320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pange Mask kommenteerima Ligue 1-te.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Mind need hääldused ei häiri, kui terve mängu ühte ja sama kasutatakse, siis on häiriv kui ühte nime 2-4 moodi väänatakse.
      Mina küll matuse meeleolu ei tabanud. Muidugi, kes on harjunud kilisid või brasiilia kommentaatoreid kuulama, siis muidugi on tuimem, aga monotoonne polnud ja ei kurdaks-laidaks seda aspekti.
      AILTON

      Kommentaar


        Kuradima hea mäng oli Ja mina loll läksin just viimasel minutil korraks juua tooma ja siis löödi kaks väravat weel .. no jube, aga kordust peab ka kindlasti vaatama kui see millalgi eetris on 10 väravat mängu peale ja weel igasuguseid .. Parim mäng vict siiamaani Prantsusmaa Ligue 1-st VSB-l. Kommentaatorid - ju siis mina olen ära harjunud ning ei riiva need vead yldsegi kõrva ..

        Kommentaar


          Järgmine nädal on täiesti lätlaste programm. Välja arvatud Ukraina-Kreeka jalgpall ja tennise aastalõpu turniir.

          Kommentaar


            Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
            Kuradima hea mäng oli Ja mina loll läksin just viimasel minutil korraks juua tooma ja siis löödi kaks väravat weel .. no jube, aga kordust peab ka kindlasti vaatama kui see millalgi eetris on 10 väravat mängu peale ja weel igasuguseid .. Parim mäng vict siiamaani Prantsusmaa Ligue 1-st VSB-l. Kommentaatorid - ju siis mina olen ära harjunud ning ei riiva need vead yldsegi kõrva ..
            Eelmine hooaeg oli sarnane andmine Rennes'i ja Marseille mängus (hooaja esimene mäng), kui veel olid tavalised Viasati spordi kanalid. Mäng ise jäi lõpuks 4:4. Algul viigistast Rennnes 90. minutil. OM läks uuesti 92. minutil juhtima ja 93. minutil oli seis taas viigis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Eelmine hooaeg oli sarnane andmine Rennes'i ja Marseille mängus (hooaja esimene mäng), kui veel olid tavalised Viasati spordi kanalid. Mäng ise jäi lõpuks Algul viigistast Rennnes 90. minutil. OM läks uuesti 92. minutil juhtima ja 93. minutil oli seis taas viigis.
              A yhe highlights video järgi tuleb weel meelde see koomiline Mandanda värav , ma ei mäleta kas telkust või arvutist või kusagilt ma nägin kyll sda mängu, aga ei vaatanud jällegi lõpuni A seal oleks võinud ju skoor kõvasti suuremgi olla :P

              Kommentaar


                Viasat kaotas õigused näidata MM valikmängu Prantsusmaa-Iirimaa, ning selle asemel on sõprusmäng Brasiilia-Inglismaa,. Vähemalt nii sain mina aru.


                Kes seda põnevusmatši kommenteerivad, kui see juhuslikult teada on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
                  Viasat kaotas õigused näidata MM valikmängu Prantsusmaa-Iirimaa, ning selle asemel on sõprusmäng Brasiilia-Inglismaa,. Vähemalt nii sain mina aru.


                  Kes seda põnevusmatši kommenteerivad, kui see juhuslikult teada on?
                  Herr Kruus ja keegi. Mina ja Gunnar ei saaks kommenteerida, sest Gunnar hakkaks rääkima, et see on järgmise MM-i finaalpaar ja mina ütleks, et ole nüüd.

                  Kommentaar


                    Nendest küll nüüd mõlemad finaali ei jõua. Eks kohtuvad varem. Kui võimalik.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Järgmise MM-i finaalpaar peab tulema Hispaania- portugal

                      Kommentaar


                        Te võiks Portugal - Bosnia mängu näidata :/ Aga ilmselt tuleb siiski neti pildiga leppida.

                        Kommentaar


                          Jeaps, Portugal-Bosnia oleks super.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
                            Järgmise MM-i finaalpaar peab tulema Hispaania- portugal
                            ma loodan, et Iirimaa ja Prantsusmaa on LAVis finaalis koos.

                            Kommentaar


                              Isegi olen üsna nördinud, et peab Bosnia - Portugali mängu vaatama ilmselt kusagilt striimist.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
                                Viasat kaotas õigused näidata MM valikmängu Prantsusmaa-Iirimaa
                                seda mangu peaks nagema Eurospordilt
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X