320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ma saan nüüd õigesti aru, et go3 setanta on mingi nuditud versioon? Mulle tehti jõhkralt külma müügipoiste poolt. Võtsin sport paketi ainult bundesliga pärast, sest see pidi väidetavalt setantat sisaldama ja katkestasin setanta enda tellimuse ning nüüd siis sedasi - mida pole, on Dortmundi esimese vooru mäng. Samal ajal https://setantasports.com on ta kenasti olemas. Peaks sellele müügimehele lihtsalt harimise mõttes ühe kirja saatma. Aga tuju ajab selline asi ikka täiega ära, kui lüpsi tehakse.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Kas ma saan nüüd õigesti aru, et go3 setanta on mingi nuditud versioon? Mulle tehti jõhkralt külma müügipoiste poolt. Võtsin sport paketi ainult bundesliga pärast, sest see pidi väidetavalt setantat sisaldama ja katkestasin setanta enda tellimuse ning nüüd siis sedasi - mida pole, on Dortmundi esimese vooru mäng. Samal ajal https://setantasports.com on ta kenasti olemas. Peaks sellele müügimehele lihtsalt harimise mõttes ühe kirja saatma. Aga tuju ajab selline asi ikka täiega ära, kui lüpsi tehakse.
      Kui nad reklaamisid, et setanta äpp sisaldub samuti sport paketis, siis peaks neile tõesti peapesu tegema või siis nõudma, et see vastaks ka 100% sellele, mida setantasports.com üle kannab. Kui nad reklaamisid, et setanta kanal on seal olemas, siis on teine asi. Võibolla keegi oskab paremini vastata, aga ma pole go3-st kusagilt leidnud, et spordi paketis oleks setantasportsi äpp sees. Ise võtsin seda kui lisaboonust. Eelmisel hooajal oli pigem häiriv see, et tõesti mõnd mängu seal ei näidanud, mis setantasportsi kodukal täiesti olemas. Ja mõnel nädalavahetusel puudusid setanta ülekanded üldse, v.a need, mis tulid setanta 1 telekanalilt. Ei saa aru, mida need müügipoisid lubasid, kui go3 100% kattuvust ei garanteeri.

      Kommentaar


        St. Pauli mäng täna olemas Go3 Sport 3-l
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust

          Kui nad reklaamisid, et setanta äpp sisaldub samuti sport paketis, siis peaks neile tõesti peapesu tegema või siis nõudma, et see vastaks ka 100% sellele, mida setantasports.com üle kannab. Kui nad reklaamisid, et setanta kanal on seal olemas, siis on teine asi. Võibolla keegi oskab paremini vastata, aga ma pole go3-st kusagilt leidnud, et spordi paketis oleks setantasportsi äpp sees. Ise võtsin seda kui lisaboonust. Eelmisel hooajal oli pigem häiriv see, et tõesti mõnd mängu seal ei näidanud, mis setantasportsi kodukal täiesti olemas. Ja mõnel nädalavahetusel puudusid setanta ülekanded üldse, v.a need, mis tulid setanta 1 telekanalilt. Ei saa aru, mida need müügipoisid lubasid, kui go3 100% kattuvust ei garanteeri.
          Jep, kui reklaamiti Setanta kanalit, siis ju pole valetatud, sest see olemas ning kui pakuti Setantat Go3 sport äpis, siis seal ju ka eraldi Setanta alajaotus olemas.
          Mina pole oma Setanta äppi kustutanud just sel põhjusel, et Go3 all olev Setanta näitab siiski vähem kui Setanta enda eraldi äpp ise.

          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Eks ta üks möödarääkimine müügipoisiga oli aga näidake mulle go3 lehel, kus üldse kirjas on, mida nende teenus sisaldab? See on seal üks paras segapuder. Ja kui bundesliga hooaeg oli juba läbi ka, siis ei saanud ka kohe veenduda, kas nad näitavad täit progrmmi või mitte.

