320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult ka Haamrid vs City telekasse ei mahu? Naeruväärne.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Tegelikult ka Haamrid vs City telekasse ei mahu? Naeruväärne.
      Ei tea mis alustel nüüd need mängud valiti tõesti. Villa-Palace täiesti arusaamatu valik.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

        Ei tea mis alustel nüüd need mängud valiti tõesti. Villa-Palace täiesti arusaamatu valik.
        Tahtsin just siin sama kirjutada...oeh, aitäh TV3 Sport. Aga noh, varsti saab õnneks tellimuse maha võtta ka

        Kommentaar


          Veidi haiglane tõesti. Pidin sel hooajal esimest korda striimi otsima.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Selle asjaga peaksite enda kaablifirma poole pöörduma. Go3 paketis mäng olemas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Selle asjaga peaksite enda kaablifirma poole pöörduma. Go3 paketis mäng olemas.
              Piinlik, kuid tõesti on. Peale Tottenhami mängu hakkasin vaatama millisel kanalil mäng on, kuid ei olnud kuskil. Kui nüüd otsisin, oli Open kanal tekkinud.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Mis seal üldse veel vaadat on pärast maid? Massiline paketist loobumine tulemas..

                Kommentaar


                  Peale kergejõustiku Teemantliiga ma hetkel tõesti ei näe mida Go3 veel suudaks suvel pakkuda. Äkki keegi asjapulk teeks veidi müügitööd ja tooks välja asjad mida nad kavatsevad suvel näidata?

                  Kommentaar


                    WRC ja kossu EM ja MM valikmängud äkki?

                    Sügisest peaks mingi jalka ka juurde lendama, aga seda, mis liiga täpselt, ei oska öelda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                      Sügisest peaks mingi jalka ka juurde lendama, aga seda, mis liiga täpselt, ei oska öelda.
                      Preemimuliiga

                      Kommentaar


                        Ma loodan väga, et kava.ee ei valeta ja pühapäeval on ühel kanalil City ja teisel 'pool ja kumbagi neist mängudest ei lükata kusagile lisatasuga veebi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ma loodan väga, et kava.ee ei valeta ja pühapäeval on ühel kanalil City ja teisel 'pool ja kumbagi neist mängudest ei lükata kusagile lisatasuga veebi.
                          Jah, S1 on Man City, S2 on Pool, S3 on embkumb lõpumadinast ja Sopen on Arsenal.

                          Kommentaar


                            Samas kui 'pool peaks homme pähe saama, siis muutuvad mõlemad viimase vooru mängud mõttetuks ja tuleb jälle hala, et miks neid mõttetuid mänge näidatakse...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Samas kui 'pool peaks homme pähe saama, siis muutuvad mõlemad viimase vooru mängud mõttetuks ja tuleb jälle hala, et miks neid mõttetuid mänge näidatakse...
                              Mitte ainult pähesaamine, vaid ka viik muudaks juba mõttetuks
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                                Jah, S1 on Man City, S2 on Pool, S3 on embkumb lõpumadinast ja Sopen on Arsenal.
                                Sport Openis on Burnley mäng, S3-s Leedsi mäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X