320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Filmid+sport 21 rubla kuus ja sport max 24.99 kuus. Mis neil kahel vahet on? Ma sealt kodulehelt küll ilma paketilausuja professionaalse abita ei saa juba ammu tilligi aru
    https://abi.go3.tv/article/paketid/

    Kommentaar


      Selle tabeli järgi on nii 9.99 kui 24.99 pakett ''piiramatu'' ligipääs spordisisule. Millegipärast on mul selline kuri kahtlus, et 9.99 siiski päris sama sisu ei näidata, mis Max-hyper-pro paketiga...ma tõesti ei viitsi neid turunduse sõnamänge kaasa mängida. Tahan lihtsalt ''piiramatut'' juurdepääsu kogu spordile mida Go3 üle kannab, kõik muu võite sisse soolata. Pro-tip Go3le ka siin tasuta minu poolt. Oma geneeriliste tarbijaküsitluste asemel võtke vähemalt üks poole kohaga inimene tööle, kes sots meedias ja soccernetis ilma turundusmulata suudaks vastata sellistele lihtsatele küsimustele. Ma omalt poolt annaks täiesti tasuta teabe edasi päris mitmele inimesele, kes omakorda minu käest küsivad, et ou mis värk on oli mingi Viaplay ja nüüd polegi enam, kust ma Mbappe mänge CLis see aasta näeks?

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Selle tabeli järgi on nii 9.99 kui 24.99 pakett ''piiramatu'' ligipääs spordisisule. Millegipärast on mul selline kuri kahtlus, et 9.99 siiski päris sama sisu ei näidata, mis Max-hyper-pro paketiga...ma tõesti ei viitsi neid turunduse sõnamänge kaasa mängida. Tahan lihtsalt ''piiramatut'' juurdepääsu kogu spordile mida Go3 üle kannab, kõik muu võite sisse soolata. Pro-tip Go3le ka siin tasuta minu poolt. Oma geneeriliste tarbijaküsitluste asemel võtke vähemalt üks poole kohaga inimene tööle, kes sots meedias ja soccernetis ilma turundusmulata suudaks vastata sellistele lihtsatele küsimustele. Ma omalt poolt annaks täiesti tasuta teabe edasi päris mitmele inimesele, kes omakorda minu käest küsivad, et ou mis värk on oli mingi Viaplay ja nüüd polegi enam, kust ma Mbappe mänge CLis see aasta näeks?
        See tabel näitab, et spordipakett on 9,99€ (see, kus on Serie A, La Liga ja Bundesliga - seejuures sa ei näe kõiki mänge, arvesta sellega) ja kui tahad sport extrat ka (Premier league, eurokarikad), siis pead maksma veel 12.99 juurde.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Eks ma tegelikult midagi sellist kahtlustasingi, aga lihtsalt veidi vaja jaurata auru välja.
          Mingit olulist vahet ju tänapäeva hinnataseme juures pole,, kas 21, 23 või 24.99 aga kuidagi lihtsalt sita maitse jätab see vee sogamine nende erinevate pakettidega. Võrdluseks Setanta, kes suudab oma toodet hoolimata Eesti turu mõttetust mahust nende jaoks pakkuda teenust ilma sellise tarbetu sõnavahu ja skeemitamiseta.

