320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

    See teadlik troll on?
    Äkki siis juba teadlik eksitamine, et jätta mulje nagu barca jätkab oma näitlemisakadeemiat?

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust

      Äkki siis juba teadlik eksitamine, et jätta mulje nagu barca jätkab oma näitlemisakadeemiat?
      Ma mõtlen pigem seda "on" lause lõpus.

      Kommentaar


        Ei saa sinust aru kahjuks

        Kommentaar


          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
          Ei saa sinust aru kahjuks
          Vaatasin ka mängu ja jäi kõrva, et meestel on selline lauseehitus.

          Pall siit äärest karistusalasse minemas on. Lewandowski palli maha võtmas on. Vastane tal särgi küljes rippumas on.

          See üsna tavaline kommentaatorite puhul on. Kuna mu ema emakeele õpetaja on, siis ta selle üle kogu aeg jauranud on. Ja mulle see seetõttu kõrva jäämas on.

          Kommentaar


            Igaks juhuks mainin, et muud ma ette heita ei oska. Täitsa lõbus kommentaar on.

            Kommentaar


              Ma räägin sellest, et kommentaator eksitab pealtvaatajaid valeinfoga. See kui ladusalt neil kõik jookseb, ma ei virisegi. Muidu kõik väga super, väljaarvatud see, et kommentaator paneb sujuvalt robotit ja lahendab olukorrad enda kasuks mitte, mis päriselt jalgpallis toimub

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                Vaatasin ka mängu ja jäi kõrva, et meestel on selline lauseehitus.

                Pall siit äärest karistusalasse minemas on. Lewandowski palli maha võtmas on. Vastane tal särgi küljes rippumas on.

                See üsna tavaline kommentaatorite puhul on. Kuna mu ema emakeele õpetaja on, siis ta selle üle kogu aeg jauranud on. Ja mulle see seetõttu kõrva jäämas on.
                Mulle ka. TOPis kohe nr. 2 "visete võtmise" järel!

                Kommentaar


                  Brüsselit veel nägi, aga Eugene'i finaaletapp on kuhugi veebi virutatud. Pole mõtet neid kahte kanalit rohkem nuumata. Kunagi jälle!
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Mina olin küll sillas, et kõik mängud nähtaval olid!
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Mul on kommentaatori härrast juba kahju veidi Kuradi kohutav kaameratöö ja võistluse režissööri poolt veelgi kohutavam töö kuidagi?

                      Kommentaar


                        Ligue 1 kommentaatori iga lause lõpus on olnud on.

                        Kommentaar


                          Roma kaptenit mingi Lazio kajakaga segi ei tasu ajada. Kurjadel Roma fännidel on noad teravad.

                          Kommentaar


                            See Go3 Sport Open on kuidas nähtav? Ainult läbi Go3 äpi?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              See Go3 Sport Open on kuidas nähtav? Ainult läbi Go3 äpi?

                              Kommentaar


                                nojah, hetkel jääb siis teleka taha, 1 aasta liiga vana
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X