320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis kuradi hülgeperse see siis on, et telekaäpis ei saa mängu otsast peale vaatama hakata? Ja kui üks CLi mäng läbi saab, siis teist kordusest vaatama hakata ei saa. Viaplays polnud sellega ühtegi jama kui võrdlus tuua.

    Kommentaar


      Veider, et GO3's ei ole täna kavas Liverpooli mängu. Mis krdi pask see on?

      Kommentaar


        Roma mängu ka pole. Samas Viagay peal olemas.

        Pilt 2min maas. Pildikvaliteet OK, kommentaare pole, osasid mänge pole. Miks peaks sellise asja eest kellelegi raha maksma?

        Kommentaar


          Oot, mitu kuud veel aega läheb, kus Viaplayst hakatakse rääkima kui imelisest lahendusest?

          Askin for a friend.

          Kommentaar


            pigem nagu hiinlane ja koreakas mõõdavad munne ju

            Kommentaar


              Mulle helistas kolm nädalat tagasi mingi kuradi mesimagusa häälega Go3 müügitsikk, kes tillitas mu ära, et jaa kõiki mänge näitame, teeme aastase lepingu! No mõtlesin siis hetke, et kuna ma vaatan jalgpalli palju ja seda kõike näitab Eestis nüüd ainult Go3, siis davai, teeme! Nüüd on selline tunne nagu oleks just... ma eiteagi. Tür* see ei ole mingi suvaline krdi Maccabi vs Florentina või muu pisiklubi mängimas, see on faking Liverpool kes mängib playoffis... ma ei saa aru milline t*rahiinlane neid kuradi programme seal fucking Go3s teeb, et näidatakse täiesti mõttetute klubide (globaalse fännibaasi järgi) mänge, aga Liverpooli oma ei näidata. Jah tulemus on suuresti ette teada, aga jalgpallis pole miski kunagi 100% + see on Liverpool siiski, millel on Eestis väga palju fänne. Aitäh tähelepanu eest. #RANT

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Oot, mitu kuud veel aega läheb, kus Viaplayst hakatakse rääkima kui imelisest lahendusest?

                Askin for a friend.
                Mis mitu kuud? Viaplays mitte üksnes ei näidata mängu, lausa leedukeelne kommentaator on esialgu ka.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  kallid teletupsukesed. paneme nüüd selle kisa ilusti kõik go3 supporti ja sotsiaalmeediasse eks. Äkki midagi muutub.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    kallid teletupsukesed. paneme nüüd selle kisa ilusti kõik go3 supporti ja sotsiaalmeediasse eks. Äkki midagi muutub.
                    Ma juba saatsin nad läbi lillede supporti vahendusel vi***. Selline pask ei ole aksepteeritav raisk.

                    Kommentaar


                      Kas teil on lillad juuksed ja ninarõngas ka?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kas teil on lillad juuksed ja ninarõngas ka?
                        Kle kui sa suure suuga lubad, et sul on litsents kõikidele suurliigade + ML/EL/KL mängudele, siis on normaalne ootus, et Liverpooli mänge ju ikka näidatakse. Aga noh juu ma siis ootan liiga palju selle eest, et ma nendele sittadele iga kuu sitaks raha maksan. Viaplay vähemalt näitas kõiki mänge, pohhui et pooled olid staadioniheliga. Ruumi ju on näitamiseks neil serverites. Õigused on ka olemas. Ma lihtsalt ei mõista otsust mitte sittagi näidata.

                        Kommentaar


                          Nüüd Kalev Kruus kommenteerib põhimänge vähemalt.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Nüüd Kalev Kruus kommenteerib põhimänge vähemalt.
                            Eesti vs Poola ka?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Darwizzy Vaata postitust

                              Kle kui sa suure suuga lubad, et sul on litsents kõikidele suurliigade + ML/EL/KL mängudele, siis on normaalne ootus, et Liverpooli mänge ju ikka näidatakse. Aga noh juu ma siis ootan liiga palju selle eest, et ma nendele sittadele iga kuu sitaks raha maksan. Viaplay vähemalt näitas kõiki mänge, pohhui et pooled olid staadioniheliga. Ruumi ju on näitamiseks neil serverites. Õigused on ka olemas. Ma lihtsalt ei mõista otsust mitte sittagi näidata.
                              klienditugi:

                              "Tere, Antud mängu ei ole hetkel võimalik vaadata, kuna oleme alles võtmas üle õigusi Viaplay`lt mistõttu kogu sisu ei ole saadaval."

                              Kommentaar


                                Eesti meeste koondis kohtub 21. märtsil EM-valikturniiri play-off kohtumises Poolaga. Matši kannab üle TV6. Ülekanne saab alguse kell 21:35.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X