320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

megaeksimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'megaeksimus\'

    ise olen suutnud yhes trennis kolma korda minuti jooxul nurgalöögist maas veereva palli värava alt yle lyya:P siis tuleb veel meelde siuke värk...väravavaht oli kuskile ära jooxnud, pall põrkas vastaste värava ees, otsustasin siis ilge laxu kirja panna, aga lõin yhelt meetrile latti ja väravas olles on kuskilt kolmekymnelt meetrilt yle minu sisse löödud(mis polnd tegelikult löögina mõeldud:P)

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'megaeksimus\'

      Originally posted by zidane_5
      ja väravas olles on kuskilt kolmekymnelt meetrilt yle minu sisse löödud(mis polnd tegelikult löögina mõeldud:P)
      Otsa kämbukene...

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'megaeksimus\'

        Originally posted by Glazza


        Originally posted by zidane_5
        ja väravas olles on kuskilt kolmekymnelt meetrilt yle minu sisse löödud(mis polnd tegelikult löögina mõeldud:P)
        Otsa kämbukene...
        njah, ma olen 180 senti pikk...aga sellel pallil oli lihtsalt siuke väga imelik vint sees ja lisax veel päike...

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'megaeksimus\'

          Originally posted by zidane_5


          Originally posted by Glazza


          Originally posted by zidane_5
          ja väravas olles on kuskilt kolmekymnelt meetrilt yle minu sisse löödud(mis polnd tegelikult löögina mõeldud:P)
          Otsa kämbukene...
          njah, ma olen 180 senti pikk...aga sellel pallil oli lihtsalt siuke väga imelik vint sees ja lisax veel päike...
          ja ussid

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'megaeksimus\'

            panen sis mõningad enda väixed äpardused kah kirja
            peale selle,et on korduvalt u.meetri pealt väravast yle kõmmutatud ja 200 meetrit palli järele joostud,sis juhtunud on ka palju muud huvitavat,näitex järgnev situatsioon:
            meie rynnak lõppes vaheltlõikega ja järgnes kiire kontra.ega meil peale minu keegi teine muidugi tagasi joosta ei viicinud ja juhtus ni,et spurtisin kahe ääreryndaja vahel oma värava poolele.minust paremal käel oleva käes oli pall ja väravavaht jooxis talle vastu.värav jäi tyhjax ja ta otsustas sööta vasakule äärele,kellel olnux lihtne pall sisse kõksida,aga õnnex olin mina meie vahepeal ja meeleheitliku ettesirutuse tulemusena oli pall kenasti väravas.
            teine kord jälle olin väravas ja mängus oli otsustav värav.jällekord võcin mängu otsustamise enda peale-minnes nurgalööki pyydma,oskasin palli käega oma väravasse lykata.
            seda juttu lugedes võib jääda mulje,et omaväravaid kõmmutan ma rohkem kui vastaste omi,a mis teha kui ryndes must mingit kasu ei ole,kuidagi peab oma väravajanu ju kustutama...


            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'megaeksimus\'

              Minu suurim eksimus on klasside- vahelises vutivõistluses löödud omavärav. Olime finaalis, kui nurgalöögist tulnud palli ära üritasin suunata, kuid läks kogemata oma väravasse.
              It\\\'s always better on holiday...

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'megaeksimus\'

                Eelmine aasta juhtus üks kurioosne olukord, kus minu enda meeskonnakaaslasel oli võimalus väravale peale lüüa(mida ta ka tegi), meie meeskonna õnnetuseks olin mina jooksnud väravajoonele, pall vivises väravavahist mööda, otse mulle vastu puusa ja sealt edasi üle otsajoone. St. jäin värava ees omaenda tiimikaaslase pallile ette.

                Teises apsus pole mina osaline, küll meie väravavaht, kes lasi veereva ja väga nõrga palli otse nurgalöögist väravasse. Huvitav on asja juures see, esimeses postis ei olnud meie mehi, kes oleks tema vaatevälja seganud.
                Where were you in '62?

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'megaeksimus\'

                  yleelmisel hooajal Kuristiku eest m2ngides..liigam2ng Piraaja vastu:
                  nurgal88gi ajal seisin tagumises postis... pall tuli t2pselt yle kaitsete minu pea peale...seisin postist poole meetri kaugusel. kuid suutsin palli t2pselt postist m88da lykata

                  sai veel tykk aega kohapeal istutud ja vannutud..

