320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korra klõpsisin, siis näidati küll aga see oli äkki kolmas kanal?

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Korra klõpsisin, siis näidati küll aga see oli äkki kolmas kanal?
      Kava.ee-st vaatasin eile ja siis oli kolmandal kanalil tühjus. Küllap ikkagi siis näidati. Narr värk ikkagi. Maksan spordipaketi eest ja siis pean veel eraldi mingi 3. kanali eest ka maksma.

      Kommentaar


        ee isegi kui ma tahaks, ei saa ma oma Spordi paketi tellimust taastada - mingit 4 kohalist koodi ta mulle e-mailile küll ei saada, mida vaja on.
        Kas võib asi olla selles, et kui ma oma konto tegin oli see alles tv3sport ja see sub jooksis sellest ajast kuni ma kevadel peale Inglise Liiga lõppu selle katkestasin.

        Kommentaar


          Praegu Hollandi liigat kommenteeriv paar purjetab täitsa toreda emotsiooniga.

          Kommentaar


            Nice-Marseille duo oli ka täitsa hea (vb oli sama, mis Ajax-Utrechtil, mida ma ei vaadanud). Ei seganud ka faktivead (tõsi, enne mängu võiks ikka natukene kodutööd teha*) ja nimede hääldused, sest keskenduti ikkagi platsil toimunule ja tehti seda mõnusa emotsiooniga. Kiitused.

            * Pau Lopez ei ole esimest hooaega Marseille's. Nagu ka mitte Ünder ega ka Tudor. Clauss on.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Nice-Marseille duo oli ka täitsa hea (vb oli sama, mis Ajax-Utrechtil, mida ma ei vaadanud). Ei seganud ka faktivead (tõsi, enne mängu võiks ikka natukene kodutööd teha*) ja nimede hääldused, sest keskenduti ikkagi platsil toimunule ja tehti seda mõnusa emotsiooniga. Kiitused.

              * Pau Lopez ei ole esimest hooaega Marseille's. Nagu ka mitte Ünder ega ka Tudor. Clauss on.
              Tudor ju on?

              Kommentaar


                Tahtsin kirjutada, et on aga läks vastupidi. My bad. Nende jutust jäi just mulje, et ta pole esimest hooaega klubis. Et ta eelmine aasta kasutas klubis erinevaid formatsioone, kuigi seda tegi tegelt Sampaoli, keda nad üldse ei maininud.

                Kommentaar


                  Kommentaatorite heli võiks valjem olla
                  Madridista

                  Kommentaar


                    Mu jaoks kõlab statka lärm just üle.
                    Aga kas Hispaanias sitad kaamerad või milles asi, eelmine hooaeg Premm oli kuidagi palju parem kvaliteet. Ja miks ainult üld pilti näidatakse eemalt, võiks lähemale ka zoomida.

                    Kommentaar


                      Ühe liiga asemel on nüüd vähemalt neli, mille mänge saab eestikeelse kommentaariga jälgida - fännide jaoks, kelle jalkahuvi pole üleliia Inglismaa keskne, on elu lill. Kaua see pidu niiviisi kestab, ei oska arvata, aga praegu tuleb seda nautida. Staadioniheli tugevam esiletoomine võrreldes Setanta ülekannetega on igati positiivne, annab atmosfääri palju paremini edasi. Pole isiklikult veel kogenud olukorda, kus selle tõttu kommentaatorite kuulmiseks kõrvu rohkem pingutama peaks,

                      Kommentaar


                        Kellelgi veel Telia võrgus go3 sakib (loe: ei tööta).

                        Kommentaar


                          Teemantliiga läbi ja enne kevadet vist peale ATP tennise mul siit midagi vaadata pole. Seega pärast aastatepikkust truud tellimist sai suhe läbi. Võib-olla maikuus kui puud lehte lähevad, on jälle põhjust. Aitäh igal juhul!
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Tasemel nagu ikka, aga meeldib ka Kruusile mõnuga sinna ärasõnumise teede astuda

                            Kommentaar


                              võiks ju Setantaga erinevaid mänge näidata samaaegselt.. Monza-Juve asemel oleks võinud Villarreal-Sevillat näidata. Õhtul kindlasti näidatakse mõlemalt kanalilt samaaegselt Atletico-Real mängu, kuigi võiks üks neist hoopis Milan-Napoli mängu näidata
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                võiks ju Setantaga erinevaid mänge näidata samaaegselt.. Monza-Juve asemel oleks võinud Villarreal-Sevillat näidata. Õhtul kindlasti näidatakse mõlemalt kanalilt samaaegselt Atletico-Real mängu, kuigi võiks üks neist hoopis Milan-Napoli mängu näidata
                                Täna õhtul on korraga atletico-real, milan-napoli, lyon-psg kui ka kossufinaal nähtaval.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X