320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    On olemas õigus näidata Serie A-d, reede õhtul on mäng Lazio - Inter ja EI NÄIDATA. Ma hakkan aina enam Viaplay usku minema

    Kommentaar


      Korra klõpsisin, siis näidati küll aga see oli äkki kolmas kanal?

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Korra klõpsisin, siis näidati küll aga see oli äkki kolmas kanal?
        Kava.ee-st vaatasin eile ja siis oli kolmandal kanalil tühjus. Küllap ikkagi siis näidati. Narr värk ikkagi. Maksan spordipaketi eest ja siis pean veel eraldi mingi 3. kanali eest ka maksma.

        Kommentaar


          ee isegi kui ma tahaks, ei saa ma oma Spordi paketi tellimust taastada - mingit 4 kohalist koodi ta mulle e-mailile küll ei saada, mida vaja on.
          Kas võib asi olla selles, et kui ma oma konto tegin oli see alles tv3sport ja see sub jooksis sellest ajast kuni ma kevadel peale Inglise Liiga lõppu selle katkestasin.

          Kommentaar


            Praegu Hollandi liigat kommenteeriv paar purjetab täitsa toreda emotsiooniga.

            Kommentaar


              Nice-Marseille duo oli ka täitsa hea (vb oli sama, mis Ajax-Utrechtil, mida ma ei vaadanud). Ei seganud ka faktivead (tõsi, enne mängu võiks ikka natukene kodutööd teha*) ja nimede hääldused, sest keskenduti ikkagi platsil toimunule ja tehti seda mõnusa emotsiooniga. Kiitused.

              * Pau Lopez ei ole esimest hooaega Marseille's. Nagu ka mitte Ünder ega ka Tudor. Clauss on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Nice-Marseille duo oli ka täitsa hea (vb oli sama, mis Ajax-Utrechtil, mida ma ei vaadanud). Ei seganud ka faktivead (tõsi, enne mängu võiks ikka natukene kodutööd teha*) ja nimede hääldused, sest keskenduti ikkagi platsil toimunule ja tehti seda mõnusa emotsiooniga. Kiitused.

                * Pau Lopez ei ole esimest hooaega Marseille's. Nagu ka mitte Ünder ega ka Tudor. Clauss on.
                Tudor ju on?

                Kommentaar


                  Tahtsin kirjutada, et on aga läks vastupidi. My bad. Nende jutust jäi just mulje, et ta pole esimest hooaega klubis. Et ta eelmine aasta kasutas klubis erinevaid formatsioone, kuigi seda tegi tegelt Sampaoli, keda nad üldse ei maininud.

                  Kommentaar


                    Kommentaatorite heli võiks valjem olla
                    Madridista

                    Kommentaar


                      Mu jaoks kõlab statka lärm just üle.
                      Aga kas Hispaanias sitad kaamerad või milles asi, eelmine hooaeg Premm oli kuidagi palju parem kvaliteet. Ja miks ainult üld pilti näidatakse eemalt, võiks lähemale ka zoomida.

                      Kommentaar


                        Ühe liiga asemel on nüüd vähemalt neli, mille mänge saab eestikeelse kommentaariga jälgida - fännide jaoks, kelle jalkahuvi pole üleliia Inglismaa keskne, on elu lill. Kaua see pidu niiviisi kestab, ei oska arvata, aga praegu tuleb seda nautida. Staadioniheli tugevam esiletoomine võrreldes Setanta ülekannetega on igati positiivne, annab atmosfääri palju paremini edasi. Pole isiklikult veel kogenud olukorda, kus selle tõttu kommentaatorite kuulmiseks kõrvu rohkem pingutama peaks,

                        Kommentaar


                          Kellelgi veel Telia võrgus go3 sakib (loe: ei tööta).

                          Kommentaar


                            Teemantliiga läbi ja enne kevadet vist peale ATP tennise mul siit midagi vaadata pole. Seega pärast aastatepikkust truud tellimist sai suhe läbi. Võib-olla maikuus kui puud lehte lähevad, on jälle põhjust. Aitäh igal juhul!
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Tasemel nagu ikka, aga meeldib ka Kruusile mõnuga sinna ärasõnumise teede astuda

                              Kommentaar


                                võiks ju Setantaga erinevaid mänge näidata samaaegselt.. Monza-Juve asemel oleks võinud Villarreal-Sevillat näidata. Õhtul kindlasti näidatakse mõlemalt kanalilt samaaegselt Atletico-Real mängu, kuigi võiks üks neist hoopis Milan-Napoli mängu näidata
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X