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'megaeksimus\'

                    yx asi tuli veel meelde...sygisel noorteturniiril sain enda värava alt palli, ei söötnud kellgile, mängisin ilusti vastastest mööda, jõudsin värava alla ja umbes kolmelt meetrilt ei suutnud palli väravasse koksata vaid lõin palli mööda väravavahti:P

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'megaeksimus\'

                      Mul tuleb meelde üks mäng, kus me mängisime ühe olulise turniiri vist kaheksandikfinaalis turniiri ühe favoriidi vastu. Mind oli väravasse pandud. Kuidagi saime ette, kui vastane sai omalt 35 meetrilt karistuslöögi. Ja siiamaani ei kujuta ma ette kuidas ma selle sisse imesin. Ehk nagu ma pärast ajakirjanikele ütlesin, ka kätetu ja jalutu oleks selle löögi ära tõrjunud...

                      Lugupidamisega,
                      Oliver
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'megaeksimus\'

                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'megaeksimus\'

                          Originally posted by vello99


                          Mul tuleb meelde üks mäng, kus me mängisime ühe olulise turniiri vist kaheksandikfinaalis turniiri ühe favoriidi vastu. Mind oli väravasse pandud. Kuidagi saime ette, kui vastane sai omalt 35 meetrilt karistuslöögi. Ja siiamaani ei kujuta ma ette kuidas ma selle sisse imesin. Ehk nagu ma pärast ajakirjanikele ütlesin, ka kätetu ja jalutu oleks selle löögi ära tõrjunud...

                          Lugupidamisega,
                          Oliver
                          Priceless
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'megaeksimus\'

                            Originally posted by vello99


                            Mul tuleb meelde üks mäng, kus me mängisime ühe olulise turniiri vist kaheksandikfinaalis turniiri ühe favoriidi vastu. Mind oli väravasse pandud. Kuidagi saime ette, kui vastane sai omalt 35 meetrilt karistuslöögi. Ja siiamaani ei kujuta ma ette kuidas ma selle sisse imesin. Ehk nagu ma pärast ajakirjanikele ütlesin, ka kätetu ja jalutu oleks selle löögi ära tõrjunud...

                            Lugupidamisega,
                            Oliver
                            APPI! (5 min)

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'megaeksimus\'

                              Kunagi mitmeid aastaid tagasi kui esimest aastat jalkatrennis käisin õnnestus meil ühel kujul väravast väljalööki tehes palli nii õnnetult tabada et see lendas ülepea tagasi väravasse. Uskumatu aga tegelane kuidagi libastus nii õnnetult ja enam teda trennis ei nähtudki.

                              Oli 1 noorteturniir kusagil (vist Tõrvas) mängisime kellegagi (oli vist Pärnu), olin väravas, ühel hetkel lõi vastane tugevalt peale, hüppasin, pall läks napilt mööda, aga neil käsipalliväravatel on tagapool ka mingi raudpost mis võrku nagu kinni hoiab ja siis põrkas vastu toda, sealt tagasi mulle vastu pead ja siis väravasse, kohtunik nokkis kuskil keskjoone juures nina ja kurb tõsiasi oli, et kaotasime ühes sellega mängu 3-2.

                              Aastaid tagasi õnnestus mul noortemeeskonna väravavahina sisse lasta pall, mille vastane lõi kui oli palli audist päästma läinud. Olin liiga esimeses postis ja tagurdades ja palli silmadega jälgides oskasin sellel ikka tagumise posti ligidale lasta kukkuda.
                              Samast ajastust on meeles 1 olukord kui vastastel oli nurgalöök ja peale seda oli ilge pusimine meie värava all ja keegi kaitsjatest suutis lõpuks hakata puhtaks lööma, aga nii usin nagu ma olen, rabelesin ka lahtise palli järele ja suutsin palli löögile ette jääda, muidugi põrkas see oma väravasse.

                              Oli kord kui väravas olles tuli vastase ründaja 1-1, jooksin talle vastu, ajasin siis käed ja jalad hästi laiali et värav ilusti ära katta, aga junn lajatas laksu täpselt sinna kuhu ei tohtinuks, hea seegi et ta kaitse suutis jätkuolukorra puhtaks lüüa.

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'megaeksimus\'

                                Originally posted by dimaggio


                                Eelmine aasta juhtus üks kurioosne olukord, kus minu enda meeskonnakaaslasel oli võimalus väravale peale lüüa(mida ta ka tegi), meie meeskonna õnnetuseks olin mina jooksnud väravajoonele, pall vivises väravavahist mööda, otse mulle vastu puusa ja sealt edasi üle otsajoone. St. jäin värava ees omaenda tiimikaaslase pallile ette.

                                Teises apsus pole mina osaline, küll meie väravavaht, kes lasi veereva ja väga nõrga palli otse nurgalöögist väravasse. Huvitav on asja juures see, esimeses postis ei olnud meie mehi, kes oleks tema vaatevälja seganud.
                                nurgalöögist löödud värav ei loe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X