320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vincent ja mõnu sobivad mulle. Jutt on ok ning pole asjatut karjumist.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Kes Clippers-Lakersi mängu kommenteerisid NBAs? Sellised uued ja noored hääled, pole varem kuulnud.

      Kommentaar


        Enam hullemat karistust ühele inimesele pole võimalik välja mõelda, kui ta Läti-Kuveit mängu kommenteerima panna. See on kohustuslik?

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Enam hullemat karistust ühele inimesele pole võimalik välja mõelda, kui ta Läti-Kuveit mängu kommenteerima panna. See on kohustuslik?
          Selle oleks esimese käiguga ma saanud. Kavas oli mul ka Norra-Slovakkia. Nende kahe mängu vahel oli mingi kolm tundi vahet ja lisaks veel ka üks keset tööpäeva. Õhtul pidi olema Raulil Prantsusmaa-Elevandid.
          Pakkusin Raulile vahetust, et ma teen hilisemad kaks, siis ei pea Lasnakal istuma. Raul on hea inimene, tegigi vahetuse. Seepeale teatas Vince, et äkki ma saaks teha tema Inglismaa mängu ja annaks talle selle Norra Slovakkia.
          Ma loodan, et Raul pahane pole. Karmalaksuks sain ise uuel nädalal Läti-Aserbaidžaani.

          Kommentaar


            Mis imelikku juttu see kommentaator räägib. King Kenny Blackburn on ‘pooli võitnud küll. Tema Newcastle’i perioodi ei viitsi kontrollida, aga see oli lühike.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Seda peab selle teenuse kahjuks küll ütlema, et kuigi on veel õigused olemas ja võiks anda kliendile võimaluse reede õhtul jalka seltsis lõõgastuda, siis ei tehta seda. Mitte esimest korda mõlemalt kanalilt ainult korvpall.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kes tänast Arsenali mängu kommenteerib? Avaldan kiitust! Peaaegu pidevalt PLi kommenteerivast KJK on pehmelt öeldes üledoos.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Seda peab selle teenuse kahjuks küll ütlema, et kuigi on veel õigused olemas ja võiks anda kliendile võimaluse reede õhtul jalka seltsis lõõgastuda, siis ei tehta seda. Mitte esimest korda mõlemalt kanalilt ainult korvpall.
                  Kiidan, tv3. Koss on ülim, jalka jaoks on see viaplay vms.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Kavas võiks täna vähe rohkem NBAd olla.. kui mingit õiguste värki ees pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                      Kavas võiks täna vähe rohkem NBAd olla.. kui mingit õiguste värki ees pole.
                      Sekundeerin, kella 20-sed mängud peaks kindlalt kõik ära näitama.

                      Kommentaar


                        Tegin ka eile League Passi. Vaadates kava, kus ongi stabiilselt üks mäng öö jooksul, siis ilmselt on tegu ikkagi õiguste teemaga, mis lasebki ühe mängu näidata.

                        Kommentaar


                          Krt, mille alusel neid mänge eetrisse valitakse? miks on eetris Chelsea vs Arsenal, mis omab küll teatavat intriigi, aga kindlasti ei ole see samaväärne Man City vs. Brightoni mänguga

                          Kommentaar


                            Keegi teema nime ei peaks ära muutma v?
                            Btw, ikkagi tunduvalt etem kui Viaplay.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tpx Vaata postitust
                              Krt, mille alusel neid mänge eetrisse valitakse? miks on eetris Chelsea vs Arsenal, mis omab küll teatavat intriigi, aga kindlasti ei ole see samaväärne Man City vs. Brightoni mänguga
                              Kolmandas kanalis on Man City täitsa olemas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                                Kolmandas kanalis on Man City täitsa olemas.
                                aga kas selle kanali vaatamiseks mitte ei pea omama GO3 subskribtisooni või mis iganes selle asja nimi on? TeliaTV kanalite nimekirjas kolmandat TV3 sporti mul igal juhul pole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X