320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See huvitava nimega klubi on 27-kordne oma riigi meister. Nime algupära päris täpselt ei teata, kuid arvatakse, et see on tulnud mängijate energilisest väravajärgsest juubeldusest. Millisest klubist käib jutt ??
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Algselt postitas rauulo Vaata postitust
      See huvitava nimega klubi on 27-kordne oma riigi meister. Nime algupära päris täpselt ei teata, kuid arvatakse, et see on tulnud mängijate energilisest väravajärgsest juubeldusest. Millisest klubist käib jutt ??
      Colo-Colo Santiago?

      Kommentaar


        Ei ole


        ..
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Zürichi Grasshoppers.

          --

          midagi lihtsat:

          üks mees on löönud oma karjääri jooksul ühele Itaalia klubile kolm väravat. Kõik need kolm on aga tulnud erinevate koduriigi klubide eest mängides. Kes?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            ütlesin ju, et lihtne.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Lihtne statistiline küsimus:
              Millise kahe Euroopa vutiriigiga on brasiillaste bilanss kõiki ajaloo jooksul peetud ametlikke kohtumisi arvesse võttes negatiivne (ehk siis kelle vastu rohkem mänge on kaotatud kui võidetud)?
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Üks peaks olema Ungari.
                Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                Kommentaar


                  ja Norra. 10 märki

                  Kommentaar


                    Mis putsadega mängis Pele ning mis putsadega Maradona?
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Oli vist nii, et Pelé ja Maradona mängisid Puma'dega?


                      Kommentaar


                        Kas mitte polnud nii, et Pele meelitati Adidase poolt suure rahasummaga ära (no nagu vanasti asjad käisid, mindi kohale ja pandi kohver rahaga lauale). Algselt oli vist Puma ja Adidase vahel kokkulepe, et Pele ei kuulu kummagi kompetentsi, aga Adidas rikkus seda diili.

                        Maradona kandis vist tõesti Puma toodangut.

                        Ma olen seda dok. filmi Puma ja Adidase ajaloolisest lahingust küll korduvalt näinud, aga päris kindel neis faktides ka pole. Pele keiss oli minu mälu järgi selle filmi alusel sellise stsenaariumiga.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Sorry, ma õiget vastust ei teadnud enne, kuid siinsed targad õnneks hätta ei jäänud.
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            kuna mitte keegi uut küsimust ei ole esitanud küsin ise ühe


                            Mitu liigat oli inglismaal hooajal 1900-1901?
                            Algselt postitas Blue Moon
                            Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sherf Vaata postitust
                              Mitu liigat oli inglismaal hooajal 1900-1901?
                              2? First & Second Division

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                                2? First & Second Division
                                Õige.
                                Esita uus küsimus
                                Algselt postitas Blue Moon
                                Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X