320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no siis superkanal ju. miks küll seda varem paketti ei pandud?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas midfielder Vaata postitust
      Ma ei tea kuidas Tallinna STV-s on, aga Pärnus sai täna uuritud asja ja kanal paikneb endise VSB kanali asukohas, seega raske tööga teenitud seekleid ei tule kulutama hakata.

      Kava leiab http://www.football-tv.ru/programm/s...&month=1&DAY=3


      Muuseas pühapäeval otse kaks Śoti liiga keskset duelli. Algselt Old Firm ja siis Edinburghi derby. Järgmisel nv-sel Portugalist Braga-Nacional ja nädala keskel mõlemad Carling Cupi poolfinaalid.
      Ei taha küll väga suur vigiseja olla, aga kas kuskil inglise keelset ei ole siis?

      Nagu ennist ütlesin, vene keel on mul ümmargune suur 0 .
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Võta google translate abiks

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          no siis superkanal ju. miks küll seda varem paketti ei pandud?

          Silmas pidades, et tegu spetsiaalselt vutile pühendatud kanaliga, tõstab see väärtust veelgi, kuna VSB-s ju jalgpalli osa siiski nädala lõikes üsna väike. Ehk jõuab ta ka teiste teenusepakkujate võrku.

          Silmitsedes kava,hakkas silma, et nii Premiershipi kui Liga BBVa mänge näidatakse delay-na, kuna otseülekande õigused ilmselt Venemaal NTV-l, kuid enne mainitud sarjadele tuleb ülejärgmisel nädalal ka hulga Coppa Italia mänge, seega kui VSB ka juurde arvata on erinevate liigade ja karikasarjade valik paljudele eesti televaatajatele juba päris märkmisväärseks kujunemas.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Päris kadedaks teeb see vene kanal. Lohutuseks näitab VSB vähemalt täna ja homme FA CUPi nelja mängu otse.

            Kommentaar


              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
              Silmas pidades, et tegu spetsiaalselt vutile pühendatud kanaliga, tõstab see väärtust veelgi, kuna VSB-s ju jalgpalli osa siiski nädala lõikes üsna väike. Ehk jõuab ta ka teiste teenusepakkujate võrku.

              Silmitsedes kava,hakkas silma, et nii Premiershipi kui Liga BBVa mänge näidatakse delay-na, kuna otseülekande õigused ilmselt Venemaal NTV-l, kuid enne mainitud sarjadele tuleb ülejärgmisel nädalal ka hulga Coppa Italia mänge, seega kui VSB ka juurde arvata on erinevate liigade ja karikasarjade valik paljudele eesti televaatajatele juba päris märkmisväärseks kujunemas.
              ot aga kas ma saan õíeti aru, et tegelt võíb ka tegu olla STV-poolse piraatlusega? kuidas nende liigade teleõígustega oligi? VIASAT-iga raksu ei lähe?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Ma kardan ka, et ega sellel telekanal futbolil eelpoolmainitud liigade-karikasarjade näitamise õigust Eesti territooriumil küll ostetud pole, seega on karta, et varem või hiljem tabab teda sama saatus, mis NTV+futboli aastaid tagasi... Või siis tehakse otseülekannete ajal pilt mustaks, nagu RAI unos...

                Kommentaar


                  Mina olen küll Rai Unos otseülekannet näinud Elioni vahendusel

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Mina olen küll Rai Unos otseülekannet näinud Elioni vahendusel
                    Enamus ülekannetel lüüakse siiski pilt mustaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Enamus ülekannetel lüüakse siiski pilt mustaks.
                      Kui nüüd lõpuni aus olla, nagu mul tavaliselt kombeks on, siis pean vist lisama, et nägin sellest Itaalia koondise mängust pilti vist mängujärgsest arutelust. Võimalik, et mängu ajal ülekannet ei olnudki. Samal ajal oli vist ka Eesti koondise mäng, seepärast ei saanud seda korralikult vaadata.

                      Kommentaar


                        Minu arusaamist mööda Rai Uno näitab tõepoolest koondisemänge otse, kuid klubide mängude (nii Itaalia kui Euroopa sarjade) ajal on pilt must.

                        Kommentaar


                          sellel ****stanud venekeelsel kanalil on mingi chelsea fetiš?
                          chelseaTV mängib juba ma ei tea kui kaua ja inglisekeelset teksti ei saa kuulata kuna tiblade jaoks on vaja ju pealelugemist, lugeda nad ei oska.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                            sellel ****stanud venekeelsel kanalil on mingi chelsea fetiš?
                            chelseaTV mängib juba ma ei tea kui kaua ja inglisekeelset teksti ei saa kuulata kuna tiblade jaoks on vaja ju pealelugemist, lugeda nad ei oska.
                            welcome to the world of big countries!

                            selline asi pea igal pool suurriikides.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              welcome to the world of big countries!

                              selline asi pea igal pool suurriikides.
                              jah, mõtle kui tore.
                              eestis võiks ka jaan vaher kõigele peale hakata lugema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                                jah, mõtle kui tore.
                                eestis võiks ka jaan vaher kõigele peale hakata lugema.
                                ma ei kiida sellist asja heaks, vastupidi, kuid kahjuks see on reaalsus.
                                Hispaanias-Portugalis näiteks tuleb telerist filme vaadata samuti pealelugemisega. Sama ka ju Saksamaal minu teada. Ja ka NSVL-i ajal oli ju tavaline et loeti peale, ei mingeid subtiitreid
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X