320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
    blackpool võitis 2-1.
    Oli vaja seda öelda nüüd või?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Oli vaja seda öelda nüüd või?
      DUUBELDAN. Meelega ei vaatand skoori, et põnevust hoida.

      Kommentaar


        Aga mine tea mis seis korduses jääda võib.

        Kommentaar


          kule....jäää vait, tõsiselt.

          Võiks vabandada või nii...aga ei..viskab veel nalja ka selle peale..
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas kasparov Vaata postitust
            Ärge siin naerge midagi. Näiteks Kalev Spordi kuulsusrikkasse ajalukku taoline seik kuulub küll - nimelt oli laupäeval mingi eestikate mäng - Kert Haavistu käis seda veel koos minuga kommimas - ja pühap hommikul pidi siis olema selle kordus. Pühap hommikul aga - üllatus-üllatus! - selgus, et tolle mängu kommentaarid polnudki serverisse salvestunud. Et Koort juhtumisi viibis Kalev Spordi ruumides, siis lausa Lepp ise helistas mulle ja nurus, et ma ikka seda kordust ka kommenteeriksin. Noh, kommenteerisingi, kusjuures Haavistu oli ka hakanud seda kordust vaatama, ja mõelnud, et mis krdi jama see on, et teda üldse kuulda pole! Nii et et ära siin midagi villast viska, dannts; ka taanlased pole eksimatud!
            dubleerinud filmistuudio tallinnfilm, toimetaja luule šavornok, roman sapsai, teksti lugesiud ello budist, jüri krjukov.... sellist teksti enne jalkamängu oleks küll kena kuulda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              kule....jäää vait, tõsiselt.

              Võiks vabandada või nii...aga ei..viskab veel nalja ka selle peale..

              Vabandust, ma ei tahtnudki skoori ette öelda, aga see lihtsalt automaatselt lipsas sisse, aga playoffid on alles ees, Champions league finaal tuleb, Inglise liigakarika finaal, MM ja suur jalgpallisuvi on veel tulemas niiet võid oma silmad triibuliseks vaadata.

              Kommentaar


                MA mõtlesin muide fa Cupi finaali Chelsea- Portsmouth 15 mail.

                Kommentaar


                  Võibolla ma olen ainuke aga mul on mingi kiri ees ekraanil kui VSB peale panin ning mingit hokit ei tule

                  Kommentaar


                    Nüüd tuli mul pilt tagasi

                    Kommentaar


                      eilne kruusi nõia-intsu nali oli päris hea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        eilne kruusi nõia-intsu nali oli päris hea.

                        Kakoi nõia intsu nali?
                        Näeme Santiago Bernabeul.

                        Kommentaar


                          oli neil mingi jutt, et väljas pole ainult 8. soojakraadi, et kindlasti rohkem kuna kaamerameestel on isegi lühikesed püksid jalas ja siis Kruus ütles, et ainuke inimene kes 8. soojakraadi juures lühikeste pükstega käib on nõia ints

                          umbes nii oli no
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Sport balticus on üldse sellised mõnusa jutuga kommentaatorid, kes ikka vahel nalja ka viskavad.
                            Näeme Santiago Bernabeul.

                            Kommentaar


                              kus prantsuse liiga on?????

                              Kommentaar


                                MA ka aru ei saa. Oli ju kavas kirjas 23.05 Le Mans- Lyon, aga tuleb mingi venemaa 3-2 võidumängu kordus. Aru ma ei saa, juba teine päev järjest. Eile Hr Uba ütles et oleme 10 minuti pärast tagasi, kui algab Murray-ferrer mäng, aga ikka mingi hoki. Siiber on sellest hokist juba, võiks ainult finaali näidata ja kui Venemaa võidab on kõik korras, aga kavast võiks kinni pidada.
                                Last edited by Andrev96; 15.05.10, 23:15. Põhjus: viga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X