320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
    see lag veebis on tiba masendav tõesti – väravast loed enne ajalehest kui näed ülekandest.
    Oskab keegi aimata, millest see lag on?

    Kommentaar


      Algselt postitas Wikat Vaata postitust
      Ainult Extra Sporti eraldi ei olegi võimalik tellida? Nendest põhipakettidest on mul küll täiesti suva.
      On kyll, logid sisse ja extra spordi alt tellid, mitte paketide alt
      The One and Only

      Kommentaar


        Algselt postitas Herr Vaata postitust

        Oskab keegi aimata, millest see lag on?
        Väiksem co2 emissioon.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Herr Vaata postitust

          Oskab keegi aimata, millest see lag on?
          Eestlased juba loomult aeglasemad ka.

          Kommentaar


            Huvitav et Extra sport pidi veebruaris tasuta olema aga arve peal küsitakse ikka raha. Või see kõik hinnas paketi omanikele ei kehtinud?

            Kommentaar


              Algselt postitas decrakas Vaata postitust

              On kyll, logid sisse ja extra spordi alt tellid, mitte paketide alt
              Okei ilma filmid/tv-ta saab, aga kas sport extrat saab ka ilma sport paketti võtmata?
              Mul näiteks käitub sport kui pakett ja sport extra kui nn alampakett, kui tühistasin spordi, siis automaatselt tühistus ka sport extra.

              Kommentaar


                Algselt postitas mikanza Vaata postitust

                Okei ilma filmid/tv-ta saab, aga kas sport extrat saab ka ilma sport paketti võtmata?
                Mul näiteks käitub sport kui pakett ja sport extra kui nn alampakett, kui tühistasin spordi, siis automaatselt tühistus ka sport extra.
                Eile jebisin sellega isegi. Läbi arvuti kuidagi ikka õnnestus. Kuidas, kurat seda enam mäletab.
                FC Bayern München!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mikanza Vaata postitust

                  Okei ilma filmid/tv-ta saab, aga kas sport extrat saab ka ilma sport paketti võtmata?
                  Mul näiteks käitub sport kui pakett ja sport extra kui nn alampakett, kui tühistasin spordi, siis automaatselt tühistus ka sport extra.
                  Mul aint sport extra tellitud, ilma spordita
                  The One and Only

                  Kommentaar


                    Täna on 15 Euroopa liiga & Conference mängu. Mitu nendest go3-s eestikeelse kommentaariga on ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                      Täna on 15 Euroopa liiga & Conference mängu. Mitu nendest go3-s eestikeelse kommentaariga on ?
                      Ilmselt 0 nagu seni.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                        Täna on 15 Euroopa liiga & Conference mängu. Mitu nendest go3-s eestikeelse kommentaariga on ?
                        nagu paistab, siis enamus mängudest ei ole GO3-s isegi mitte nähtavad, rääkimata eestikeelsest kommentaarist..

                        Kommentaar


                          Milani mängu asemel on must ekraan.

                          Ma tahan oma raha tagasi või kuidas see laul oligi.

                          Kommentaar


                            Lol, et Viaplays näitab ilusti.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              4-st kella 22:00 Euroopa liiga mängust 3 "nähtaval", 2tk musta pildiga. Ainuke staadioniheliga reaalselt nähtav Marseille ja Villareal

                              Kommentaar


                                Antud hetkel vormelis Eesti kommentaar puudub, ainult kohalik heli Leedu ja Läti on olemas.

                                Käisin köögis korra, ja näe heli on ilmunud nagu võluväel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X