320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Diskokera mul on tegelikult. Pole seda seekord lakke monteerinud. Eelistan laelampi.

    Kommentaar


      Kas te sellele näitusele mujale reklaame ka üles panete? Tallinasse näiteks, et inimesed oskaks vaadata siit?

      Kommentaar


        see näitus hakkab mööda eestit koos vana baskini teatri ja peeter ojaga suvel tuuritama mööda kõiki eesti laululavasid ja vihmasemal perioodil mööda kultraid ja rahvamaju.

        Kommentaar


          Bremeni ja Hoffenheimi mängus üks mees patustas käega...

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Diskokera mul on tegelikult. Pole seda seekord lakke monteerinud. Eelistan laelampi.
            mul on Tallinna kodus diskokera laes, laelambi asemel. valgus tuleb seinalambist. kui diskokera pöörlema panen, siit tekib akvaariumi-meeleolu ja kass hakkab liikuvaid täppe mööda tuba taga ajama. soovitan seina sinist tapeeti panna või siniseks värvida, on ehedam
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Kes Milani ja Manchester Unitedi mängu kommenteerivad ?
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas hos7age Vaata postitust
                Kes Milani ja Manchester Unitedi mängu kommenteerivad ?
                mina ja taavi.

                Kommentaar


                  NB! Vaadake Real Madridi mängu kindlasti, sest selles mängus näete hetke euroopa Tippklubi Real Madridi, kes selle aasta CL-i ka kinni paneb. Go Real

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
                    NB! Vaadake Real Madridi mängu kindlasti, sest selles mängus näete hetke euroopa Tippklubi Real Madridi, kes selle aasta CL-i ka kinni paneb. Go Real
                    Muidu õige jutt aga Reali asemel peaks olema hoopis Manu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Muidu õige jutt aga Reali asemel peaks olema hoopis Manu
                      kas see on seotud kuidagi viasati jalkakommentaatoritega.

                      Kommentaar


                        Manu meeldib mulle ka, peaasi, et barca ei võidaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
                          Manu meeldib mulle ka, peaasi, et barca ei võidaks.
                          kle, suht teemasse, mine fänna oma barcat ja manut kusagil mujal ja omaette paluks..ära risusta seda teemat..ja ega ei huvita ka, keda sulle meeldib.

                          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                          Kommentaar


                            viis pluss dannar! ÖSTERREICH!

                            Kommentaar


                              Kurat, ma nii väga igatsen neid VSB jalka ülekandeid, avastasin, et TV6 kahjuks ei näita Manu - Milani mängu.
                              Ja neljapäeval näidatakse Ajax- Juventus mängu, seega vaaatan ära kas osade inimeste jutt on õige ja kas tõesti saab nii teha, et maksan teenuse eest ainult selle kolme päeva eest, mil kasutan seda teenust. (Elioni dtv'st Viasat spordi teemapaketi tellimine)
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Kurat, ma nii väga igatsen neid VSB jalka ülekandeid, avastasin, et TV6 kahjuks ei näita Manu - Milani mängu.
                                Ja neljapäeval näidatakse Ajax- Juventus mängu, seega vaaatan ära kas osade inimeste jutt on õige ja kas tõesti saab nii teha, et maksan teenuse eest ainult selle kolme päeva eest, mil kasutan seda teenust. (Elioni dtv'st Viasat spordi teemapaketi tellimine)
                                Saab ikka, samas Elion näitab ka Soome teist, kus see mäng on kavas ja kolmapäeval näitab mingit mängu SAT1

                                Kommentaar

                                Working...
                                X