320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

megaeksimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'megaeksimus\'

    Originally posted by oku
    Väravas tehtud vigureid ma siinkohal välja ei hakka tooma - jalgevahelt, kätevahelt, ülevalt ja alt ... Ma olen väga kogenud eksija
    Aga selle eest teed seda kõike ülima ilu ning pühendumusegha ja oled ise lausa kaunitar seda kõike saavutades Onja nii? :P
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'megaeksimus\'

      Pani mõtlema, et kurat palju on pall kaugelt saadetud ristnurga suunas... Kuid imekombel läheb asi alati sentimeetrite teinekord ka meetrite küsimuseks. Teine kord oleks tore, kui pall ristis maanudks. Seda eriti ei juhtu. Eks ma harjuta veel ja proovin täpsemalt. Lausa vihale ajab, miks kurat ei või ta vahest risti minna selle asemel, et kas latti/posti või siis üle lennata. Selline probleem on

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'megaeksimus\'

        Originally posted by treze


        Pani mõtlema, et kurat palju on pall kaugelt saadetud ristnurga suunas... Kuid imekombel läheb asi alati sentimeetrite teinekord ka meetrite küsimuseks. Teine kord oleks tore, kui pall ristis maanudks. Seda eriti ei juhtu. Eks ma harjuta veel ja proovin täpsemalt. Lausa vihale ajab, miks kurat ei või ta vahest risti minna selle asemel, et kas latti/posti või siis üle lennata. Selline probleem on
        Juhtus sama jama eelmine nädal mängus.Lõin karistslööki kuckilt 20 meetri pealt yle myyri ristnurga suunas aga pall läx sinna yles kahe posti ja lati liitumiskohta

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'megaeksimus\'

          Originally posted by p3p3


          Originally posted by treze


          Pani mõtlema, et kurat palju on pall kaugelt saadetud ristnurga suunas... Kuid imekombel läheb asi alati sentimeetrite teinekord ka meetrite küsimuseks. Teine kord oleks tore, kui pall ristis maanudks. Seda eriti ei juhtu. Eks ma harjuta veel ja proovin täpsemalt. Lausa vihale ajab, miks kurat ei või ta vahest risti minna selle asemel, et kas latti/posti või siis üle lennata. Selline probleem on
          Juhtus sama jama eelmine nädal mängus.Lõin karistslööki kuckilt 20 meetri pealt yle myyri ristnurga suunas aga pall läx posti ja lati liitumiskohta

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'megaeksimus\'

            Originally posted by p3p3

            ...pall läx sinna yles kahe posti ja lati liitumiskohta
            teil on päris huvitava konstruktsiooniga väravad..

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'megaeksimus\'

              Veel meenus üks - aastaid 9 või 10 tagasi mängisime Lastestaadionil (või mis iganes on selle staadioni nimi, mis asub Suur-, ja Väike-Ameerika tänava vahel). Meie rünnak, mina umbes 40 meetrit väravast. Pall põrkab hooga tagasi (ei mäleta, kas kaitsja jalast, väravavahist või värava konstruktsioonidest). Stardin, läbin 5-6 meetrit, pall veereb tubli hooga otse minu suunas, ei põrka, ilma olulise vindita ja... ühesõnaga ideaalselt, et lajatada üks mahlane pomm värava nurka. Veel samm, keha kergelt ette kallutatud ja MÜTAKI saadan palli teele. Aga millegipärast lendab pall üle värava, üle staadionipiirde, otse sõiduteele, kus mingi veokas annab pallile esiklaasiga veel ühe löögi. Mõne sekundi pärast käib PAUHH - millegipärast sõitis seesama veok ka üle palli. Pallist igal juhul kahju. Häbi ka veel pealekauba. Selline lugu siis.

              its sammetaim!!!

