320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Huvi pärast küsin, mida müstilist siis tiomus.?
    Ma ei tea, kas see oli üldse otseülekanne, aga eeldatavalt viimase punkti mängimisel kadus pilt siis, kui servitud pall hakkas just lendama ja ei tulnudki enam tagasi. Hakati jalgpalliväravate löömist näitama ja nüüd siis vene hoki. Nõme värk igatahes.

    Kommentaar


      Pariisi turniir kava järgi, see kindlasti ei olnud otse. Ilmselgelt automaatseks pandud, punkt see kell lõpeb üks lindistus ja arvuti lükkab teise peale. Lihtsalt keegi arvutas natuke mööda. Mitte et see nüüd asja üldjoontes väga palju paremaks teeks, aga väike vahe siiski.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Mehed VSB stuudios unustavad fakti, et Kreeka tuli taolise mänguga ka Euroopa meistriks, seega võivad ka teise 45 minuti kaitses istuda ja edukalt.

        Kommentaar


          krt ma ei tea kas asi mu elionis või mis, aga helikvaliteet on selline, nagu teeks kommentaatorid tööd staadionilt kohapealt ja läbi telefoni nagu headel raadio ülekannete aegadel.

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            krt ma ei tea kas asi mu elionis või mis, aga helikvaliteet on selline, nagu teeks kommentaatorid tööd staadionilt kohapealt ja läbi telefoni nagu headel raadio ülekannete aegadel.
            See on mingi üldine jama, mis vahepeal taani kaudu sisse tuleb. Meil olla heli ok, aga edasi enam mitte. Aga täpset techstuffi ei tea.

            Kommentaar


              Kas tõesti on mingid sõprusmängud tähtsamad, kui MM-i playoffid?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Kas tõesti on mingid sõprusmängud tähtsamad, kui MM-i playoffid?
                No aga mida sa teed, kui mingi E tähega kanal näiteks ostab õigused ära, et järgmisel päeval kordust näidata?

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  No aga mida sa teed, kui mingi E tähega kanal näiteks ostab õigused ära, et järgmisel päeval kordust näidata?
                  ot te ei saa seeparast naidata, et Eurospordil on oigused?

                  asi on vist pigem rahas. meil ka siin Eurosport, aga erakanal SportTV kannab koik ule, ainult Portugali oma mang on riiklikult tasuta levival kanalil
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    ot te ei saa seeparast naidata, et Eurospordil on oigused?

                    asi on vist pigem rahas. meil ka siin Eurosport, aga erakanal SportTV kannab koik ule, ainult Portugali oma mang on riiklikult tasuta levival kanalil
                    kui portugali tv toodab ise pilti, siis koduturul jääb õigus ikka talle. aga edasimüük käib ikka regioonide kaupa

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      kui portugali tv toodab ise pilti, siis koduturul jääb õigus ikka talle. aga edasimüük käib ikka regioonide kaupa
                      ma pidasin siin tegelt silmas SportTV olukorda, sest nad naitavad koike mange, peale selle uhe. ja nemad nuud kull telepildi tootmisega ei tegele, ikka ostetakse sisse. aga nagu ma juba enne mainisin, siis asi vist pigem rahas.
                      kuigi ju ka Viasat on ju pohimotteliselt tasuline kanal
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        No ma tean seda, et mingi paar nädalat tagasi oli kanalil kavas natuke teised mängud, aga kuna meie piirkonna õigused läksid teisele kanalile, siis kadusid paar mängu ka kavast.

                        Kommentaar


                          Hetkel on lugu nii, et Prantsuse - Iiri lisaaega ei saaks nagunii näidata, sest lätikeelne bobisõit käib reaalajas või videost, täpselt ei tea. Abramovits on veel liider.

                          Kommentaar


                            Millal siis ka Prantsuse liigat vahelduseks näeb? See nädal jääb ette bobi ja muud sellised alad. Järgmine nädal tennis mida on küll huvitavam vaadata kui bobi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                              Millal siis ka Prantsuse liigat vahelduseks näeb? See nädal jääb ette bobi ja muud sellised alad. Järgmine nädal tennis mida on küll huvitavam vaadata kui bobi.
                              Kui kavas muutusi ei tule, siis kahe nädala pärast - Lille vs Lyon.

                              Kommentaar


                                a kes tänast Barca - Interi mängu kommenteerivad???

                                Kommentaar

                                Working...
                                X