320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Vanemad mehed mäletavad… Mäletavad muidugi. Kommentaatorile meenutuseks, et 1989 ei olnud Coventry võidus Manku üle midagi liiga kuulsusrikast.
    Muuseas: milleks eksitada kuulajat aastaga 1989. See on Coventryl kuulsusrikas hoopis teistel põhjustel. Õige aasta on 1987.
    Vaatasin mängu järgi, ei tea küll, et oleksin midagi üldse maininud aasta 1989 kohta. Aga muu oli okei?

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust

      Vaatasin mängu järgi, ei tea küll, et oleksin midagi üldse maininud aasta 1989 kohta. Aga muu oli okei?
      Mulle jäi see üks moment kõrva. Teist poolaega suuremat ei vaadanud, sest 'pool. Meeldiv oli tuttavat häält kuulda, ülejäänud seltskond kõlab võõralt.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Nii palju siis Arsenal-Chelseast. Error nii äpis kui veebis.

        Kommentaar


          Ei tööta tõesti.
          Kus see Viaplay nüüd on?

          Kommentaar


            PC peal töötab laitmatult.

            Kommentaar


              Error 500 nii arvutis kui telekas (telia ühendus)

              Kommentaar


                Tase ikka jah, mul ka kõik seadmed erroris.

                Kommentaar


                  Peaks nüüd töötama.

                  Kommentaar


                    Nad mingi kerse seal teinud. Sain käima arvutis kui lubasin Chrome's "third-party cookies ​"
                    Kellele ei tööta proovige teist browserit v p...o mode

                    Kommentaar


                      Mul telefonist läbi äpi ja chromecasti funkab.

                      Kommentaar


                        Korraks viskas mingit kummalist kirja "voogedastuse limiit täisn shit", aga muidu töötab okeilt, PC ja chorme.

                        Kommentaar


                          Telefonist Chrome hakkas tööle, aga Android TV ikka kutu

                          Kommentaar


                            Töötab telekast ok nii nagu viaplay töötas ok. Ma isegi ei tea mis telekas mul on ja kuidas piim poodi jõuab jne. Millega te mehed elus tegutsete või mis värk teil koguaeg on? Soovitaks sellest alustada vms

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic Vaata postitust
                              Töötab telekast ok nii nagu viaplay töötas ok. Ma isegi ei tea mis telekas mul on ja kuidas piim poodi jõuab jne. Millega te mehed elus tegutsete või mis värk teil koguaeg on? Soovitaks sellest alustada vms
                              Sittagi ta sul töötab, kui oleksid seda üritanud teha kl 22-22.30 vahel. Ei töötanud ei arvutist ja ei lasknud ka teleka äpist sisse, seega tuli eesti kossumehi piraatstriimilt niikaua vahtida, kuni GO3 lõpuks tööle hakkas.

                              Kommentaar


                                Oli endalgi mingi error korra, vähemalt go3 teavitas sellest
                                Lisatud failid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X