320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas United vs Brentford näeb go3 pealt?
    ise vastan: näeb vist jah

    Kommentaar


      Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
      kas United vs Brentford näeb go3 pealt?
      ise vastan: näeb vist jah
      Ikka muidugi.

      Kommentaar


        Algselt postitas tpx Vaata postitust
        Kas keegi on saanud toimima Go3 äpi sisu üle AirPlay sobivasse seadmesse peegeldamise? Tee või tina, aga mul ei õnnestu iPadist üle AirPlay AppleTV vahendusel suurele ekraanile pilti saada
        proovi iluuisutamist striimida. See peaks Apple'ga hästi ühilduma

        Kommentaar


          Tegevmängijad üksinda kommentaatoriteks ? On see nüüd hea või halb mõte ? Oleks vist ikkagi kogenud tegijaid eeldanud ...

          Kommentaar


            Pigem praegu kiidaks neid Go3 kommentaatoreid seni.

            Kommentaar


              Kui palju on Eestis Nba kommentaatoreid? Semiskar, Sipra, Enden, veel keegi? Kas kuskilt on võimalik kava ka näha, kes kommenteerib? Pärast Drelli debüüti on asi rohkem huvitama hakanud.

              Kommentaar


                Kas kellegil veel sellist jama, et just avastasin pangakontot vaadates, et Go3 on võtnud mul kuutasu 2 päeva jooksul lausa 4 korda?! Täitsa pekkis nohh!

                Edit: sain ka üpris kiiresti vastuse, neil arveldamisega hetkel tõesti probleemid. Lubati korda saada 48 tunni jooksul ja kompensatsiooniks anti ka Kõik Hinnas pakett kuni nädala lõpuni!

                Kommentaar


                  Mul hoopis selline jama, et konto on mingit tehnilist viga täis ja ei saagi kasutada. Support on olematu.

                  Kommentaar


                    Veering kommentaatorina on nagu veniva tõrva kõrva võtmine, peaks Kures edasi mängima. Kas go3l pole tõesti mingit ülekandetalenti võtta?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reina Vaata postitust
                      Veering kommentaatorina on nagu veniva tõrva kõrva võtmine, peaks Kures edasi mängima. Kas go3l pole tõesti mingit ülekandetalenti võtta?
                      Jumala chill vana ju. Mulle meeldib kui tal on see teine Kure vend ka kaas kommentaatorina, neil see asi töötab.

                      Kommentaar


                        See Veering on päris hea paroodia materjal ju. Vend reaalselt magab mikrofoni taga .

                        Kommentaar


                          Kas täna vähemalt paaris EL mängus ka eestikeelne kommentaar?

                          Kommentaar


                            Täna vähemalt koverentsiliigas pole olnud, üheski balti riigis. Kui esindajad loevad seda, võtke ühendust, võin tasuta teha, aastaid kogemust juba.

                            Kommentaar


                              Ma pole veel aru saanud, kas Leverkuseni mängul pole kommentaatorit või on see djüüd, kes see hästi rahulik on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma pole veel aru saanud, kas Leverkuseni mängul pole kommentaatorit või on see djüüd, kes see hästi rahulik on.
                                100% pole, vaatasin algusest peale, olen vahetanud riikide vahel ja jälle kogu baltikumis kommentaatorid puudu. Vaieldavalt kõige tähtsam mäng ka europa liigas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X