            Igal juhul sel momendil oli võimalik ka ainult extra võtta, millest mulle oleks piisanud, põhispordipakett sai ainult selle pärast võetud, et siis sai otse setanta lepingu ära lõpetada ehk vähem lepinguid, äppe ja üldse kuivem ja muretum olla.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Eks ta üks möödarääkimine müügipoisiga oli aga näidake mulle go3 lehel, kus üldse kirjas on, mida nende teenus sisaldab?
              Kui lähed väljalogituna GO3 lehele ja "soovid" mõnd spordikanalit tellida, siis näitab paketi hinda ja sisu. Setantasportsi sisus pole.

              Kommentaar


                Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust

                Võid hinge kinni pidada ja oodata homse õhtuni, et äkki ilmub GO3 Sentanta Sportsi lehele see mäng. Setantasports.com seda mängu igatahes näitab. Minu kogemus eelmise hooajal oli see, et GO3s olevat Setanta Sportsi lehte ei saa usaldada, sest vahel näitab mänge, vahel mitte. Hea võimalus küll GO3 spordi hinna eest ka Sentantasportsi sisu nautida, aga sellele loota ei saanud. Tegin ise nüüd uuesti sentantasportsile aastase tellimuse (soodukaga sai 35 euro eest, täishind 50) ja GO3 sportsi tellimus on jätkuvalt pausil kuni septembrini.
                kus seda soodukat saab?

                Kommentaar


                  Mina olen selle platvormiga sel suvel väga rahule jäänud. Nägin Wimbledoni, näen kõiki kergejõustiku teemantliigasid, nägin reklaamivabalt täies ulatuses lümpjat - seejuures olemasolevale paketile midagi juurde maksmata. Ja nüüd mul on veel seda eurospordi juurdepääsu nii palju järel, et peaksin ka US Openit reklaamivabalt ja täies ulatuses nägema. Vägev!
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dnb Vaata postitust

                    kus seda soodukat saab?
                    Saatsin PMi.

                    Kommentaar


                      Sheffield United-Barnsley ülekandes näeb ainult musta ekraani. Lihtsalt suurepärane.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Sheffield United-Barnsley ülekandes näeb ainult musta ekraani. Lihtsalt suurepärane.
                        Okei, kiidame ka. Üllataval kombel 6. minutiks tehti korda. Oleks eeldanud, et jääbki pekki.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                          Okei, kiidame ka. Üllataval kombel 6. minutiks tehti korda. Oleks eeldanud, et jääbki pekki.
                          Minu meelest kõigis lubatud mängudes tuli lõpuks pilt ette. Nägi isegi seda imet, et pikaaegne karikaflopp QPR pendlaseerias võidab.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vb mulle ainult tundub, aga…

                            Mis kradi haigus nendel Go3 jalka kommentaatoritel on?
                            Eriti imelikult ehitavad lauseid, valus kuulata lausa.
                            “Jalad juba piimhapet täis on” “raskest olukorrast välja tuleb” jne jne. Rōhutatakse ka seda lause lõppu pandud tegusōna alati. Ja niimoodi terve mängu.

                            Valladolidi mänge on kommenteerinud 2 erinevat venda ja mõlemad raiusid samamoodi kōik 90 minutit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dinero Vaata postitust
                              Vb mulle ainult tundub, aga…

                              Mis kradi haigus nendel Go3 jalka kommentaatoritel on?
                              Eriti imelikult ehitavad lauseid, valus kuulata lausa.
                              “Jalad juba piimhapet täis on” “raskest olukorrast välja tuleb” jne jne. Rōhutatakse ka seda lause lõppu pandud tegusōna alati. Ja niimoodi terve mängu.

                              Valladolidi mänge on kommenteerinud 2 erinevat venda ja mõlemad raiusid samamoodi kōik 90 minutit.
                              See on lause lõpus üsna tavapärane osadel kommentaatoritel on. Seejuures kummaline on, et see ainult go3 kommentaatoritel pole​​​, vaid ka ERRi jalkaspetsidel (mitte Tiisler-Kalkun, vaid jalgpallurid) teemaks on. Eriti see Kamsil teemaks on, aga ainult siis, kui ta kommenteerimas on. Stuudiospetsina seda kuulda olemas pole.

                              Kommentaar


                                Filmid+sport 21 rubla kuus ja sport max 24.99 kuus. Mis neil kahel vahet on? Ma sealt kodulehelt küll ilma paketilausuja professionaalse abita ei saa juba ammu tilligi aru

                                Kommentaar

                                Working...
                                X