainult 2 stuudiot), aga aastal 2018 ma saan valida ainult 2 Meistrite Liiga mängu vahel. Ehk siis minu jaoks on lihtsalt küsimärk, kuhu on need 7-8 aastat püüeldud?

    Räigelt kurvaks teeb.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      45 Tue 11/6/2018 L/L 19:45 21:50 TVPS, Via1 Football UEFA Champions League 2018/19 MD4 FK Crvena zvezda-Liverpool FC
      TVPS ja VIA1 tähendab, et näidatakse tavakanalil ja Viaplay 1 liinil. TVPS+ hakkaks poole mängu pealt snuukrit näitama. Et ma ei tea, kuskohast sa välja loed, et kaks kanalit näitavad sama mängu.

      Stuudioid tuli seejuures juurde - nüüd on neid vist kuus.

      Kommentaar


        Sorry, mina lihttarbijana ei saa teie sisefailidele ligi.

        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          45 Tue 11/6/2018 L/L 19:45 21:50 TVPS, Via1 Football UEFA Champions League 2018/19 MD4 FK Crvena zvezda-Liverpool FC
          TVPS ja VIA1 tähendab, et näidatakse tavakanalil ja Viaplay 1 liinil. TVPS+ hakkaks poole mängu pealt snuukrit näitama. Et ma ei tea, kuskohast sa välja loed, et kaks kanalit näitavad sama mängu.

          Stuudioid tuli seejuures juurde - nüüd on neid vist kuus.
          Sorry, lihtsalt mingil põhjusel on tihti mingi ülim segadus teie kavadega. Telia näitab ühte, tvplay koduleht teist ja kava.ee kolmandat varianti. Mis ilmselt pole üldse teie paha, lihtsalt seda on liiga tihti.

          Kommentaar


            Kunagi vist Kalev rääkis, et props on tavaliselt sellega, et kava ja muud panevad andmed baasidesse nädal-kaks varem ja kui siis miskit muutub, siis ei taha nad väga kiirelt kavu muuta ja sealt see triangel tulebki.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kunagi vist Kalev rääkis, et props on tavaliselt sellega, et kava ja muud panevad andmed baasidesse nädal-kaks varem ja kui siis miskit muutub, siis ei taha nad väga kiirelt kavu muuta ja sealt see triangel tulebki.
              Jah, aga kui teie enda kodulehel on see, siis on jamasti.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kunagi vist Kalev rääkis, et props on tavaliselt sellega, et kava ja muud panevad andmed baasidesse nädal-kaks varem ja kui siis miskit muutub, siis ei taha nad väga kiirelt kavu muuta ja sealt see triangel tulebki.
                Täiesti võimalik ja mõistetav, see tekitab küsimuse. Kui palju üldse telekanal saab kurjustada selliste kavade edastajatega? Sest tegelikult on ju keskmise televaataja pahameel alati kanalile suunatud kui mingi jama on ja kava on muutunud.

                Ütleme, et tead juba nädal varem, et su meeskond täna õhtul mängib ja siis lükkad mingi 10 minti enne kick-offi peale ja tuleb mingi "läti meistrivõistlused nooleviskes" - saad mõttest aru küll ja siis viimasel hetkel hakkad https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ läbi kammima ja stabiilset pilti otsima. - You'll get the point.

                Kommentaar


                  Eks ta ilmselt ole ikka firma enda süü ka, kui turundus ja programmiosakonnad veidi nihkes on ja info ei liigu. Kunagi sai muidugi veel ise siia viimane kava üles laetud, aga siis hakkas tihti "vaataja viha" mingi kavaerrori peale endale kaela lendama
                  Ja see sisefail on nii halva formaadiga, et ei anna siia kopeerida ka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kunagi vist Kalev rääkis, et props on tavaliselt sellega, et kava ja muud panevad andmed baasidesse nädal-kaks varem ja kui siis miskit muutub, siis ei taha nad väga kiirelt kavu muuta ja sealt see triangel tulebki.
                    Ma arvan, et Kalev ei tea midagi. Viaplay puhul tundub täiesti tavaline see, et vasak käsi ei tea mida parem teeb ja vastupidi.
                    Lõppes just üks pikem jagelemine antud teenusepakkujaga ja sellest jäi küll mulje, et kogu see süsteem on seal 60 ndatest. Keegi midagi ei tea, kuskilt konkreetseid vastuseid saada on võimatu. Isegi kahe väikse laekumise kontrollimine ja võrdlemine võttis fucking kuu aega. Korralik tiigrihüpe! Kui midagi küsid, et kas nüüd on korras, siis vastuseks tuleb- peaks olema. Kui küsid uuesti, et kas peaks olema korras või ongi korras, siis tuleb vastus- peaks olema
                    Klienditeenindus on vaieldamatult kõige sitem, mida üldse Eestis kunagi kohanud olen! Päris tõsiselt. Ma ei kujuta ette kuidas sellise suhtumisega ettevõte saab üldse siin turul tegeleda.

                    Edit: kavade õigsusest, kellaaegadest ja muust ma appis parem ei räägi. Need on seal ikka täiest sassis.
                    Kokkuvõtvalt- korralik kolhoos nimega TV Play Sport
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Olen ma igasuguste naljakate klubide fänne näinud Eestis, nüüd siis on leitud esimene, kellele sümpatiseerib sümpaatselt mängiv Crvena Sümpaatne Zvezda.
                      Oot, kes? Mul on Zvezda särk...

                      Kommentaar


                        Ongi sama mäng kahelt kanalilt 🤣
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          excusi..

                          Kommentaar


                            A tead, mis on naljakas? See ei ole aps. TVPlay Sports oligi nii planeerinud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Küss, kes selle KHLi reklaami tegi, kas kanal või KHL ise? See laulu valik on ikka jube hea Parim asi hoki juures vist

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Küss, kes selle KHLi reklaami tegi, kas kanal või KHL ise? See laulu valik on ikka jube hea Parim asi hoki juures vist
                                KHL tegi selle.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X