320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tglt Rahu-rahu Ligue1 hakkas ikka nüüd, pärast hokit.

    Kommentaar


      No need bayerni-werderi üks kommentaator oli ikka nii naljakas.Ma naersin ennast surnuks kui kuulsin ta lauseid

      Kommentaar


        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
        No need bayerni-werderi üks kommentaator oli ikka nii naljakas.Ma naersin ennast surnuks kui kuulsin ta lauseid
        Sama siin, kohati(kordan KOHATI) oli teks ikka ajuvaba ja mõtteta. Aga mis mind nende kommentaatorite juures häirib. Alati on ülekande alguses sellised laused. Tere. Tere. Kumba sina võitjaks ennustad? Eks siin on väga raske seda võitjat ennustada, mõlemad meeskonnad on ........ ja nii iga kord, aga kui on kruus, dannar, epic siis on kohe teine tera, kuigi Indrek Petersoo juures meeldib mulle see, et ta räägib palju ajaloost.

        Kommentaar


          Ma tahaksin Kalev Kruusile mainida, et sõnas nägemist on rõhk esimesel poolel. Ehk siis öeldakse NÄGEmist mitte nägeMIST.
          Näeme Santiago Bernabeul.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealMadrid15 Vaata postitust
            Ma tahaksin Kalev Kruusile mainida, et sõnas nägemist on rõhk esimesel poolel. Ehk siis öeldakse NÄGEmist mitte nägeMIST.
            Palun väga, VSB kodulehel saad talle seda üelda.

            Kommentaar


              MA ei viitsi kasutajat teha, aga vahet pole.
              Näeme Santiago Bernabeul.

              Kommentaar


                Keegi võiks küsida miks nad pressikonverentsi ei näita peale kvalit ja sõitu????

                Krt ma maksan kuus 99 krooni ja ootan ka kvaliteetset ülekannet VSB'lt aga juba mitmendat etappi järjest ei näidata pressikat...
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Keegi võiks küsida miks nad pressikonverentsi ei näita peale kvalit ja sõitu????

                  Krt ma maksan kuus 99 krooni ja ootan ka kvaliteetset ülekannet VSB'lt aga juba mitmendat etappi järjest ei näidata pressikat...
                  Mida sa sellest tühjast lobast ikka kuulad
                  Algselt postitas Tofoa
                  Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas NOT Vaata postitust
                    Mida sa sellest tühjast lobast ikka kuulad
                    Ma ei viitsi jälle facepalmi otsida!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                      Ma ei viitsi jälle facepalmi otsida!
                      palun väga.




                      Näeme Santiago Bernabeul.

                      Kommentaar


                        kommentaatorid mõnd Meistriliiga mängu kah näinud on? kahtlen sügavalt, üpris masendav.

                        Jürgen Kuresoo, Marko Meerits on väljakul, Mošnikov mängib äärekaitses, Valeri Veis jne

                        Kommentaar


                          Mina olen näiteks sel hooajal ühte mängu vaadanud, aga ma ei kommenteerinud kahjuks/õnneks esimest mängu.

                          Kommentaar


                            Polnud neil kommentaatoritel häda midagi. Peitret küll pushisid, vahepeal korraks ka Kuresood ja Meeritsat, aga muu oli normaalne. Küll tuleb ka Peitre aeg.

                            Kommentaar


                              Kes tähelepanelikult kuulas, siis ma mängu alguses mainisin, et too härra, kes seal paremkaitses mängis on ikkagi Kams, milles olin ma ka ise veendunud. Segadus ja ebakindlus tekkis sellest, et kuna Flora kodulehel pole numbreid kirjas (polnud koosseisugi ja lätakatelt on üldse lootusetu seda saada) võtsin oma andmed wikipediast, kus 18 on Peitre nime taga. Mašitšev oli ka näiteks wikipedia järgi hoopis Allase numbriga, aga selle ma tabasin ära.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Kes tähelepanelikult kuulas, siis ma mängu alguses mainisin, et too härra, kes seal paremkaitses mängis on ikkagi Kams, milles olin ma ka ise veendunud. Segadus ja ebakindlus tekkis sellest, et kuna Flora kodulehel pole numbreid kirjas (polnud koosseisugi ja lätakatelt on üldse lootusetu seda saada) võtsin oma andmed wikipediast, kus 18 on Peitre nime taga. Mašitšev oli ka näiteks wikipedia järgi hoopis Allase numbriga, aga selle ma tabasin ära.
                                Suht mängu alguseks sain ikka koosseisu ka üles, aga päris alguses pold jah midagi. Ja kohe jama majas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X