320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eesticristiano Vaata postitust
    Äkki Mark Hughes, riigiks Wales & klubiks Bayern Munich.
    jup, Sina võid nüüd küsida

    Kommentaar


      Ise jään küsimuse võlgu hetkel, aga kui kellelgi mõni hea küsimus varrukast võtta, siis palun!


      Kommentaar


        Kes lõid väravad Inglismaa 4-0 võidus Egiptuse vastu 1986. aastal?

        Väga kaval olen. Kes teab, see teab.

        Kommentaar


          inglased?

          Kommentaar


            Inglased jah, aga nimesid tahan ka.

            Kommentaar


              Trevor Steven, Danny Wallace, Gordon Cowans, Omar (OG)
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Just nii ongi.

                Kommentaar


                  See mängija on mänginud teiste liigade hulgas Inglismaal, Itaalias, Šotimaal ja Prantsusmaal, kõige pikemalt Rangersis. Oma maa koondise eest 32 mängu/9 väravat. Peale mängijakarjääri lõpetamist juhendas üht klubi, mis praeguseks on Premier Leagues, kuid tol ajal veel ei olnud. Kellest käib jutt ??
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    USA oleks ka saanud veel soovi korral loetellu lisada . Mark Hateley.


                    ma ise paraku ju ei oska küsida midagi muud peale Inglismaad puudutava:

                    Sheffield Wednesday, Leeds United, Nottingham Forest, Southampton ja Coventry. Neid viite klubi ühendab omal kombel üks mängija, täpsemalt tema seni ainulaadne saavutus palliplatsil. Kellest ja millest jutt?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      USA oleks ka saanud veel soovi korral loetellu lisada . Mark Hateley.


                      ma ise paraku ju ei oska küsida midagi muud peale Inglismaad puudutava:

                      Sheffield Wednesday, Leeds United, Nottingham Forest, Southampton ja Coventry. Neid viite klubi ühendab omal kombel üks mängija, täpsemalt tema seni ainulaadne saavutus palliplatsil. Kellest ja millest jutt?
                      Carlton Palmer ehk? Seda Sinu poolt oodatavat saavutust ei oskagi pakkuda. V-olla see, et ta on skoorind kõigi nende klubide eest?

                      Kommentaar


                        Palmer on õige vastus, aga tegu pole see, mida silmas pidasin. Noh, ütleme siis, et "saavutus", ehk aitab natuke. Keegi teine viie erineva Premi klubi eest millegi samasugusega hakkama ei ole saanud.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Täpselt nii. Kummaline kokkusattumus on ka see, et mitte ükski nendest klubidest teadupärast hetkel enam kõrgemas liigas ei mängi. Kuigi see vaevalt nüüd Palmeri süü on.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Loodan , et keegi pole vastu kui ma esitan enda küsimuse .

                            Kes on see mängija , kes on esindanud kolme erinevat rahvuskoondist .

                            Kommentaar


                              Alfredo Di Stefano loomulikult.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                                Alfredo Di Stefano loomulikult.
                                jees , jees .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X