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'megaeksimus\'

                Originally posted by eston#21


                Originally posted by p3p3

                ...pall läx sinna yles kahe posti ja lati liitumiskohta
                teil on päris huvitava konstruktsiooniga väravad..
                Mis siin imelikku un :S

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'megaeksimus\'

                  Normaalsel jalgpalliväraval nagu ei ole sellist kohta kus 2 posti ja latt korraga liituks. Antud story jutustaja pani lihtsalt natuke puusse ja usun, et kõik said aru mis kohta ta tegelikult mõtles.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'megaeksimus\'

                    Originally posted by Martin


                    Originally posted by oku
                    Väravas tehtud vigureid ma siinkohal välja ei hakka tooma - jalgevahelt, kätevahelt, ülevalt ja alt ... Ma olen väga kogenud eksija
                    Aga selle eest teed seda kõike ülima ilu ning pühendumusega ja oled ise lausa kaunitar seda kõike saavutades Onja nii? :P
                    Loomulikult, Smutt Enamasti pühendunuim ja kauneim väljakul
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'megaeksimus\'

                      jah, talvel kunagi sai vist oli 5-s klassis ühte kooliturniiri mängitud, kus olime nö sooritamas suur üllatust, st olime löömas kaheksandike, kui ühel rünnakul suutsin lume hunnikus olevat palli sedasi tabada, et \"Inkaras\" pani taeva poole ning pall istus hanges edasi, suht loll tunne oli sokk jalas seal edasi seista, kuid siiski viigi saime kätte, muuseas tol ajal oli veel Pohlak meil kirjanduse õps ning jagas vutitrennis poistele soksi, kes pendla sisse lõid .

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'megaeksimus\'

                        Originally posted by daywalker


                        Normaalsel jalgpalliväraval nagu ei ole sellist kohta kus 2 posti ja latt korraga liituks. Antud story jutustaja pani lihtsalt natuke puusse ja usun, et kõik said aru mis kohta ta tegelikult mõtles.
                        mõeldav ta ju on .. tagumine post tavaliselt tuleb väikse kaarega ristnurka, kus vertikaalne post ning põiklatt omavahel kohtuvad .. seega võis p3p3\'l täitsa õigus olla.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'megaeksimus\'

                          Originally posted by dreyd


                          jah, talvel kunagi sai vist oli 5-s klassis ühte kooliturniiri mängitud, kus olime nö sooritamas suur üllatust, st olime löömas kaheksandike, kui ühel rünnakul suutsin lume hunnikus olevat palli sedasi tabada, et \"Inkaras\" pani taeva poole ning pall istus hanges edasi, suht loll tunne oli sokk jalas seal edasi seista, kuid siiski viigi saime kätte, muuseas tol ajal oli veel Pohlak meil kirjanduse õps ning jagas vutitrennis poistele soksi, kes pendla sisse lõid .
                          kõige targem oleks muidugi selline värav osta
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'megaeksimus\'

                            See natuke vana asi ning mõned on võib-olla seda juba näinud aga panen selle ikkagi siia. Päris muigama ajab igatahes http://mrwood95.valuehost.co.uk/Forlan-miss-Juventus-p.mpg
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'megaeksimus\'

                              Originally posted by daywalker


                              See natuke vana asi ning mõned on võib-olla seda juba näinud aga panen selle ikkagi siia. Päris muigama ajab igatahes http://mrwood95.valuehost.co.uk/Forlan-miss-Juventus-p.mpg
                              Vend üritas häbist särgist kotti moodustada ning pähe tõmmata. Hjähh-hjähh-hjähh (Peeter Ristsoo naer).
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'megaeksimus\'

                                Ning lisan iia veel yhe mida igapäev ei juhtu

                                Mängisime Võru Kalevi vasta ja poolaja keskel juthus nii, et umbes 45 meetri pealt löödi mingi mõtetu löök väravast mööda sinna posti lähedale..... jõudsin sinna ja hakkasin palli pyydma, kui minu eest(10m) tegi pall imeliku põrke ja muutis järsku nii palju suunda, et pall oligi väravas ja mul eriti poldki midagi teha..... ikkagi alati saab paremini ja see oli lihcalt tavaline tööõnnetus(eksimus)
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X