320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas kuskil on see kirjas, et kõik PL mängud Est kommidega?

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Kas kuskil on see kirjas, et kõik PL mängud Est kommidega?
      Isiklikult saaksin täiesti aru kui poleks. Neid mänge on miljon ja kõik see lõbu lõppkokkuvõttes maksab.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Tegelikult me saame siisi kõige parema variandi, kõik mahub eetrisse ja sama raha eest mis me nkn juba Viaplayle ju oleks pidanud maksma - ainult, et nüüd ilusti omas keeles. Ja meie kommentaatoritel on jälle tööd!
        Mis kõik eetrisse mahub? V kuidas?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust

          Mis kõik eetrisse mahub? V kuidas?
          Ah? Et uus lisapakett ju nüüd kus on need asjad mis Viaplay pealt üle tulid - alguses siin kardeti, et need 5 Go3 kanalit mis neil hetkel oli jäävad väheseks, et kõik siiani eetris olnu + uus kraam ära mahutada. Nüüd peaks ju ruumi olema.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

            Ah? Et uus lisapakett ju nüüd kus on need asjad mis Viaplay pealt üle tulid - alguses siin kardeti, et need 5 Go3 kanalit mis neil hetkel oli jäävad väheseks, et kõik siiani eetris olnu + uus kraam ära mahutada. Nüüd peaks ju ruumi olema.
            Ei usu. Bumpimist alustatakse sellel nv-l? Ma arvan, et asi läheb aina hullemaks. Hetkel siis bundes sai saabast? See nv lükatakse Milan-napoli telekanalist sellesse pasakanalisse, mille tellimise mõte on ainult go3 otseklientidel. Praegu näevad need lisakanalid ka tühjad. Ma kardan, et kõik saavad sisse hoopis - premmi vendadel saab olema vähem mänge ja peale seda tilgub teistele veel vähem eetriaega. Ainukesed võitjad on need keda kotib eestikeelne kommentaar ja setanta(?). Aga pole siiani näinud mingi kindlat plaani - on see selge? Mõeldakse mingile setanta/viaplay analoogsele äpilahendusele? Hakkavad muud liigad kolime muudele teenustele vms? On selge palju laias laastus mingi liiga eetriaega saab?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust

              Ei usu. Bumpimist alustatakse sellel nv-l? Ma arvan, et asi läheb aina hullemaks. Hetkel siis bundes sai saabast? See nv lükatakse Milan-napoli telekanalist sellesse pasakanalisse, mille tellimise mõte on ainult go3 otseklientidel. Praegu näevad need lisakanalid ka tühjad. Ma kardan, et kõik saavad sisse hoopis - premmi vendadel saab olema vähem mänge ja peale seda tilgub teistele veel vähem eetriaega. Ainukesed võitjad on need keda kotib eestikeelne kommentaar ja setanta(?). Aga pole siiani näinud mingi kindlat plaani - on see selge? Mõeldakse mingile setanta/viaplay analoogsele äpilahendusele? Hakkavad muud liigad kolime muudele teenustele vms? On selge palju laias laastus mingi liiga eetriaega saab?
              Go3 extra sport alt näeb juba praegu, et päris palju asju näitavad korraga. Kaasa arvatud kõik PL mängud täna.
              Halb enne on see, et eile õhtul jooksis kokku go3 süsteem kokku hetkeks.

              Kommentaar


                Eks see küss jah üleval, et kas ja millal nt cl ja premm prõmmivad ust tavalistele telekanalitele, praegune Milan-Napoli küll lihtsalt NBA ohver.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                  Ei usu. Bumpimist alustatakse sellel nv-l? Ma arvan, et asi läheb aina hullemaks. Hetkel siis bundes sai saabast? See nv lükatakse Milan-napoli telekanalist sellesse pasakanalisse, mille tellimise mõte on ainult go3 otseklientidel. Praegu näevad need lisakanalid ka tühjad. Ma kardan, et kõik saavad sisse hoopis - premmi vendadel saab olema vähem mänge ja peale seda tilgub teistele veel vähem eetriaega. Ainukesed võitjad on need keda kotib eestikeelne kommentaar ja setanta(?). Aga pole siiani näinud mingi kindlat plaani - on see selge? Mõeldakse mingile setanta/viaplay analoogsele äpilahendusele? Hakkavad muud liigad kolime muudele teenustele vms? On selge palju laias laastus mingi liiga eetriaega saab?
                  Oota sa räägid hetkel nendest kanalitest mis niiöelda Telekapaketis on või? Mul pole aastaid neid olnud, kasutan ainult veebi versiooni ja seal on kõik olemas ju. Ma ei näe põhjust miks need seal ei peaks kõik ära mahtuma ju.

