320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    natuke nadi oli küll, et ibra ei löö,walcott ei oska....nojah

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      mis neil viga on siis?
      ei midagi ei ole viga...võimalik et tegemist on täiesti normaalsete vendadega (kuigi tuleb tõdeda, et kahtlus sellessuhtes on suur) aga lihtsalt liiga tugevalt kumab läbi, et inimesed ei ole ise kunagi vuti elus mänginud ning puudub reaalne taju kuidas asjad ligilähedaseltki võiks käia.

      loogiline arutelu mängu kestel puudub, loogilisi vastuseid olukordadele kus miski läheb valesti ei osata anda. pigem lahmitakse niisama a la stiilis et mõttetu mees jne.

      iga jalgpalli kauem mängind vend saab ilmselt aru et tegemist ei ole just kõige teravamate pliiatsitega, kui asi puudutab taktikat, tehnilisi nüanse jne.

      poistel on suur hulk fakte kas pähe õppitud või siis tuhnivad nad kuskil oma paberites, unustades aegajalt mängu kommenteerimise suisa ära (mitte, et see morjendaks)

      lisaks ei mõista üks vend normaalseid lauseidki moodustada(mitte dannar, mis iganes ta nimi siis on). konkreetseid näiteid ei tulegi hetkel meelde aga kellele veider on see kostunud see saab isegi aru.

      jube ebaõnn küll, et keegi halb inimene just need vennad seda mängu täna komenteerima pani. Ükstapuha, mis teise mängu puhul vist ei oleks suutnud vaadata.

      Kommentaar


        Päevad ei ole vennad. Alati ei saa tulla kõik ideaalselt välja. Võib olla mitmeid tegureid, mis selle sündimist saavad takistada. Noortel jalgpalluritel on ka stabiilsusega probleeme, ei?

        Dannari kohta eriti ei tea, ise aga olen jalgpalli mänginud küll. Päris asjalik olin ka kusjuures, kuni ühe põlvega veidike jama tekkis.

        Kindlasti on vastandlikud mõjurid ülivõimsad, kui Zlatanile kuskil soodsal kohal pall kukub. Aga, kui ta tavapäraselt suudab oma kvaliteeti näidata just sellega, et siiski suudab ebasoodsaid mõjureid ignoreerides palli väravasse toimetada ja nüüd seda ei tee, seejuures mitmel korral, kas siis ei ole kriitika kohane?

        Milles seisneb loogiline arutelu? Tihtipeale kaasneb mänguga kiire tempo. Kas me peaksime detailselt lahkama seda mis miks, kus, mille pärast, kelle tõttu juhtus, kui pall on juba ammu kuskil teises platsi otsas?

        Jalgpalliga adekvaatselt kursis olev inimene peaks juba ise ära nägema selle, kui näiteks löök ebaõnnestub, a la pall läks üle jala, põrkas ebasoodsalt. Kui miski on juba selge, miks seda ülekorrata? Eriti veel, ma kujutan ette, et on ka selliseid juhuslikke vaatajaid, kes nii väga asjaga kursis ei ole, ning soovi asja veelgi segasemalt vastu võtta. Ma mäletan kunagi, nii umbes paar aastat tagasi, isegi oli diskusioon, kuidas Janno Kivisild lahkab mängu liialt lahti, mille peale inimene, kes juhuslikult satub mängu vaatama kaotab huvi, sest see on tema jaoks liialt keeruline. Jalgpall ongi lihtne mäng, miks seda keeruliseks ajada? 22 meest, 1 pall, kohtunik ja reeglid. Loomulikult tabame me ära ja toome välja, kui toimub formatsiooni muutus, kaitse-keskvälja liini ette-taha nihkumine, kõik muu, mis omab rohkem tähtsust, kui diskuteerimine teemadel, mis mängu tulemusele otsest mõju ei avalda. Sinu jutu järgi, me aga peame siis hakkama leidma ka lahendusi, et miks Songi diagonaalsöödud on täna kehvapoolse kvaliteediga, Nasri ei suuda kaitsest vabaks joosta jne? See välja toodud kirjeldus - detailid, seletused puudu - jätab üldse mulje, et tegu on nagu raadioülekandega, kus pilti ei näe.

        Ma olen kindel, et ei mina, ega ka Dannar, pole kunagi kasutanud fraasi "mõttetu mees", ega ka muid labaseid või solvavaid väljendeid.

        Tere, mina olen Taavi, see väidetav "vend, kes normaalseid lauseidki ei mõista moodustada." Milles see tähelepanek täpsemalt seisneb? Võimalik, et tõesti mõnikord satub sisse mõni fraas või lause, mis ei tundu ülesehituselt kõige parem. Selle kohta võin enda vabanduseks öelda, et soovin oma mõtte alati kõige paremini välja tuua, mis võib siis tõesti ehk veidi segasena välja kukkuda. Ma aga arvan, et seda juhtub ka kogenud professionaalidel.

        Meie veel kahjuks profid ei ole. Minu kogemus on vaid veidi üle poole aasta pikk. Ma ei väidagi, et me mingid kõike teadjad oleme. Küll oleme me aga mõlemad olnud suured jalgpalli fännid ja tihedad jälgijad mitmeid aastaid. Dannar võib vist isegi tänu oma vanusele öelda, et aastakümneid. Me avaldame oma arvamuse mängu kohta ja kas mitte seda kommenteerimiseks ei nimetatagi?

