320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pakun suvalt...Modric?
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Minu esimene pakkumine oleks Sakho olnud, aga tema vist see ei olnud.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Eriksen?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Joshua King?

          Kommentaar


            Su vihjete peale, et Inglise alafoorum ütleks koheselt, siis aimasin kohe, et tegu on Suurbritanniaga ja hakkasin lappama Eesti koondise mängitud mänge Suurbritanniaga ja Iirimaa eest oli Robbie Keane seda ma tean tema ei saa olla. Põhja-Iirimaa eest ei ole ühtegi kuulust mängumeest. Walesil Gareth Bale ei sobiks samuti ajaliselt. Aga Šotimaa ja ma mäletan, et Darren Fletcher oli neil kindel kapten ja tema oli ju ikkagi väga kuulus mängumees. Muidugi ei pruugi see ju üldse olla Britanniast.

            Kommentaar


              A
              ga Šotimaa ja ma mäletan, et Darren Fletcher oli neil kindel kapten ja tema oli ju ikkagi väga kuulus mängumees.
              Fletcher jah debüteeris kaptenina Eesti vastu 20 aasta ja 114 päeva vanusena.
              LaRaBla - jutt ei olnud ju suurest vaid traditsioonidega jalkamaast...
              Öö käes aga homme ehk panen midagi veel, kui kellelgi mingi hea küsimus endal meeles ei mõlgu.

              Kommentaar


                Benficas on üks särginumber, mida ei kasutata enam kunagi. Kellele see viimati kuulus?

                Igaks juhuks mainin ära, et liiga lihne küsimus see ka ei ole, Eusebio oleks vale vastus.

                Kommentaar


                  Nuno Gomes oli vist Benfica mees, äkki tema?

                  Kommentaar


                    ei. see, kes platsil kokku kukkus ja surma sai. nimi ei tule, pilt on silme ees.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      ei, Benfica kutt.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Jasperil on õigus, kas kellelgi tuleb nimi ka ära?

                        Kommentaar


                          Miklos Feher oli vist nimi.
                          Mul on liiv ja sul on savi.

                          Kommentaar


                            Just nii

                            Kommentaar


                              Kui Eesti koondis mängis oma esimest valiktsüklit pealetaasiseseivumist, avastati alles mõnda aega peale kodumänge, et tegelikult polekski tohtinud olemasolevates tingimustes ametlikke mänge pidada. Üks asi ei vastanud kuidagi määrustele ja nõuetele. Mis täpsemalt?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Just nii
                                Benfica staadionil on peavärava juures ka tema kuju. Samas, noh, et ilmselt enne surma teda keegi ei teadnud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X