320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pakuks siis sealtsamast prantslaste 1998.a koondisest juurtpidi Armeeniaga seotud Youri Djorkaeffi ja Alain Boghossiani.

    Kommentaar


      No sorri, aga siin on ju miljon varianti. Tulistan kohe puusalt et näiteks Lilian Thuram ja Thierry Henry 1998. aastal. Guadeloupe juurtega, koondises kokku 259 mängu.

      Edit: Ja Vincentist jäin aeglasemaks.

      Kommentaar


        Aga ma igaks juhuks küsin ühe hea küsimuse:
        Kui aegade algusest oleks mängitud poksisüsteemis ehk maailmameistes oleks algul onud Inglismaa, siis kui kaotab kellelegi, siis tema võitja jne, siis kes oleks praegusel hetkel selle süsteemi maailmameister?
        Riik. Mõni aasta tagasi oli muide Gruusia

        Kommentaar


          Kuskil hiljuti räägiti sellest jälle just. Siis oli mingi Euroopa riik jälle, kas mitte Šotimaa või Iirimaa?

          Kommentaar


            Holland peaks praegu olema.
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Holland kaitses just USA vastu tiitlit jah.

              Kommentaar


                See koondis on MM-ile jõudnud ühe korra. Nende hiljuti koondisse kutsutud mängijatest neli mängivad mõnes klubis, kus on mängijana esindatud ka eestlane. Koondise kodustaadion mahutab 35 000 inimest. Millisest koondisest käib jutt ??
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                  Ma pakuks siis sealtsamast prantslaste 1998.a koondisest juurtpidi Armeeniaga seotud Youri Djorkaeffi ja Alain Boghossiani.
                  Nii tagantjärgi kinnitan, et Sul on õigus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                    See koondis on MM-ile jõudnud ühe korra. Nende hiljuti koondisse kutsutud mängijatest neli mängivad mõnes klubis, kus on mängijana esindatud ka eestlane. Koondise kodustaadion mahutab 35 000 inimest. Millisest koondisest käib jutt ??
                    ukraina äkki

                    e: ei ole ka.

                    Kommentaar


                      Jamaika!

                      Ja esitan kohe ka ühe segase küsimuse.

                      Oma kodukontinendi aasta parimaks jalgpalluriks valimine on igale mängijale suur au. Ma küsin aga 2 jalgpallurit, kes on kahepeale kokku kolmel korral valitud ühe kontinendi aasta parimaks mängijaks, aga seejuures pole nad kumbki pidanud ainsatki rahvuskoondiste kohtumist mõne antud kontinendi rahvusmeeskonna eest.
                      Kellest on jutt?

                      Kommentaar


                        Kui sa mõtled Ballon d' Or-i, siis on vastuseid mitu, näiteks Ronaldo ja Kaka, Ronaldo ja Ronaldinho või Ronaldo ja Messi.
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Raúl Vicente Amarilla

                          teist ei oska öelda

                          Kommentaar


                            Cristian Karembeu

                            Kommentaar


                              Jah, Karembeu on üks.
                              Aga teine?

                              Kommentaar


                                Kuna kokku kolmest korrast kaks läheb Karembeu arvele, siis teine küsitu peaks olema Polüneesia poiss Marama Vahirua.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X