320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Herr Vaata postitust
    Eesti meeste koondis kohtub 21. märtsil EM-valikturniiri play-off kohtumises Poolaga. Matši kannab üle TV6. Ülekanne saab alguse kell 21:35.
    Allikas? M***igi ei saa aru enam.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust

      Allikas? M***igi ei saa aru enam.
      TV3 spordiuudiste lehel selle saaga lõpp kirjas. A üldiselt kui tähtsamatele onudele see värk vähe vastumeelne, siis võiks koondiste jalgpalli kiiremas korras ikkagi ERRile sahkerdada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust

        TV3 spordiuudiste lehel selle saaga lõpp kirjas. A üldiselt kui tähtsamatele onudele see värk vähe vastumeelne, siis võiks koondiste jalgpalli kiiremas korras ikkagi ERRile sahkerdada.
        Nõus.
        Peaks laskma enne rahulikult asjadel paika loksuda kui mingeid pakette muutma/tellima hakata?

        Kommentaar


          Algselt postitas Herr Vaata postitust
          Eesti meeste koondis kohtub 21. märtsil EM-valikturniiri play-off kohtumises Poolaga. Matši kannab üle TV6. Ülekanne saab alguse kell 21:35.
          8. minut, Eesti liigub rünnakule, pall paremasse äärde, tsenderdus keskele... Teeme siit TV6-s väikese pausi, Go3 Sport 4 jätkab.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Enne Poola - Eesti mängu ka stuudio, algusega 21:10 @TV6

            Kommentaar


              Algselt postitas Herr Vaata postitust
              Enne Poola - Eesti mängu ka stuudio, algusega 21:10 @TV6
              Kust sa selliseid asju üldse loed ? Err.ee või Soccerneti esilehel peaks selline info olema.

              Kommentaar


                IMG_2584.jpg
                Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                Kust sa selliseid asju üldse loed ? Err.ee või Soccerneti esilehel peaks selline info olema.
                Telekava põhjal ütlen seda

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                  Kust sa selliseid asju üldse loed ? Err.ee või Soccerneti esilehel peaks selline info olema.
                  See on huvitav jah, et kui Viaplay oma kavasse selle mängu kirja pani, siis oli Soccernetis ja Delfis kohe uudis olemas, aga TV6 osas sama ei kehti

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust

                    8. minut, Eesti liigub rünnakule
                    Fiktsioon kuubis

                    Kommentaar


                      Võtsin lõpuks kätte ja logisin esmakordselt sisse. Go3-s pole hetkel võrreldes Viaplayga laivis WSL mängu Villa va Arse. Aga eks tuleb leppida sellega, mis tuleb.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Mulle on see Sport Extra esialgu väga võõras koht navigeerimiseks, aga seda Soome vs Eesti mängu ma sealt kuidagi leida ei suuda. Seda näidatakse siis kusagil mujal?
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Mulle on see Sport Extra esialgu väga võõras koht navigeerimiseks, aga seda Soome vs Eesti mängu ma sealt kuidagi leida ei suuda. Seda näidatakse siis kusagil mujal?
                          TV6 kannab üle.

                          Kommentaar


                            Need kel Go3 paketti ei olnud ja telekanalid ka puuduvad, siis need mängu ei näe. Täispask debiilne sitt on see Go3.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Need kel Go3 paketti ei olnud ja telekanalid ka puuduvad, siis need mängu ei näe. Täispask debiilne sitt on see Go3.
                              Isegi Go3 Extra Sport paketiga ei näinud Eesti mängu. Selleks oleks pidanud veel eraldi 10 eurise Sport paketi ka võtma nagu ma aru sain, õnneks mul Telia kaudu TV6 olemas. Täielik debiilsus ikka...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                                TV6 kannab üle.
                                See tuli küll meeldiva üllatusena, poldki veel Go3me äppi peale pressind endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X