320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma lihtsalt huvist küsin, et kas, dannar või?, oled sa nagu üldse jalgpalli elus harrastanud/mänginud?

    Kommentaar


      Jah, ühtedel suvekatel oli ta meeletu Ruud van Dannar.

      Kommentaar


        Tervist.

        Kavas väikene muudatus. Kuna KHL poolfinaalseerias MVD ja Lokomotiivi vahel selgub edasipääseja alles viimases seitsmendas mängus on see mäng
        täna kell 15.55 ka Live.
        Selle tulemusena näitame FA Cupi poolfinaali Tottenham-Portsmouth, kohe peale Moto GP hooaja avaetapi lõppu.

        Kalev
        lihtsalt nii igaks petteks märgin ära. et kui mõni loll veel plaanis hakata praegu vutti vaatama sealt kanalist.

        tra, endal on spetsiaalselt nii hoki- kui ka golfikanal olemas, aga ikka on vaja neid mõlemaid otseülekannete asemel vsb kavasse suruda, kasvõi viimasel hetkel.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
          ma lihtsalt huvist küsin, et kas, dannar või?, oled sa nagu üldse jalgpalli elus harrastanud/mänginud?
          ma lõpetasin kooliga 98. aastal maakonnas kolmandal kohal. aga pärast seda tõesti pole, sest silmad enam ei kannatanud ilma prillideta mängimist.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            tra, endal on spetsiaalselt nii hoki- kui ka golfikanal olemas, aga ikka on vaja neid mõlemaid otseülekannete asemel vsb kavasse suruda, kasvõi viimasel hetkel.
            Hokit veel tuleb selles kanalis küll ja küll. Nüüd varsti hakkab KHL finaalseeria ja peale seda Hoki MM.

            Kommentaar


              Kuna on mitmed küsinud, siis on neljapäevane Euroopa liiga mäng Liverpool-Atletico. Kahjuks kaks tundi pärast avavilet jõuab eetrisse

              Kommentaar


                MA ei saa aru, mis osad kujutavad ette, et see on jalgpallikanal(nt vincent), et kui on hokit =draama, kui on golfi =draama kui on korvpall=enam,vähem , on tennis =draama(lugedes sport balticu kodulehe foorumi varasemaid postitusi.
                Saage aru, et see kanal ongi sellepärast hea, et see näitab erinevaid alasid ja liigasid, et kõik leiaksid sealt midagi vaadata.

                Aga asjast rääkides siis mul ei jäänud tähele panemata hommikuses kavas, mis ees jookseb see kiri et. FOOTBALL Ice hockey iiwc2 div(või mis kombinatsioon seal iganes oli) Ukraine- lihtuania. Ma hommikul vaatasingi, et see on jalgpallimäng.

                JA veel üks asi. Praegu on käimas põnevad NBA play-offid, mida oleks eestlastel võimalik vaadata kanalist Viasat Sport HD, aga seda kanalit pole, kuigi oleks ju võimalik panna. Viasat hockey on hea kanal, kuna seal on hommikuti erinevate liigade tulemusi kirjas(korvpallis, jalgpallis ja igal alal), aga kui see ja see golfi kanal oli võimalik sebida, siis miks ei võiks teha võimalikuks lasta vaadata eestalstel NBA-d. Istu jälle öösel arvuti taha ja kribla www.atdhe.net address bari lahtrisse. MA tean, et see pole protsess, kus maksad 100 krooni letti ja kanal on olemas, aga midagi võiks ette võtta.

                Kommentaar


                  Golfikanali kohta ma ei oska midagi öelda, sest seda mul pole. Viasat hoki kanal ju ei sega sind kui sa seda vaadata ei taha, ära lihtsalt vaata.

                  Kommentaar


                    Jutt on pigem selles, et miks näidatakse seda hokit VSB peal, kui on eraldi hokikanal, kus seda näidata võiks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Jutt on pigem selles, et miks näidatakse seda hokit VSB peal, kui on eraldi hokikanal, kus seda näidata võiks.

                      Tore, kui sa sellest rootsi keelsest aru saad. Eesti keeles on ikka parem kuulata.
                      Eriti kui on sellised kommentaatorid nagu Indrek ja Ahti Kullervo..

                      Kommentaar


                        Kes on täna seal mullitamas . ? Mul kohati läheb kops üle maksa seda iba kuulates.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Polnud neil häda midagi, üks oli vist dannar.

                          Kommentaar


                            teine epic.

                            Polnud häda jah midagi.

                            Pulli peab natukene saama.

                            Aga ise krt magasin kõik väravad maha flora poolt, esimese värava puhul olin natukene eemal telekast ja teise värava puhul vaatasin pealtnägijat. Korduses ka ei näidatud väravaid rsk.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              teine epic.
                              Balti liigat ei teinud.

                              Kommentaar


                                Ah jah, ajasin sassi. Gunnar Leheste oli see vist.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X