320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen siin ilmselt kunagi küsimuse võlgu jäänud. Seega, kes on see mulle sümpaatne jalgpallur.
    On võitnud:
    La Liga: 2003–04
    UEFA Cup: 2003–04
    UEFA Super Cup: 2004

    FA Cup: 2005–06
    FA Community Shield: 2006
    UEFA Super Cup: 2005

    Ligue 1: 2012–13

    Koondisega on suurturniiril parimad 4. ja 3. koht.
    Hetkel mängib Mehhiko esiliigas.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Ma olen siin ilmselt kunagi küsimuse võlgu jäänud. Seega, kes on see mulle sümpaatne jalgpallur.
      On võitnud:
      La Liga: 2003–04
      UEFA Cup: 2003–04
      UEFA Super Cup: 2004

      FA Cup: 2005–06
      FA Community Shield: 2006
      UEFA Super Cup: 2005

      Ligue 1: 2012–13

      Koondisega on suurturniiril parimad 4. ja 3. koht.
      Hetkel mängib Mehhiko esiliigas.
      Momo Sissoko? Kui jah siis kas ta ikka võitis liiga 2012-13? Oli ta ju laenule saadetud kusagile.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
        Momo Sissoko? Kui jah siis kas ta ikka võitis liiga 2012-13? Oli ta ju laenule saadetud kusagile.
        Õige, wikis on kirjas nii

        Kommentaar


          Ma olen endine kuulus mängija ühest Ida-Euroopa riigist. Oma rahvuskoondise eest olen löönud 35 väravat, sellega jagan esikohta ühe teise kuulsa kaasmaalasega, kelle parimad aastad möödusid just Galatasarays. Oma karjääri jooksul olen esindanud näiteks selliseid klubisi nagu Ajaccio, Verona ja Cesena. Lisaks olen ka teatud kuulsate klubide eest mänginud, kuid seal mängides varjutasid mind pidevalt skandaalid. Kes ma olen?
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Jahunina Mutu

            E: küsimust ei tule, tulistagu järgmine.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Sooviks küll teha ühe

              Olen samuti endine jalgpallur, küll mitte Ida-Euroopast vaid Lääne-Euroopast. Olen esitanud koondist, mis mängis eelmine aasta Euroopa Meistrivõistlustel kõrgetele kohtadele, kuid ei võitnud. Mind ennast koondisesse ei kaasatud juba, sest mängisin siis juba Euroopast väljaspool(ja olin karjääri ära lõpetaud). Olen mänginud näiteks West Bromvich Albionis, Real Madridis ja samuti ka PSGs ja mitmetes kõrgliigaklubides veel. Samuti olen löönud värava ka India Super liigas, kes ma olen?

              Kommentaar


                Anelka.

                Ka küsimust ei tule, tulistagu järgmine.

                Kommentaar


                  tahaks ühe Reali küsimuse ka tulistada siis..

                  Mis oli täpne aeg seieril, kui Sergio Ramos lõi Meistrite Liiga finaalis Atletico Madridile värava. Tegemist on siis 2014 Meistrite liiga finaaliga

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kas tunni- või minutiseieril? Kus see mäng üldse toimus, millises ajavööndis? Või mõtled Eesti aja järgi? Aga vahet pole, aimu ka mitte.

                    "Kes ma olen" küsimused olid head, ehkki lihtsad.


                    Mängu aega oli siis muidugi mõeldud.

                    Kommentaar


                      90+3 minut oli see viigivärav.

                      Kommentaar


                        Kes ma olen? Sahkerdan Eesti jalgpalli rahadega üle 10 aasta. Kannan alati karvast vesti. Eesnimi on legendaarse meie mehe ansambli solistiga sama. Olin president Eesti musterklubis. Et asi liiga kahtlane ei tunduks panin sinna presidendiks enda poja. Eesti jalgpalli liidus kehtib minu ainuvõim ja mul on siiani kari oma truusid jüngreid eesotsas jalgpallihaiglaga, kes vaatavad mulle kutsikapilgul alt ülesse.

                        Kommentaar


                          Eilne pidu läks pikaks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Kes ma olen? Sahkerdan Eesti jalgpalli rahadega üle 10 aasta. Kannan alati karvast vesti. Eesnimi on legendaarse meie mehe ansambli solistiga sama. Olin president Eesti musterklubis. Et asi liiga kahtlane ei tunduks panin sinna presidendiks enda poja. Eesti jalgpalli liidus kehtib minu ainuvõim ja mul on siiani kari oma truusid jüngreid eesotsas jalgpallihaiglaga, kes vaatavad mulle kutsikapilgul alt ülesse.
                            On vaja igas teemas läbustada oma anti-Pohlak juraga? Sul on tõsine probleem. Ilmselt raskekujuline paranoia, pöördu palun arsti poole abi saamiseks! Enne, kui mind jüngriks tembeldad, olgu öeldud, et olen Tammeka toetaja.

                            Kommentaar


                              Head pakkumised, aga kahjuks pole õiget vastust veel kõlanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                90+3 minut oli see viigivärav.
                                Küsimuses oli öeldud siiski ikkagi täpne aeg, mis oli 92:48.

                                Aga Nasfal.. Hr. Pohlak siis polegi? :O

                                Kommentaar

                                Working...
                                X