320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ole. Sellest mängust natuke vanem

    Kommentaar


      No on siis tõesti nii raske, et pean ette ütlema?

      Või kedagi ei huvita enam see viktoriini värk?

      Kommentaar


        Toimus 80ndate, ja nagu öeldud- Eesti on viimase 5 aasta jooksul nendega mänginud.

        E:No viimase 3 aasta jooksul.

        PS! Ja ma olen kindel et enamus siit guugeldavad niiet ära selle pärast põe!

        Kommentaar


          Huvitab viktoriin küll, aga googeldades ei leidnud vastust mingi nipiga ja ega ma eelmist vastust googlest ei pannud 80ndad on ilmselgelt need aastad mida ma oma silmaga näinud ei ole ka, niiet paras pähke küsimus, samas huvitav küsimus, vastust tahaks küll teada. hea küsimus
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            No ma ütlen siis vastuse ära:
            Tšiili-Uruguay

            Paraku unustasin kõik lingid ära.

            Kommentaar


              Sellele faktikillule sattusin peale üht raamatut lugedes. Küsimus siis selline, et millal peeti kõige lühem jalgpallimatš ja mis põhjusel see nii vara lõppes?

              PS! Mitte pakkuda Eesti - Šotimaa ärajäänud mängu või mõnedel jalgpalluritest mittesõltuvatest teguritest lõpetatud mängu. Kõik oli täiesti ametlik, mängijad jooksid mõlemal poolel platsile ja kohtunik vilistas lõpuvile reeglitest lähtuvalt.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Kohtunik sai vigastada ja asendust polnud võtta?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kohtunik sai vigastada ja asendust polnud võtta?
                  Külm, külm
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Üks tiim jäi vähem kui kaheksa mehega platsile?
                    Ei midagi sellist. Mõlemad meeskonnad lõpetasid täiskoosseisus ning kohtunik oli elus ja terve.

                    Vihjeks niipalju, et tänapäeva jalgpallis poleks selline asi võimalik. See sündmus viib meid ajas tagasi 19. sajandisse...

                    Ütleme siis aastanumbri ka ära ja küsimusi jääb kaks: kui kaua mäng kestis ja mis asjaoludel nii lühikest aega. Aasta siis oli 1894.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Mingi replay esimese väravani?
                      Nii lihtne vastus sellele ongi. Kuna tol ajal polnud jalgpallireeglid ühtsed, siis kahe tollal Austriale kuuluva meeskonna, Falke Krakau ja Falke Lembergi, juhid olid eelnevalt kokkuleppinud, et võitjaks kuulutatakse meeskond, kes lööb esimese värava.

                      Et mitte rohkem teid piinata, siis ütlen ära, et mäng kestis 7 minutit ja mängijad said õnnelikult koju minna. Ajalugu pole küll talletanud selle kui õnnelikud kaotajad just olid nüüd, aga...

                      Igatahes oli see mäng omamoodi pöördepunktiks, sest peale seda kurioosset lugu ühtlustati jalgpallireeglid kõikjal Austrias.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Nii lihtne vastus sellele ongi. Kuna tol ajal polnud jalgpallireeglid ühtsed, siis kahe tollal Austriale kuuluva meeskonna, Falke Krakau ja Falke Lembergi, juhid olid eelnevalt kokkuleppinud, et võitjaks kuulutatakse meeskond, kes lööb esimese värava.

                        Et mitte rohkem teid piinata, siis ütlen ära, et mäng kestis 7 minutit ja mängijad said õnnelikult koju minna. Ajalugu pole küll talletanud selle kui õnnelikud kaotajad just olid nüüd, aga...

                        Igatahes oli see mäng omamoodi pöördepunktiks, sest peale seda kurioosset lugu ühtlustati jalgpallireeglid kõikjal Austrias.
                        Vutiajalugu on täis toredaid legende. Nii on sama Lvivis peetud matši kohta kirjutatud (abiks otsingumootor G.), et tegu on esimese ametliku kohtumisega Poola jalgpalli ajaloos. Kohtunik olevat uudse pallimänguala näidiskohtumise peagi pärast esimest ja ainsat väravat kiiruga ära vilistanud, et teha väljakul ruumi toonasele spordi kuningale rahvavõimlemisele.
                        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Sellele faktikillule sattusin peale üht raamatut lugedes. Küsimus siis selline, et millal peeti kõige lühem jalgpallimatš ja mis põhjusel see nii vara lõppes?

                          PS! Mitte pakkuda Eesti - Šotimaa ärajäänud mängu või mõnedel jalgpalluritest mittesõltuvatest teguritest lõpetatud mängu. Kõik oli täiesti ametlik, mängijad jooksid mõlemal poolel platsile ja kohtunik vilistas lõpuvile reeglitest lähtuvalt.
                          Mis raamat oli muidu?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            Mis raamat oli muidu?
                            Ausalt öeldes ma ei mäletagi, mis raamatuga tegu oli. Mingite selliste kurioossete faktide raamat see oligi. Ma külas juhtusin seda sirvima.

                            See polnud otseselt jalgpalliga seotud üllitis.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Millal ja mis meekondade vahel selgitati välja maailma tugevaim ja maailma nõrgim koondis?

                              Kommentaar


                                Loe küsimus korralikult läbi.Vihjeks, et need mängud toimusid 21.sajand

                                2.võistkonda mängsid omavahel ja 2 teist omavahel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X