320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mõtlesin siin, et küsiks edasi, kui tohib.


    Tegu on minu esimese autogrammiga läbi ajaloo. Kunagi aastal 1994 võitis ta sporditähe küsitluse, et millisel jalgpalluril on kõige ilusamad jalad. Võitis napilt Ian Rushi. Tänapäeval on ta ühe koondise treener. Eesti koondis on tema käe all oleva koondisega samal platsil olnud. Eesti pole sellele koondisele kordagi kaotanud. Kes see mängija-treener on? Mängis omal ajal poolkaitsjana. Omas riigis on tegu tõelise legendiga ja mänginud üle saja mängu.
    Reim.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Küsin järgmise autogrammiküsimuse.

      Mul on autogramm mehelt, kes on alekokil ainulaadne. Nimelt lõi ta värava ühes mängus Eesti vastu, kui mõned päevad varem oli tema perekonnanimega riik Eestit alistanud. Kes see on?
      Ja Reim on õige.

      Kommentaar


        Seekord ma nalja ei tee, Holland.

        Kommentaar


          Jup. Matt Holland skooris kohe pärast Hollandi mängu.

          Kommentaar


            Viskan veel ühe autogrammika.

            Meil on üks praegune koondislane, kes on ühes välisklubis, kus oli spordidirektoriks mees, kellest kõvemat legendi annab otsida. Sellel tööl oli ta napilt. Samas klubi eest, kus ta kuulsaks sai, oli ta legend ja see klubi on maailma parimaid (vähemalt toona). Kes on see mees, kes on jalka MMi finaalis mänginud, aga jäänud ühe teise tüübi kõrval tähelepanuta kui kaotaja.

            Kommentaar


              Neeskens?

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Neeskens?
                Ei ole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Viskan veel ühe autogrammika.

                  Meil on üks praegune koondislane, kes on ühes välisklubis, kus oli spordidirektoriks mees, kellest kõvemat legendi annab otsida. Sellel tööl oli ta napilt. Samas klubi eest, kus ta kuulsaks sai, oli ta legend ja see klubi on maailma parimaid (vähemalt toona). Kes on see mees, kes on jalka MMi finaalis mänginud, aga jäänud ühe teise tüübi kõrval tähelepanuta kui kaotaja.
                  Itaalia jalgpallikoondis mängib Brasiiliaga. Neli minutit mängitud teatab Itaalia treener:
                  "Mehed, siin pole meil kambaga midagi teha! Jätame Baresi üksi platsile ja lähme jooma!"
                  Jääbki Baresi üksi Brasiilia vastu platsile ja teised lähevad jooma. Tulevad kõik mängu
                  lõpuks tagasi ja avastavad, et kaotasid.
                  Treener vihastab: "Baresi, kurat! Mis jama see on? Kuidas sa sellistele kaotada said"
                  Franco vabandab: "Penaltidega"


                  (mõnnariga, kes mulle selgitas justkui Baggio oli ainuisikuliselt süüdi mitte võitmises, jäi ära, sest ei viitsinud.
                  pilti autogrammist ka ei viitsinud, sest mingi ahv oleks vist ikka küsinud, kes see *#6 on ja siis oleks pidanud kaussi hakkama panema jälle.)
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ja Reim on õige.
                  ma oleks vist õnnelikum olnud, kui see oleks vale vastus olnud ja mul poleks selline asi meeles :fp:
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Minu jaoks täiesti tundmatu nimi, ent ometi Kanada koondises. Punkt kirjas.



                    Kanadas sündinud hollandlane ehk Hollandi Hargreaves.



                    Kah pädeb, tema on siis Poola versioon Scott Arfieldist.

                    Küsin siis kaks mitte piisavalt head küsimust ja siis on minu poolt kõik.

                    25. Chelsea, 2016. Tottenham, 1960. Sunderland ja Preston North End, 1892. Arsenal, 2002. Man City, 2017. Mis jada see on?
                    Võidujadad?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Mhmh, suurim järjestikuste võitude jada Inglise kõrgliigas (Chelsea, Tottenham, Sunderland, PNE - 13 võitu, Arsenal 14, Man City 18).

                      26. Kes on ainuke peatreener ajaloos, kes on võitnud UEFA Cup’i (või EL’i), UEFA Super Cup’i, European Cup’i (või CL’i) ja FIFA Club World Cup’i?
                      Ancelotti?

                      Kommentaar


                        Trapattoni
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Rafa?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ancelotti?
                            Ma vaatasin, et viimane on fifa world cup ja mõtlesin 5 minti, et kellega kurat ta seda tegi ja oleks ise siis pakkunud bosket obv.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Trapattoni
                              Fifa world club cuppi polnud ju trappa ajal veel?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Fifa world club cuppi polnud ju trappa ajal veel?
                                ei tea. trap on pidevalt tsiteeritud, kui siuke ainulaadne igavõistluse kunn.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X