320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma isiklikult kurdangi, et me sellises regioonis elame.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Kas mitte FA ise ei huia sellega?? Müüs FA Cupi õigused bet365-le ja kui tahad nende saidilt vaadata, pead omale bettimiskonto tegema, mida mitte kõik meie seast ei saa endale lubada.
      Õigused müüdi ikka kurikuulsale IMG-le Nemad teatavasti vaatavad edasimüügi puhul ainult pakutava rahasumma suurust.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Paganas, Manu mäng käib ja televusser ei näita. Mind üks meeskond kahest huvitaks.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Minu arust on praegu lood just väga hästi, kõik suuremad liigad on legaalselt väikse raha eest olemas. Jah kõiki mänge mitte, aga olulisemaid ikka näeb. Eriti tore, et erinevatel kanalitel, muidu jääks ju mõni näitamata.

          Kommentaar


            Kui jätta illegaalne striimindus kõrvale ja vaadata olukorda legaalselt Eestis nähtava/näidatava Euroopa tippjalgpalli osas, siis pole Eesti jalgpallisõber kunagi varem olnud nii head olukorras kui praegu. Valik on ikkagi tohutult suur, nagu telekavaataja poolt tehtud nimekirjad on tõestanud.

            NB! Lisaks klubijalgpallile on seis kõigi aegade parim ka koondisejalgpalli osas, sest TV3 kontsern näitab ka Euroopa tsooni valikmänge, mille nägemisega oli varem alati üks häda ja vaev.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
              Kui jätta illegaalne striimindus kõrvale ja vaadata olukorda legaalselt Eestis nähtava/näidatava Euroopa tippjalgpalli osas, siis pole Eesti jalgpallisõber kunagi varem olnud nii head olukorras kui praegu. Valik on ikkagi tohutult suur, nagu telekavaataja poolt tehtud nimekirjad on tõestanud.

              NB! Lisaks klubijalgpallile on seis kõigi aegade parim ka koondisejalgpalli osas, sest TV3 kontsern näitab ka Euroopa tsooni valikmänge, mille nägemisega oli varem alati üks häda ja vaev.
              A nõukaajal oli arstiabi tasuta!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                Kui jätta illegaalne striimindus kõrvale ja vaadata olukorda legaalselt Eestis nähtava/näidatava Euroopa tippjalgpalli osas, siis pole Eesti jalgpallisõber kunagi varem olnud nii head olukorras kui praegu. Valik on ikkagi tohutult suur, nagu telekavaataja poolt tehtud nimekirjad on tõestanud.

                NB! Lisaks klubijalgpallile on seis kõigi aegade parim ka koondisejalgpalli osas, sest TV3 kontsern näitab ka Euroopa tsooni valikmänge, mille nägemisega oli varem alati üks häda ja vaev.
                See polnud küsimuse püstitus. Seis on tõepoolest parem kui eales varem. Enamjaolt tänu Setanta tulekule meie turule.

                Küll aga, millele ma viitasin, on ainsa üleBaltikumi spordikanali kontserni arengut korvpalli ja hoki ülekannete lisamises ning ürituses leida lisakäike sealt.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  See polnud küsimuse püstitus. Seis on tõepoolest parem kui eales varem. Enamjaolt tänu Setanta tulekule meie turule.

                  Küll aga, millele ma viitasin, on ainsa üleBaltikumi spordikanali kontserni arengut korvpalli ja hoki ülekannete lisamises ning ürituses leida lisakäike sealt.
                  TV3 spordikanalitel on jalgpallis olemas kaks suurt ja kõige tähtsamat vaala ehk Premier League ja Meistrite liiga. Lisaks veel koondisemängud, mis kahele vaalale ideaalne täiendus, sest ajalist kattumist pole. Täiesti loogiline, et nad ei näe põhjust jalgpalliportfelli laiendada, sest selle sammu efekt oleks äriliselt ilmselt minimaalne. Erinevalt nt NBA ülekannetest, mis lisasid kanalitele uue dimensiooni ja mis on ka kellaajaliselt väga mugavad, sest ei võta üheltki seniselt projektilt eetriaega ära, sest kattumine on napp.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                    TV3 spordikanalitel on jalgpallis olemas kaks suurt ja kõige tähtsamat vaala ehk Premier League ja Meistrite liiga. Lisaks veel koondisemängud, mis kahele vaalale ideaalne täiendus, sest ajalist kattumist pole. Täiesti loogiline, et nad ei näe põhjust jalgpalliportfelli laiendada, sest selle sammu efekt oleks äriliselt ilmselt minimaalne. Erinevalt nt NBA ülekannetest, mis lisasid kanalitele uue dimensiooni ja mis on ka kellaajaliselt väga mugavad, sest ei võta üheltki seniselt projektilt eetriaega ära, sest kattumine on napp.
                    Suurem hulk KHL-i mängu, Eurocupiga katsetused.

                    Ma ei kahtle ärimudelis ja üldse ei kahtle milleski. Väljendan nördimust, et Balti regioon üks jalgpallikaugemaid on Euroopas. See jalgpalliliigade valik oleks mujal maailmas tore, aga kindlasti mitte lõplik.

                    Jällegi, kõik on fain (eriti inglise, saksa ja hispaania vutifännidele).
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Suurem hulk KHL-i mängu, Eurocupiga katsetused.

                      Ma ei kahtle ärimudelis ja üldse ei kahtle milleski. Väljendan nördimust, et Balti regioon üks jalgpallikaugemaid on Euroopas. See jalgpalliliigade valik oleks mujal maailmas tore, aga kindlasti mitte lõplik.

                      Jällegi, kõik on fain (eriti inglise, saksa ja hispaania vutifännidele).
                      Taas sama, mis juba varem öeldud, et KHL ja eurocup on nâdala sees, kus siiani oli vabu slotte. Jalkat miskine liiga samadesse aukudesse ei pakuks.

                      Kommentaar


                        Lahe mäng see käsipall, lahedate kommentaatoritega.

                        Kommentaar


                          Kes tänast mängu kommenteerib?

                          Tegin paar nädalat tagasi oma viimase aja parima investeeringu. Tellisin go3.tv spordipaketi. Siiani olen näinud kõiki Liverpooli mänge, ehk siis kolm korda. Praegu olen ikka väga rahul, sest lisaks saan nüüd vaadata ka teiste võistkondade mänge, keda muidu ei viitsinud streamida.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Kes tänast mängu kommenteerib?

                            Tegin paar nädalat tagasi oma viimase aja parima investeeringu. Tellisin go3.tv spordipaketi. Siiani olen näinud kõiki Liverpooli mänge, ehk siis kolm korda. Praegu olen ikka väga rahul, sest lisaks saan nüüd vaadata ka teiste võistkondade mänge, keda muidu ei viitsinud streamida.
                            Epic on puldis.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Epic on puldis.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                See GO3 on imelik. Telefonist saan ligi, läpparist jääb laadima. Kellegi poole pöörduda ka ei oska, kuna kontaktid on ju kodusaidil, mis ei avane. Teil sama?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X