                  Kommentaar


                    GO3 sport extra KKK

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                      Ei usu. Bumpimist alustatakse sellel nv-l? Ma arvan, et asi läheb aina hullemaks. Hetkel siis bundes sai saabast? See nv lükatakse Milan-napoli telekanalist sellesse pasakanalisse, mille tellimise mõte on ainult go3 otseklientidel. Praegu näevad need lisakanalid ka tühjad. Ma kardan, et kõik saavad sisse hoopis - premmi vendadel saab olema vähem mänge ja peale seda tilgub teistele veel vähem eetriaega. Ainukesed võitjad on need keda kotib eestikeelne kommentaar ja setanta(?). Aga pole siiani näinud mingi kindlat plaani - on see selge? Mõeldakse mingile setanta/viaplay analoogsele äpilahendusele? Hakkavad muud liigad kolime muudele teenustele vms? On selge palju laias laastus mingi liiga eetriaega saab?
                      Mul kuu eest pahandas ka üks tuttav, et "normaalne inimene saab ju ainult kahte kanalit vaadata!"

                      Ütlesin talle, et okei. Miks sul on Elisa/telia? Noh, et siis saad interneti ja telekanalid.

                      Küsisin seepeale, et kas sul on piiranguta 5g nett mobiilis? Jah, on.

                      Kuna inimene elab Tallinnas, siis soovitasin tal osta 4g või 5g ruuteri, lükata sellele telefoni lisa-SIM taha ja panna toanurka. Sellega saab esimese aga lahendatud. 4g ruuter on kasutatuna umbes 60 eurot. Kui teha hotspotiga, siis pole sedagi kulutust.

                      Seejärel tegi inimene Go3 spordipaketi, mis andis talle telekanalid + spordikanalid. Ka need, mida "normaalne inimene kasutada ei saa".

                      Kogukulu on seega tal nüüd mingi 15 eurot kuus pluss tavapärane mobiilipakett, mis tal olemas niigi oli. Lisaks sellele saatis ta Elisa&Teliasse mingi kilogrammi digibokse ja juhtmeid.

                      Lõppseisukoht oli toona: "Hea, et ma sulle seda kurtma tulin."

                      Seega, noh, kui sa kurdad, et "sul ainult kaks kanalit ja muud saab Go3 tellija", siis sa oled ise veits loll.

                      Kommentaar


                        Kes siis Extra peal praegu kommib, ka OJ v.

                        Kommentaar


                          Kui Man City - Everton võrrelda Go3 vs Viaplay streami, siis Go3 striim oli Viaplay omast täpselt 1 min maas.

                          Samuti oli kohe näha, et Go3 striim polnud üldse sujuv (originaal tundus 25 fps??).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                            Hetkel siis bundes sai saabast?
                            Bundes läks ju Setantasse, praegu Go3 all olevas Setantas 5 otseülekannet ja pole ise Extra.


                            Samas paistab, et Serie A juba on kaotanud, sest viimasel ajal päris mitu mängu Setanta enda äpi alt vaid leidnud ning isegi seal pole enam kõike, hetkel Lazio mängu ei leia kuskilt.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust


                              Samas paistab, et Serie A juba on kaotanud, sest viimasel ajal päris mitu mängu Setanta enda äpi alt vaid leidnud ning isegi seal pole enam kõike, hetkel Lazio mängu ei leia kuskilt.
                              Setantasports juba ammu ei näita Serie A ja League 1 puhul kõiki mänge. Enamikke küll, aga mitte kõiki. Kuna jälgin mõlemas liigas pigem underdoge, siis see kogemus juba pikalt olemas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Kas kuskil on see kirjas, et kõik PL mängud Est kommidega?
                                Praegu on igaljuhul kõigil viiel mängul eestikeelne komm.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X