320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis meeskonnas mängite

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    hähä

    ma tugevdan fc soccernetti nii et hoidke alt

    Kommentaar


      #32
      fc uuemõisa

      meil siin siuke mitteametlik tiim oma kandi poistest mängime tavaliselt teiste omasuguste vastu
      Meil on tugev ründeliin!!
      Kel huvi ootaks väljakutseid sõprusmängudele!!
      ise olen kaitses
      Fc Uuemõisa

      Kommentaar


        #33
        kus mängin? vihje: vaata avatari.

        Originally posted by Lincoln

        Meeskonna treeneriks on Legendaarne Penno Tael, kes oli I Eesti Vabariigi ajal Eesti jalgpallikoondises ja NSVL ajal mängis ka liidu meeskonnas ja vilistanud on ta Moskva Spartaki ja Kiievi Dünamo vahelist mängu...
        Jürgen
        Kui jutt legendaarsete meeste peale juba läks.. eelmine hooaeg treenis Piraajat sir Kollo. Olete kuulnud vendadest Kollodest mehed? Lammutasid siis kui mängisid Puskas, Jashin jt. Lahe mees see Kollo, talle meeldis kasutada taktikalist skeemi 4-2-4.
        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

        http://www.jkpiraaja.ee/

        Kommentaar


          #34
          Åks lahe ååp tuli veel meelde. Kas teate, midagi Raasiku Jokkerite treenerist, kes näeb välja nagu hipi 70.datel. Igastahes åhe k0orra olen meest näinud ja paistis lahe vend olema. See kuidas Raasikul jalgpalli armastatakse on tore.
          jårgen
          Jalgpallihaigla liige NR. 69

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Kus meeskonas keegi m2ngib\'

            Ma pallin Tallina JK\'s. Positsiooniks siis poolkaitse.
            LiverpoolFC

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Kus meeskonas keegi m2ngib\'

              Mina pallin siiis Lelle SK võistkonnas.

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Kus meeskonas keegi m2ngib\'

                FC Elva II ja III Liiga Lõuna

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Kus meeskonas keegi m2ngib\'

                  Mina mängin FC Ajaxi eest keskkaitses... see hooaeg mängime kahes liigas, IV liiga Põhi ja A1 liiga

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Kus meeskonas keegi m2ngib\'

                    Algselt postitas Lincoln


                    Åks lahe ååp tuli veel meelde. Kas teate, midagi Raasiku Jokkerite treenerist, kes näeb välja nagu hipi 70.datel. Igastahes åhe k0orra olen meest näinud ja paistis lahe vend olema. See kuidas Raasikul jalgpalli armastatakse on tore.
                    jårgen
                    Joks:P:P täitsa lahe sell on:P mu treener 3 aastat, aga tean teda oma 10 aastat juba.
                    Ta on see mees, tänu kellele Raasikul üldse jalkat mängitakse. Fanatt võiks öelda. Ma ei tea, kas tal üldse treeneri luba praega on, pidi minema kursustele või katsetele, midagi sellist oli. Ütleks et küllaltki kõva treener, eriti noortele. Karm on ka vahest ja üks super asi veel. Kui tahate teada midagi Heavy metalist, siis ta on see mees(vanemat heavyt). Tal kodus neid riiulitäite kaupa:P
                    Peace ja respect.
                    a see värk on, et ta ei taha oma mängijaid eriti minema lasta. Kobad vist saavad, aga kõvemad, nende eest küsib raha. Parim näide on Kaupo Margussonov, ainuke vend, kes praegu kõval(kui esiliiga on kõva) tasemel mängib:P

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Kus meeskonas keegi m2ngib\'

                      a teemasse niipalju, et ma veebruarist olen Fc Floras laenulepingu alusel 89 vanuseklass siis:P

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Kus meeskonas keegi m2ngib\'

                        Piraaja Sakib *Haledalt*
                        Vabandan kui kedagi solvan aga tegime viimati neile 15:0 ära
                        Ise Mängin muidu jTk
                        Ehk Jk Viljandi Tulevik

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Kus meeskonas keegi m2ngib\'

                          Tulevik sakib *haledalt*
                          Me tegime neile kunagi noorteturniiril KAKS korda ära :X
                          Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                          http://lisaaeg.wordpress.com

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Kus meeskonas keegi m2ngib\'

                            Mängin Jk Kotkas Juunioris. Positsioon siis keskkaitse või mingi muu, kuna uus treener on.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Kus meeskonas keegi m2ngib\'

                              ma ei mängi kuskil. aga kui mängiks, siis kuskile juventuse (on selline klubi vist?) klubisse ikka saaks.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Kus meeskonas keegi m2ngib\'

                                Algselt postitas kaala


                                ma ei mängi kuskil. aga kui mängiks, siis kuskile juventuse (on selline klubi vist?) klubisse ikka saaks.
                                oled nüüd lahe jah
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X