320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ma hästi ei pannud tähele aga kas Dannar mainis ,et Lille on ainukene Prantsumaa meeskond, kes on AC Milani löönud?
    Võõrsil peaks olema ainuke.

    Kommentaar


      Ahh võõrsil. Siis võib olla küll.

      Kommentaar


        Kusjuures. Tänase mängu kommentaatorid.(mängu hetkel polnud teada, kes need on) suutsid küll teha nalja ja mõistmatust kohati korraga umbes-täpselt 10 korda vaatasime korterikaaslasega teadmatusest teineteisele otsa ja muigasime. Oli omapäraselt meeldiv. Lille ja Lyon siis mängisid 4-3

        Kommentaar


          Päris haige comeback. 0:3'st 4:3ni :P

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Päris haige comeback. 0:3'st 4:3ni :P
            Ei olnud päris nii, aga ülikõva mäng siiski.


            2' [0 - 1] L. Lopez
            22' [0 - 2] L. Lopez (pen.)
            24' [1 - 2] P.A. Frau
            34' [1 - 3] L. Lopez
            53' [2 - 3] Gervinho
            70' [3 - 3] Y. Cabaye (pen.)
            90' [4 - 3] Gervinho Cris

            Kommentaar


              Päris hea kommentaar seekord, kui kordust vaadata.

              Heli ka prantsuse liiga mängus lõpuks hea.

              Kommentaar


                Ahh kui ma juba nokkima hakkasin, siis tuli meelde, et te mainisite AC Milan-Marseille mängus pärast Lucho väravat seda, et see oli temale esimene värav OM-i särgis. Esimese värava lõi ta siiski Montpellieri vastu septembris.

                Aga teemaga veel jätkates, kes homme OM-RM mängu VSB peal kommenteerivad?

                Edit: Kiidan ka eilset kommentaari!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ahh kui ma juba nokkima hakkasin, siis tuli meelde, et te mainisite AC Milan-Marseille mängus pärast Lucho väravat seda, et see oli temale esimene värav OM-i särgis. Esimese värava lõi ta siiski Montpellieri vastu septembris.
                  Võiksin vanduda, et press kitis või kuskil oli nii kirjas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Võiksin vanduda, et press kitis või kuskil oli nii kirjas.
                    No siis pole teie süü.
                    Aga tõestusekshttp://frenchleague.com/joueur/detai..._joueur=105127

                    Kommentaar


                      janno kivisild on täielik ain ikka kommentaatorina.

                      Kommentaar


                        Mulle meeldiks, kui härrased Petersoo ja Reim kasvõi natukene üritaks oma Bayerni poole hoidmist varjata.

                        Ja Marchisio õige hääldus on Markisio, mitte maršisio või meršisio.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Mulle meeldiks, kui härrased Petersoo ja Reim kasvõi natukene üritaks oma Bayerni poole hoidmist varjata.

                          Ja Marchisio õige hääldus on Markisio, mitte maršisio või meršisio.
                          Kuule , vittu need hääldused Samas ei saa ma eriti aru ,et nad Bayerni poolt rohkem tröögiksid.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            eino ikka võiks osata hääldada selliseid nimesid. Aga ma ka ei ütleks et kommentaar kuidagi Bayerni poolt oli nii väga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              eino ikka võiks osata hääldada selliseid nimesid. Aga ma ka ei ütleks et kommentaar kuidagi Bayerni poolt oli nii väga
                              Indiid on alati olemas inimesed, kes teavad peast KÕIKIDE mängijate elulugusid, KÕIKIDE mängijate statistikat, KÕIKIDE keelte foneetikat ja on selle peale veel sorava jutuga ja panevad mängust kõige tähele.

                              Kommentaar


                                edit:

                                Vaatan mängu Soome pealt, saan aru, et ega mängust enam head nahka ei tule ja panen TV6`le
                                Reim küsib: "Kas see Giovinco on ründaja?"
                                Panen Soome peale tagasi.

                                Kommentaator ei peagi KÕIKE teadma, aga mängijate positsioone võiks ikkagi teada. Eriti arvestades seda, et Giovinco ei ole just väga sitt ja tundmatu mängija.

                                Aga tegelikult on kommentaatorid tublid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X