320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis päeval ja mis kell see mäng üldse toimub?

    Kommentaar


      Laupäeval 14 novebril eesti aja järgi:
      Homsed MM-valikmängud:

      18:00 Venemaa - Sloveenia
      20:00 Kreeka - Ukraina
      22:00 Iirimaa - Prantsusmaa
      22:30 Portugal - Bosnia ja Hertsegoviina

      Kommentaar


        Teadjad vennad siin, Elionis tellin selle VSB eks, vaatan kuni näiteks aasta lõpuni ja katkestan tellimuse ära, selle eest ma maksma ei pea eks, kuna oli jutt, et aasta lõpuni tasuta? Liigun ma õigel teel või peksan segast?
        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          seda on siin 3 korda vähemalt juba küsitud...Niipalju kui ma mäletan, siis vaata ja katkesta. Endal on Starman ja VSB peaks kuu lõpus ära kaduma ja selle jaoks peab mingi lisapaketi tellima.

          Kommentaar


            Inglismaa - Brasiilia peaks algama 19.00? Aga kavas 20.25, kas näitavad kordust või on kusagil segadus mängu algusajaga? Tänud

            Kommentaar


              Igatahes praegust algas korvpall. Nii et otse nad küll siis ei näita.

              EDIT: Kui see 19.00 see õige algusaeg nüüd on.

              Kommentaar


                19:00 on jah õige aeg aga ega siis ei saa ju näitamata jätta kuningas korvalli, kus mängivad VEF ja Lietuvos Rytas. Ses mõttes on jama ,et tehakse lätakate ja leedukate koos seda. No ei ole ju Eestis eriti huvi kelgutamise, jäähoki jms vastu...
                Aga tuleb olla õnnelik ,et üldse midagi näeb.

                Kommentaar


                  Miks brasiilia-inglismaa mängu kommentaar inglise keelne oli. Kommentaatoreid ju küll. Kruus,kivisild,Toomas vara on olnud,Rainer lomp,Sander Lomp,Taavi Palk;Gunnar Leheste,Dannar Leitma

                  Kommentaar


                    Nende paari nädala põhjal, mil Viasat minu televusseris jooksnud on, peab tõdema, et tegemist on ikka väga mõttetu paketiga. Ainukene kanal, mis on tõesti väärt vaatamist, on Discovery. Isegi Sport Balticus, mis enne tundus ikka tõelise vutifänni unistuste kanalina, näidatakse päevast päeva mingit skeletoni ja bobisõidu kordusi. Tunnen kaasa neile, kes selle sitaga on ennast tähtajaliselt sidunud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Nende paari nädala põhjal, mil Viasat minu televusseris jooksnud on, peab tõdema, et tegemist on ikka väga mõttetu paketiga. Ainukene kanal, mis on tõesti väärt vaatamist, on Discovery. Isegi Sport Balticus, mis enne tundus ikka tõelise vutifänni unistuste kanalina, näidatakse päevast päeva mingit skeletoni ja bobisõidu kordusi. Tunnen kaasa neile, kes selle sitaga on ennast tähtajaliselt sidunud.
                      Minule näiteks pole vaja kaasa tunda. Väga hea asi on sport baltic. Äkki mõnele meeldib ka bobisõit, tennis ja korvpall.

                      Kommentaar


                        hea pakett

                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        Nende paari nädala põhjal, mil Viasat minu televusseris jooksnud on, peab tõdema, et tegemist on ikka väga mõttetu paketiga. Ainukene kanal, mis on tõesti väärt vaatamist, on Discovery. Isegi Sport Balticus, mis enne tundus ikka tõelise vutifänni unistuste kanalina, näidatakse päevast päeva mingit skeletoni ja bobisõidu kordusi. Tunnen kaasa neile, kes selle sitaga on ennast tähtajaliselt sidunud.
                        Minule näiteks pole vaja kaasa tunda. Väga hea asi on sport baltic. Äkki mõnele meeldib ka bobisõit, tennis ja korvpall.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
                          Minule näiteks pole vaja kaasa tunda. Väga hea asi on sport baltic. Äkki mõnele meeldib ka bobisõit, tennis ja korvpall.
                          ei tea kedagi, kes tunneks kedgi, kes vaataks bobisõitu jee

                          Kommentaar


                            VSB on tõesti väga mõttetu, eriline huumor on see et on olemas kaks kanalit - golf ja Viasat Sport Baltic.. kuid mina olen näinud, et ka VSB pealt tuleb golfi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              VSB on tõesti väga mõttetu, eriline huumor on see et on olemas kaks kanalit - golf ja Viasat Sport Baltic.. kuid mina olen näinud, et ka VSB pealt tuleb golfi.
                              Sellest on siin ennegi juttu olnud.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Ega reedel pole lootust näha eelmine kuu ärajäätud OM - PSG mängu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X