320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma võin mingile seltskonnale kuskil Olybeti baaris mingi hetk pealem rääkida!

    Kommentaar


      Algselt postitas Reina Vaata postitust

      100% pole, vaatasin algusest peale, olen vahetanud riikide vahel ja jälle kogu baltikumis kommentaatorid puudu. Vaieldavalt kõige tähtsam mäng ka europa liigas
      see ka tore, et kui settingud avada, siis jääb striim samal ajal seisma

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

        Jumala chill vana ju. Mulle meeldib kui tal on see teine Kure vend ka kaas kommentaatorina, neil see asi töötab.
        Igatahes.

        Kommentaar


          Drelli mängu pole kuskilt võimalik täna õhtul näha, kui sa just home3 klient pole?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Drelli mängu pole kuskilt võimalik täna õhtul näha, kui sa just home3 klient pole?
            NBA'lt peaks saama konkreetse üksiku mängu osta ka ju?

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust

              NBA'lt peaks saama konkreetse üksiku mängu osta ka ju?
              Ma olen vaene. Ma ei saa aru, miks ei võiks seda mängu kuue peal näidata eesti keelse kommentaariga. Nagunii näidatakse pühapäeva õhtuseid mänge kuue peal. Aga noh, meil ju neid nba poisse jalaga segada.

              Kommentaar


                Mingi pakkumine oli, et go3-ga NBA liiga pass soodsam võimis.https://parim.go3.tv/nbapass

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust

                  Ma olen vaene. Ma ei saa aru, miks ei võiks seda mängu kuue peal näidata eesti keelse kommentaariga. Nagunii näidatakse pühapäeva õhtuseid mänge kuue peal. Aga noh, meil ju neid nba poisse jalaga segada.
                  Seal vist ikka see värk, et need telemängud baltikumis korraga.

                  Kommentaar


                    Taaskord olulised ELi mängud ilma kommentaarita. Jalgpall ei ole tummfilm, kui ei suuda kommentaatoreid leida ärge kandke üle.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reina Vaata postitust
                      Taaskord olulised ELi mängud ilma kommentaarita. Jalgpall ei ole tummfilm, kui ei suuda kommentaatoreid leida ärge kandke üle.
                      Eee... Kindlasti peab üle kandma, isegi kui kommentaatoreid pole.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Reina Vaata postitust
                        Taaskord olulised ELi mängud ilma kommentaarita. Jalgpall ei ole tummfilm, kui ei suuda kommentaatoreid leida ärge kandke üle.
                        Mulle isegi meeldib vahest ilma kommentaatoritega vaadata, kuuled mängijate mölinat ja staadioni möllu rohkem
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Reina Vaata postitust
                          Taaskord olulised ELi mängud ilma kommentaarita. Jalgpall ei ole tummfilm, kui ei suuda kommentaatoreid leida ärge kandke üle.
                          Covidi jalgpall ilma kommentaarita oleks kohutav olnud, aga praegu on asi tummfilmist ikka kaugel ju. Kui sa ilma kellegi mölata vaadata ei suuda, siis kuidas sa staadionil küll hakkana saad? Helistad Järvelale ja palud kõrva jutustada mis mängus toimub?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust

                            Covidi jalgpall ilma kommentaarita oleks kohutav olnud, aga praegu on asi tummfilmist ikka kaugel ju. Kui sa ilma kellegi mölata vaadata ei suuda, siis kuidas sa staadionil küll hakkana saad? Helistad Järvelale ja palud kõrva jutustada mis mängus toimub?
                            Kui ma tahan kodust vaadata siis loomulikult kommentaariga, aneurüsmi said? Ja covidi ajal olid kommentaatorid ikka olemas, publikut lihtsalt mitte? Paranda oma võrdlusmängu

                            Edit: Ja setanta sports nt kandis üle euro kvalifikatsioone mõnda aega tagasi ilma kommenteerideta (va tippriikide mängud) ja kuna need ei äratanud huvi jäeti ära need. Nii et teleülekandes ikkagi kommentaatorid on hea 50% asjast. Ei tea mis kuulmisprobleemidega vanurid te olete

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Reina Vaata postitust
                              Kui ma tahan kodust vaadata siis loomulikult kommentaariga, aneurüsmi said? Ja covidi ajal olid kommentaatorid ikka olemas, publikut lihtsalt mitte? Paranda oma võrdlusmängu

                              Edit: Ja setanta sports nt kandis üle euro kvalifikatsioone mõnda aega tagasi ilma kommenteerideta (va tippriikide mängud) ja kuna need ei äratanud huvi jäeti ära need. Nii et teleülekandes ikkagi kommentaatorid on hea 50% asjast. Ei tea mis kuulmisprobleemidega vanurid te olete
                              Sa ikka saad aru, et ilma kommentaatoriteta näitamine on parem kui üldse mitte näitamine? Reaktsioonid tulid sinu väitele, et kui kommentaatoreid ei ole, siis ei tohiks üldse näidata. Mis on täiesti debiilne jutt.

                              Kommentaar


                                Vanemad mehed mäletavad… Mäletavad muidugi. Kommentaatorile meenutuseks, et 1989 ei olnud Coventry võidus Manku üle midagi liiga kuulsusrikast.
                                Muuseas: milleks eksitada kuulajat aastaga 1989. See on Coventryl kuulsusrikas hoopis teistel põhjustel. Õige aasta on 1987.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X