320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen raudpolt kindel, et Roberto Baggio mööda löödud pennal on tunduvalt tuntum, kui mingis sitas laulus kasutatud pennal. Aga mida ka mina tean.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma olen raudpolt kindel, et Roberto Baggio mööda löödud pennal on tunduvalt tuntum, kui mingis sitas laulus kasutatud pennal. Aga mida ka mina tean.
      Kui ma nüüd midagi sassi ei aja, oli Baggio penalt ka reklaamis kuskil. Kuskil kümme aastat tagasi, vb enamgi.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Kui ma nüüd midagi sassi ei aja, oli Baggio penalt ka reklaamis kuskil. Kuskil kümme aastat tagasi, vb enamgi.
        Oli.

        Sitasti vormistatud küsimus järjekordselt, mis muud noh.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Tuntum võib-olla tõesti, aga mitte enim vaadatud. Tõenäoliselt enamik jalkafänne ei teagi, kes 2006 viimase pendla lõi ja ilma Shakira abita ei teaks minagi. Oli tore natuke furoori tekitada.
          Kust härra Stok teab mitu korda ma oma vana VHS maki pealt Totti chippi või Baggio faili olen vaadanud?

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Kui ma nüüd midagi sassi ei aja, oli Baggio penalt ka reklaamis kuskil. Kuskil kümme aastat tagasi, vb enamgi.
            Johnnie Walker.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Johnnie Walker.
              Tundub, et see sama jah
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                peast ei tulnud meelde, aga guugeldades oli lihtne(millegi pärast oli meeles, et see juhtus hiljuti). jätan vastamise siiski kellelegi teisele
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Barbados vs Grenada
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    See on Andy Carroll ja ei tule ma kuskile viktoriinile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Et kui mõni tartlane viitsiks liituda minu ja zelee ja hiljaks jääva sanderosiga, siis võiks kiirelt märku anda eelmine kord jäi võit punkti kaugusele ja seekord tollane ja üldse sage võitja Stok & co on korralduskomiteega hõivatud. Seega õllelootus kõrgem
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Aga elavdaks teemat siis, mul on 25 üleliigset küsimust, mõni parem, mõni halvem.

                        1. Inglise Premier League'is on hat-tricki löönud üheksa mängijat, kelle perekonnanimes on z täht. Palun loetlege need mängijad üles. Selgitus: arvesse läheb see nimi, mis on särgi peale trükitud, s.t. Javier Hernandez ei ole õige vastus, kuna särgi peal on Chicharito.
                        Santa Cruz, Suarez, Tevez, Cazorla, Hazard, Gomez, Dzeko, Zola

                        Maxi Rodriguez ja Javier Hernandez ei loe kuna särkide peal on vastavalt Maxi ja Chicarito

                        Zamora, Vaz Te ja McKenzie on astme võrra madalamas liigas hat-trick'e löönud.

                        Kes see üheksas siis on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          No näed, see oli siis üks küsimus "mõni halvem" kategooriast, sest üheksas pidi olema Maxi Rodriguez tõepoolest. Ülejäänud kõik kenasti pihta. Järgmine küsimus on parem:

                          2. 1912 Stockholmi OM-i teises ringis ehk veerandfinaalis kohtusid koondised, kellele mängiti sama hümni. Mis koondised need olid?
                          Eeldan, et Soome ja Vene:

                          "Kisojen aikana Suomen jalkapallomaajoukkue pelasi voitokkaasti Venäjää vastaan. Tuolloin salkoon nostettiin Venäjän lippu, ja näkyville asetettiin lakana, jossa luki Finland vunnit (eli Suomi voitti)"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Santa Cruz, Suarez, Tevez, Cazorla, Hazard, Gomez, Dzeko, Zola

                            Maxi Rodriguez ja Javier Hernandez ei loe kuna särkide peal on vastavalt Maxi ja Chicarito

                            Zamora, Vaz Te ja McKenzie on astme võrra madalamas liigas hat-trick'e löönud.

                            Kes see üheksas siis on?
                            Teoorias ei tohiks ka Edin arvesse minna, sest "z" tähte ta perekonnanimes küll pole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Teoorias ei tohiks ka Edin arvesse minna, sest "z" tähte ta perekonnanimes küll pole.
                              True that, aga nendel inimestel kes City särke teevad on sellest suva. Vähemalt esimesel hooajal oli:



                              Hat-tricki lõi ta juba õige nimega:

                              Kommentaar


                                Chelski. Filmist "United" jäi meelde. (Oleks muidugi niigi teadnud seda :P )

                                Kommentaar

                                Working...
                                X