          Kommentaar


            Mul on endal Sport Extra (need 13 eurot) ja Setanta (5 eurot). Setanta puhul köidab see, et ma kindlasti tean, et näen mängu sellest liigast, mis õigusi Setanta siin omab. See on mu jaoks alati nr. 1 tähtsusega asi olnud. Eilne Valladolid oli hispaania keeles. Pole parim, aga talutav.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Mul on endal Sport Extra (need 13 eurot) ja Setanta (5 eurot). Setanta puhul köidab see, et ma kindlasti tean, et näen mängu sellest liigast, mis õigusi Setanta siin omab. See on mu jaoks alati nr. 1 tähtsusega asi olnud. Eilne Valladolid oli hispaania keeles. Pole parim, aga talutav.
              Aga ei näe ju. Sellega nõus, et hinna ja kvaliteedi osas on setantasports väga hea. Samas nad ei näita kõike mänge, millele neil oleksid õigused. Hakkasin kohe lappama ja leidsin juba selle laupäeva, kus Serie A-st ei näidata Cagliari mängu (vanast harjumusest vahel ikka vaatan neid). Seda nimekirja võiks kindlasti jätkata, kui viitsiks näpuga edasi jälgida, kuidas on Itaalia ja Prantsuse kõrgliiga kattuvusega. Pakun, et täpselt sama nagu vanasti (100% Setanta ei kata). Esiliigadest pole üldse mõtet rääkida (neil on õigused ka Bundesliga 2 ja La Liga Hypermotion näitamiseks, aga näitavad mõlemast harva vaid üksikuid mänge). Samas, kui aega on jälgiksin huviga kahe La Liga Hypermotion klubi mänge. Eelmisel hooajal kandis neid tasuta üle Laligaplus, sel hooajal enam mitte. Hispaanias saaks neid jälgida tasulistel kanalitel, meil peab piirduma piraatstriimidega, sest õiguste omaja (Setanta) ei viitsi neid näidata (kunagi sai supporti saadetud vastav soovitus, aga nagu tavaliselt ei ole sellest midagi kasu),

              Kommentaar


                Kusjuures sul on õigus. 1 Serie A mäng tõesti kavast puudu.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kusjuures sul on õigus. 1 Serie A mäng tõesti kavast puudu.
                  Samuti ka 1 Prantsusmaa liiga mäng. Varasemast meenub, et mõlema liiga puhul oli tavaline, et 1-2 mängu vooru kohta jäeti millegipärast näitamata. Samas on mänge, mida näitavad vaid Setanta telekanalid 1 ja 2, aga mis pole nähtavad setantasports äpis, aga need on tavaliselt miskid muud liigad või spordialad, mitte League 1 või Serie A. Hispaania ja nüüd ka Saksamaa tunduvad siiski 100% äpis kaetud olevat. Samuti tundub, et setantas on miski Karlsruheri andunud fänn, sest nagu eelmisel nii ka praegusel hooajal on nende mängud peaaegu ainsad, mida Bundesliga 2-st seal üle kantakse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cyrusvk Vaata postitust
                    Samuti tundub, et setantas on miski Karlsruheri andunud fänn, sest nagu eelmisel nii ka praegusel hooajal on nende mängud peaaegu ainsad, mida Bundesliga 2-st seal üle kantakse.
                    Selle põhjuse nimi on Gruusia koondise ründaja Budu Zivzivadze. Setanta nimelt kuulub grusiinidele.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Rahvuste Liiga mänge näidatakse nüüd mingi valikuga? Šoti-Poola mängust täna õhtul pole Extra Spordi kavas mingit märki (nagu ka Rootsi vs aserid).
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Rahvuste Liiga mänge näidatakse nüüd mingi valikuga? Šoti-Poola mängust täna õhtul pole Extra Spordi kavas mingit märki (nagu ka Rootsi vs aserid).
                        Tule parem ekraani tagant ära ja veeda õhtu vabas õhus staadionil.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Rahvuste Liiga mänge näidatakse nüüd mingi valikuga? Šoti-Poola mängust täna õhtul pole Extra Spordi kavas mingit märki (nagu ka Rootsi vs aserid).
                          Tundub küll...täna ka Prantsusmaa-Itaalia mängu jaoks nõuab mult paketi vahetust. Mingi nali või?

                          Kommentaar


                            Tundub, et mõne päevaga on asjad muutunud. Täna-homme paistavad olevat ülekanded ka sellistest mängudest nagu Küpros vs Kosovo ja Andorra vs Malta.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Go3 on praegu jumala sassis omadega. Vaatad enda arust Brentford vs City mängu, aga näed Fulham vs West Ham. Liverpool vs Notthingam asemel näitab Brentford vs City jne. Liverpooli mängu näeb aga Fulham - West Ham pealt hoopis...

                              IMG_20240914_165717.png?ex=66e6e84a&is=66e596ca&hm=5279e5ff1f78b0a9f61341c8d9615f92be5d2776fc2464fc161ab72764a28f20&.png

                              Kommentaar


                                Mis see parim lahendus täna Eestis on CLi mängudeks? Ongi ainult see Go3 sport v?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X