320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Mingi halli passi teema?
    Väga võimalik jah. UEFA nõue on-oli, et rahvusmeeskonna mängijad peavad omama selle riigi kodakondsust, mida nad esindavad. Tollal aga anti mõnedele mängijatele nö avanssiks mänguaega (Puštov).

    Edit: kuigi Gallacher kohe päris kindlasti seda silmas ei pea, sest jutt käib konkreetselt kodumängudest. Midagi staadioniga seotut?
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Jah, staadioniga seotud. Ei oska isegi sellist vihjet anda, mis vastuse kohe ära ei ütleks. Väga veider lugu igatahes.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Jah, staadioniga seotud. Ei oska isegi sellist vihjet anda, mis vastuse kohe ära ei ütleks. Väga veider lugu igatahes.
        Esimesed kohtumised me pidasime Kadrioru staadionil... Kas väljakumõõtmed/valgustus/istekohad midagi sellist? Ehk staadioniga seotud infrastruktuuriga oli midagi valesti?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Esimesed kohtumised me pidasime Kadrioru staadionil... Kas väljakumõõtmed/valgustus/istekohad midagi sellist? Ehk staadioniga seotud infrastruktuuriga oli midagi valesti?
          Kadriorg jah. Aga oli nagu veelgi hullem asi. Ütleme vihjena, et kui praegu MMil selguks mõne mängu puhul sama asi, oleks tegu ikka paraja kurioosumi ja sensatsiooniga...

          Kommentaar


            Kadrioru tribüüne ei remonditud nõukaajal kordagi ja betoon oli murenemas, aga tundub, et vastus on sellest veidram veel

            Kommentaar


              väravad ei olnud keskel... väravatel polnud võrku.. väravad olid eri mõõti
              The One and Only

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Küllap jah midagi infraga seotut, aga ma ei suuda ette kujutada, et 92. aastal kottinuks kedagi pealtvaatajate heaolu, a' la peldikud, toitlustus, katus vmt. Äkki ikkagi väljakuga midagi? Näiteks Lõunas on vähemalt kahel väljakul kastmiskohad murutasandile toodud ja metallplaadiga kaetud, mis korkide all just väga libisemiskindel pind ei ole. Ütleks lausa, et üpris ohtlik, ei tahaks sellel libiseda, veel vähem selle otsa end libistada.
                Või polnud duširuumis sooja vett

                Kommentaar


                  Pakuti tasuta õlut.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Pakuks näiteks, et polnud turvamehi.

                    Kommentaar


                      Tõenäoliselt on tegu mingi detailiga konkreetselt väljakul. Turvameeste puudumine ei saanud küll olla. Kuidas saab seda hiljem avastada? See pidi olema mingi jabur asi, mis peale valiktsüklit (nagu ma aru saan) välja tuli.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Väljakul puudusid jooned?

                        Kommentaar


                          Asi on tõesti väljakuga seotud. Tegelikult üks eelkõneleja juba ütles asja ära aga ühena mitmest võimalikust variandist. Jooned olid vist küll korras aga väljak ei koosne vaid joontest...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Nurgalippe polnud?

                            E: aa, väravatega midagi vist. Võrgud ei ole kohustuslikud, aga äkki olid väravad eri mõõtu siis?
                            Tuli ära lõpuks, täpselt nii.
                            Äsjailmunud Jalkas rääkis Kristal, et Flora treenis umbes aastake hiljem Kadrioru staadionil ja siis see asi avastati. Mängijad tassisid väravad vahepeal küljejoonte taha, et väiksemal maa-alal mängida, tagasi tõstes läksid väravad vahetusse ja siis selguski, et kumbki värav ei klapi muru sisse jäänud jälgedega- üks oli liiga lai ja teine kitsas. Kristali arvates olierinevus umbes pool meetrit.
                            Kuidas sihuke asi sai võimalik olla ja kuidas seda varem ei avastatud (kasvõi mõni väravavaht peaks ju tunnetama, et värav on kuidagi liiga lai), ei oska öelda.

                            Kommentaar


                              Ei ole mingi akadeemiline küsimus ja see on isegi pisut ehk hüpoteetiline, aga küsida võib ikka:

                              Liivo Leetma oli kaaskommentaator ja ühte suurturniiri mängu kommenteerides ütles ta midagi, pärast mida ta kordagi enam minu teada kommenteerima ei kutsutud, ka aastaid hiljem. Mis turniir, mis mäng ja mida ta siis ütles?

                              Ma ei anna pead muidugi, et see üldse põhjus oli, miks ta enam kunagi ei kommenteerinud, aga see on enam kui tõenäoline.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Ei ole mingi akadeemiline küsimus ja see on isegi pisut ehk hüpoteetiline, aga küsida võib ikka:

                                Liivo Leetma oli kaaskommentaator ja ühte suurturniiri mängu kommenteerides ütles ta midagi, pärast mida ta kordagi enam minu teada kommenteerima ei kutsutud, ka aastaid hiljem. Mis turniir, mis mäng ja mida ta siis ütles?

                                Ma ei anna pead muidugi, et see üldse põhjus oli, miks ta enam kunagi ei kommenteerinud, aga see on enam kui tõenäoline.
                                Ma kommenteerisin Leetmaga mingit mängu neli aastat tagasi alles...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X