320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Okou. Kardan, et siit tuleb mingi urmari enda välja mõeldud nali.

    Kommentaar


      Täitsa reaalse ja jalgpallifänni jaoks üliolulise asjaga on tegu, eriti ühe puhul. Teine sobib vast pidupäeval.

      Kommentaar


        OLen kuulnud, meelde ei tule
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Mõtle hästi, vastus on sellel samal leheküljelgi.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Ei ole küll otseselt jalgpalliga seotud, aga öelge 2 asja, mis hakkavad enne sündi käima.
            No ütle parem ära. Ma suutsin vaid ühe asja välja mõelda ja seegi käib 9 kuud varem ja hiljem ei pruugi.

            Seni küsiksin ühe küsimuse vahele: milline oli esimene ETV-s ülekantud jalgpallimäng, mis toimus väljaspool Eestit aga üks osapooltest oli Eesti meeskond? Ehk siis, kes mängisid?

            Kommentaar


              Annan veel vihje. Õllesõbrad sellised.

              Kommentaar


                Ega ometi maks ja magu?

                Kommentaar


                  Kurat, õlu ja vein on ju asjad, mis pannakse kõigepealt käima ja alles hiljem saab neist õlu ja vein.

                  Kommentaar


                    Ahah.
                    Seni küsiksin ühe küsimuse vahele: milline oli esimene ETV-s ülekantud jalgpallimäng, mis toimus väljaspool Eestit aga üks osapooltest oli Eesti meeskond? Ehk siis, kes mängisid?
                    Keegi mäletab?

                    Kommentaar


                      Tulistan puusalt, Itaalia - Eesti 2:0 1993. Malta mängu ei näidatud. Aga äkki oli mingi maavõistlus Saamidega, aga pigem siiski ei olnud.

                      Kommentaar


                        Itaalia mäng kindlasti ei olnud


                        Pakun Sotimaa-Eesti 3-2 1998 või 99

                        Kommentaar


                          Ei, tegemist ei olnud mingi ametliku mänguga, ammugi mitte maavõistlusega. Märksõna - Leedu.

                          Kommentaar


                            Flora vs mingi Leedu klubi (Zalgiris näiteks) ja Kuboki turniiril?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Flora vs mingi Leedu klubi (Zalgiris näiteks) ja Kuboki turniiril?
                              Muidu õige vastus aga kui täpne olla, siis Leedu klubi asemel oli vastaseks minu mäletamist mööda Leedu olümpiakoondis (ehk siis U-21 või U-23, ma ei mäleta kuidas see vanusevärk oli)) ja tegemist sõprusmänguga. Igatahes mäng peeti Leedus ja suht lumise ilmaga. Skoori täpselt ei mäleta aga Flora kaotas vist 0:3 või 1:3. Küsi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Muidu õige vastus aga kui täpne olla, siis Leedu klubi asemel oli vastaseks minu mäletamist mööda Leedu olümpiakoondis (ehk siis U-21 või U-23, ma ei mäleta kuidas see vanusevärk oli)) ja tegemist sõprusmänguga. Igatahes mäng peeti Leedus ja suht lumise ilmaga. Skoori täpselt ei mäleta aga Flora kaotas vist 0:3 või 1:3. Küsi.
                                Ja mis aastal see siis oli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X