320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust

    Vaatasin mängu järgi, ei tea küll, et oleksin midagi üldse maininud aasta 1989 kohta. Aga muu oli okei?
    Mulle jäi see üks moment kõrva. Teist poolaega suuremat ei vaadanud, sest 'pool. Meeldiv oli tuttavat häält kuulda, ülejäänud seltskond kõlab võõralt.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Nii palju siis Arsenal-Chelseast. Error nii äpis kui veebis.

      Kommentaar


        Ei tööta tõesti.
        Kus see Viaplay nüüd on?

        Kommentaar


          PC peal töötab laitmatult.

          Kommentaar


            Error 500 nii arvutis kui telekas (telia ühendus)

            Kommentaar


              Tase ikka jah, mul ka kõik seadmed erroris.

              Kommentaar


                Peaks nüüd töötama.

                Kommentaar


                  Nad mingi kerse seal teinud. Sain käima arvutis kui lubasin Chrome's "third-party cookies ​"
                  Kellele ei tööta proovige teist browserit v p...o mode

                  Kommentaar


                    Mul telefonist läbi äpi ja chromecasti funkab.

                    Kommentaar


                      Korraks viskas mingit kummalist kirja "voogedastuse limiit täisn shit", aga muidu töötab okeilt, PC ja chorme.

                      Kommentaar


                        Telefonist Chrome hakkas tööle, aga Android TV ikka kutu

                        Kommentaar


                          Töötab telekast ok nii nagu viaplay töötas ok. Ma isegi ei tea mis telekas mul on ja kuidas piim poodi jõuab jne. Millega te mehed elus tegutsete või mis värk teil koguaeg on? Soovitaks sellest alustada vms

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic Vaata postitust
                            Töötab telekast ok nii nagu viaplay töötas ok. Ma isegi ei tea mis telekas mul on ja kuidas piim poodi jõuab jne. Millega te mehed elus tegutsete või mis värk teil koguaeg on? Soovitaks sellest alustada vms
                            Sittagi ta sul töötab, kui oleksid seda üritanud teha kl 22-22.30 vahel. Ei töötanud ei arvutist ja ei lasknud ka teleka äpist sisse, seega tuli eesti kossumehi piraatstriimilt niikaua vahtida, kuni GO3 lõpuks tööle hakkas.

                            Kommentaar


                              Oli endalgi mingi error korra, vähemalt go3 teavitas sellest
                              Lisatud failid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust

                                Sittagi ta sul töötab, kui oleksid seda üritanud teha kl 22-22.30 vahel. Ei töötanud ei arvutist ja ei lasknud ka teleka äpist sisse, seega tuli eesti kossumehi piraatstriimilt niikaua vahtida, kuni GO3 lõpuks tööle hakkas.
                                Vaatasin Android telekast mängu ära ja mitte midagi polnud häda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X