        Me ei saa päeva pealt olla kohe mingid Kalev Kruusid, Ott Järvelad või teab kes. Õigemini, me ei tahagi olla a la Kalev Kruus vol. 2 ja 3. Me oleme enda moodi ja proovime pidevalt areneda ning paremaks saada.

        Kommentaar


          Algselt postitas cademaster Vaata postitust
          iga jalgpalli kauem mängind vend saab ilmselt aru et tegemist ei ole just kõige teravamate pliiatsitega, kui asi puudutab taktikat, tehnilisi nüanse jne.
          Mind näiteks tehniliste nüansside lahtiseletamine absoluutselt ei huvita ja ma kahtlustan et enamust teleka ees õlut rüüpavaid vaatajaid samuti mitte. Just selle pärast Janno Kivisild kommentaatorina närvidele käibki. Paar korda ju võib, aga pidevalt jahuda kui olukord on ammu möödas?

          Kommentaar


            Minu jaoks on parim kommentaatoritepaar olnud Kruus ja Petersoo, aga ei ole mõtet norida ka teiste kallal, saavad hästi hakkama küll ja igavat, tuima ja ainult taktikast juttu ei taha ju keegi kuulata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pes Vaata postitust
              Minu jaoks on parim kommentaatoritepaar olnud Kruus ja Petersoo, aga ei ole mõtet norida ka teiste kallal, saavad hästi hakkama küll ja igavat, tuima ja ainult taktikast juttu ei taha ju keegi kuulata.
              Kruus ja Petersoo pole minu teada kordagi koos kommenteerinud või kuidas?

              Kommentaar


                Petersoo kommenteeris oma lemmikklubi(Bayern) mängu Fiorentinaga.

                Kommentaar


                  Petersoo lemmik klubi peaks Stuttgart olema. Või eksin?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pes Vaata postitust
                    Petersoo kommenteeris oma lemmikklubi(Bayern) mängu Fiorentinaga.
                    ma mõtlen, et lemmikpaar peaks olema koos teinud. Petersoo tegi vist Bayernit Kristaliga või kellegagi.

                    Kommentaar


                      Ah ei tea vb eksin ka Kruus ja keegi Vara võisid koos kommenteerida. Petersoo kommenteeris koos Kristaliga. Millegipärast usaldatakse just Petersoo Bayerni mänge kommima.

                      EDIT: dannar sul õigus

                      Kommentaar


                        ja klaasile ja cademastele ka: et tõesti, teeme kõik selles suunas tööd, et vaadata väliskommentaatorite tööd ja õppida mängupilti paremini lugema. Kõigi peensusteni mängu ei tea, aga eks me ka areneme. Kedagi teadlikult ja pahaaimamatult ei laima ega mõnita. tõesti, võib tunduda, et mõne kohta ütleks nimme halvasti, aga kui ibra ei saa mitut sitterit järjest sisse, siis võib äkki ikka öelda, et mehel on närvidega midagi lahti?

                        Aga suured tänud kriitika eest, sest ainult selline konstruktiivne kriitika aitab areneda. Eriti siis tänu Cademasterile.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pes Vaata postitust
                          Ah ei tea vb eksin ka Kruus ja keegi Vara võisid koos kommenteerida. Petersoo kommenteeris koos Kristaliga. Millegipärast usaldatakse just Petersoo Bayerni mänge kommima.

                          EDIT: dannar sul õigus
                          Petersoo ise on (vist) Saksamaa jalgpalli jälgija. Minu mäletamistmööda kommenteeris ta ka Saksamaa karikamänge koos Kristaliga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            ja klaasile ja cademastele ka: et tõesti, teeme kõik selles suunas tööd, et vaadata väliskommentaatorite tööd ja õppida mängupilti paremini lugema. Kõigi peensusteni mängu ei tea, aga eks me ka areneme. Kedagi teadlikult ja pahaaimamatult ei laima ega mõnita.
                            Palun, õppematerjal:



                            Soovitus rohkem mängule keskenduda, vähem mõtetut möla, laske inimestel mängu nautida. Kommentaar ei ole kunagi mängu juures primaarne, eile aga hakkas kommentaar mängu jälgimist segama. Te ei pea koguaeg ju vahetpidamata seletama: öelge mängijate nimesid, kelle käes on pall jne, saate ka oma mõtteid koguda ja hingetõmmata, kokkuvõttes on kommentaar kvaliteetsem ja ei ole nii palju möla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas klaas Vaata postitust
                              Palun, õppematerjal:



                              Soovitus rohkem mängule keskenduda, vähem mõtetut möla, laske inimestel mängu nautida. Kommentaar ei ole kunagi mängu juures primaarne, eile aga hakkas kommentaar mängu jälgimist segama. Te ei pea koguaeg ju vahetpidamata seletama: öelge mängijate nimesid, kelle käes on pall jne, saate ka oma mõtteid koguda ja hingetõmmata, kokkuvõttes on kommentaar kvaliteetsem ja ei ole nii palju möla.
                              Vaatasin, õpin. Ma olen kindel, et need härrad seal on asja pikemalt teinud kui meie. Loodetavasti suudame järgmine kord olla paremad ja mitte niivõrd tundelisemaid fänne häirida.

                              Kommentaar


                                See oli päris naljakas seik, kui te esimest korda väljakul Arshavinit nägite.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X