320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas VSB hakkab näitama ka MM valikturniiri play-off mänge.

    Kommentaar


      Miks selline jama on, et näidatakse pmst koguaeg samade tiimide mängu VSB? Teisipäeval tulekul jälle Milan - Real Madrid, kolmapäeval jälle Lyon - Liverpool?
      Veits teiste tiimide mänge võiks ka näidata vahepeal (:
      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        Eks nad näitavad ikka neid kõige suuremate klubide vastaseise aga ma olen ka nõus ,et vahelduseks võiks näiteks Marseille vs Zürichit näidata :P

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Eks nad näitavad ikka neid kõige suuremate klubide vastaseise aga ma olen ka nõus ,et vahelduseks võiks näiteks Marseille vs Zürichit näidata :P
          Võiks kasvõi seda näidata, tahaks mingit vaheldust
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Kas TV6 tavaliselt samu mänge ei näita? Sport Balticut kes näevad, need saavad ka TV6 näha. Vastupidi ei ole kõigil seda võimalus.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas jaamu
              kava.ee andmetel näitab TV6 ManU-CSKA ja Dünamo-Inter
              Siis on hea, aga muidu näitas igatahes samu mänge VSB ja TV6
              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                Tänasest millalgi peaks seda kanalit nägema ka Elioni kliendid.

                EDIt:Seda küll rikkaliku valikuga Viasat sport paketis. Asi seegi.

                Kommentaar


                  Aga vähemalt oli mäng suurepärane. Saint-Etienne vs Lyon siis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                    Tänasest millalgi peaks seda kanalit nägema ka Elioni kliendid.

                    EDIt:Seda küll rikkaliku valikuga Viasat sport paketis. Asi seegi.
                    Mis see diil on, et tuleb 99.- maksta, siis saab VSB ja selle golfi kanali?

                    Aga igatahes, 99.- eest saab vähemalt küllaga Dannari elutarkust. Kui keegi peaks kahtlema, kas asi nutsu väärt on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Aga igatahes, 99.- eest saab vähemalt küllaga Dannari elutarkust. Kui keegi peaks kahtlema, kas asi nutsu väärt on.
                      ???? mismõttes?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Mis see diil on, et tuleb 99.- maksta, siis saab VSB ja selle golfi kanali?

                        Aga igatahes, 99.- eest saab vähemalt küllaga Dannari elutarkust. Kui keegi peaks kahtlema, kas asi nutsu väärt on.

                        ei, selles paketis on VSB,Golf ja veel viasat sport east. üsna mõnus kanal, vutt on täitsa olemas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          ???? mismõttes?
                          No see golfi kanal minu meelest palju väärt ei ole. Masu ajal paneks mõtlema küll, kas muretseda seda paketti või ei (mis siis, et ma ise maksan iga kuu 60.- lisa, et saaks Viasat Premiumit näha ).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            No see golfi kanal minu meelest palju väärt ei ole. Masu ajal paneks mõtlema küll, kas muretseda seda paketti või ei (mis siis, et ma ise maksan iga kuu 60.- lisa, et saaks Viasat Premiumit näha ).
                            Mind huvitas see, et mis elutarkustega ma siis seekord maha sain...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Aga vähemalt oli mäng suurepärane. Saint-Etienne vs Lyon siis.
                              2 asja jäid eredalt meelde:
                              1) Gomis vs. Etienne´i fännid
                              2) Ülioptimistlik tackling, mille eest ainult kollane anti.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                2 asja jäid eredalt meelde:
                                1) Gomis vs. Etienne´i fännid
                                2) Ülioptimistlik tackling, mille eest ainult kollane anti.
                                3. Janot ahastus, kui värava sisse puterdas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X