320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poole lause pealt kommentaatorite heli katkeb vahepeal?

    Kommentaar


      Tänased CL mängu kommentaatorid suutsid üllatada. Kõigepealt on Kruusile suur üllatus, et Marquinhos on kapten. On seda viimased neli aastat olnud. Ning teine kommentaator räägib peale lauset, kuidas nad tavapäraselt rohkem jalgpalli on jälginud et ''Küll PSG'l on sellised mängumehed, keda paljud ei tea nagu Vitinha ja Lucas Hernandez''.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
        Tänased CL mängu kommentaatorid suutsid üllatada. Kõigepealt on Kruusile suur üllatus, et Marquinhos on kapten. On seda viimased neli aastat olnud. Ning teine kommentaator räägib peale lauset, kuidas nad tavapäraselt rohkem jalgpalli on jälginud et ''Küll PSG'l on sellised mängumehed, keda paljud ei tea nagu Vitinha ja Lucas Hernandez''.
        Normaalsel jalgpalliga seotud inimesel on muud ka vast teha kui PSG-ga kursis olla. Eks finaaliks vb tehakse veidi eeltööd, aga seni ple ju pointi.

        Mis puudutab "teist kommentaatorit", siis Tarmo Kingi võiks üks eestlasest jalgpallisõber ikka ära tunda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
          Tänased CL mängu kommentaatorid suutsid üllatada. Kõigepealt on Kruusile suur üllatus, et Marquinhos on kapten. On seda viimased neli aastat olnud. Ning teine kommentaator räägib peale lauset, kuidas nad tavapäraselt rohkem jalgpalli on jälginud et ''Küll PSG'l on sellised mängumehed, keda paljud ei tea nagu Vitinha ja Lucas Hernandez''.
          Juhtub kui korvpalli asemel äkitse jalgpall ekraanile pannakse.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic Vaata postitust

            Mis puudutab "teist kommentaatorit", siis Tarmo Kingi võiks üks eestlasest jalgpallisõber ikka ära tunda.
            No norm inimene teab Messit ja Neymari, noh.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic Vaata postitust

              Tarmo Kingi võiks üks eestlasest jalgpallisõber ikka ära tunda.
              Ses mõttes, et ta Go3 ülekannete ajal 4x rahustite doosi peal, et siis võibki inimestel tekkida äratundmisega raskusi.

              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                Ses mõttes, et ta Go3 ülekannete ajal 4x rahustite doosi peal, et siis võibki inimestel tekkida äratundmisega raskusi.
                Naersin. Aga podcastis ka vend viimasel ajal pehmo olnud . Töötu Kink on parim Kink!

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic Vaata postitust

                  Normaalsel jalgpalliga seotud inimesel on muud ka vast teha kui PSG-ga kursis olla. Eks finaaliks vb tehakse veidi eeltööd, aga seni ple ju pointi.

                  Mis puudutab "teist kommentaatorit", siis Tarmo Kingi võiks üks eestlasest jalgpallisõber ikka ära tunda.
                  Ma usun, et puhtalt hääle järgi ei tunneks paljud teda ära. Nüüd tekkis ka küsimus, kas Tarmo Kink on Dortmundi fänn?
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                    Tänased CL mängu kommentaatorid suutsid üllatada. Kõigepealt on Kruusile suur üllatus, et Marquinhos on kapten. On seda viimased neli aastat olnud. Ning teine kommentaator räägib peale lauset, kuidas nad tavapäraselt rohkem jalgpalli on jälginud et ''Küll PSG'l on sellised mängumehed, keda paljud ei tea nagu Vitinha ja Lucas Hernandez''.
                    Mbappe on päris tihti ikka saanud kaptenit mängida.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kas see Veering juba terveks ei saa ja trenni ei pea minema? Iga kord kui hakkad mängu vaatama ja loodad et ei ole, siis ON ja üle korteri kõlab " Traaaa, jällleee. Pole võimalik "

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                        Kas see Veering juba terveks ei saa ja trenni ei pea minema? Iga kord kui hakkad mängu vaatama ja loodad et ei ole, siis ON ja üle korteri kõlab " Traaaa, jällleee. Pole võimalik "
                        Võid ka Yummi Alternatiiv kommentaari kuulata

                        ఇ HIGH QUALITY STREAM BY KOREAN HOTTEST TALKATIVE STREAMER ఇ #COYS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                          Mbappe on päris tihti ikka saanud kaptenit mängida.
                          Ainult siis kui Marquinhost pole.
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust

                            Ainult siis kui Marquinhost pole.
                            tänud, hoiame meeles.

                            Kommentaar


                              Keeruline. Teemantliiga Doha etapp on kava järgi reedel Go3 Sport 2 telekanalil. See on esimene asi pärast septembrit, mida ma sealt vaadata tahan. Nüüd mul on dilemma - kui ma ostan Telia kaudu juurdepääsu Go3 esimesele ja teisele telekanalile, ei näe ma veebisisu, aga nagu eelmisest suvest mäletan, lükatakse osa tennisest ja kergejõustikust üksnes veebi (ainsad mind huvitavad asjad). Kui ma aga ostan Go3 veebi kaudu, ei saa ma neid Telia telekanaleid, mis on mugavam viis kui arvutist vaadata.
                              Küsimus laiale avalikkusele - kui mul oleks Go3 Spordile juurdepääs telekaäpi kaudu (praegu on mul seal ainult Sport Extra ehk vana Viaplay sisu), kas ma näen ka nende kahe telekanali sisu või mitte?
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Küsimus laiale avalikkusele - kui mul oleks Go3 Spordile juurdepääs telekaäpi kaudu (praegu on mul seal ainult Sport Extra ehk vana Viaplay sisu), kas ma näen ka nende kahe telekanali sisu või mitte?
                                Ma eeldan, et sa pead silmas Go3 spordipaketi tellimist (lisaks Sport Extrale). Jah, siis näed sa muu hulgas nende kahe telekanali sisu ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X