320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

pallide parandamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'pallide parandamine\'

    Omal ajal sai neid seapõisi kyll ise kokku nõelutud...

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'pallide parandamine\'

      Iidvana teema, kuid äratan ta ellu, kuna just sain endal palli ära parandatud, nimelt hakkas pall õmbluse juurest õhku läbi laskma, kuid sellise asja puhul aitas hädast välja rulameestele ketside parandamiseks mõeldud \"shoe goo\". Tegemist on siukese läbipaistva kummiliimi haisuga oleva mögaga, mida kasutatakse auklikuks kulunud ketsi taldade parandamiseks, väga vastupidav aine. Saadaval kui ma ei eksi siis Exit spordis.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'pallide parandamine\'

        Mul peab juba teist aastat vastu 59 kroonine copa palll!!!!!! Ostke endale kõik säästumarketist 59 kroonine pall ja te ei kahetse sest ma juba sellega kaks aastat mänginud!!!!
        Sae pekki!!!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'pallide parandamine\'

          Originally posted by Bossman


          Mul peab juba teist aastat vastu 59 kroonine copa palll!!!!!! Ostke endale kõik säästumarketist 59 kroonine pall ja te ei kahetse sest ma juba sellega kaks aastat mänginud!!!!
          iseasi on muidugi palli kvaliteet ja pall ise
          kui ma ei eksi siis see pall on küll ehe saast
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'pallide parandamine\'

            Oli suvi ja sõbraga tahtsime ilgelt jalkat mängida aga mida polnud oli pall ja raha. Sõber siiski kraapis natuke raha kokku ja nii saigi ostetud pall nimega \"copa\". Paar nädalakest saigi siis sellega korralikult mängitud kuni tulin mina ja tegin meeletu pommlöögi mille tagajärjel pall pauguga katki läks. Selline oli minu lugu pallist nimega \"copa\". Aga jah, makstud raha oli see pall väärt ikkagi, nii et soovitan minagi külastada saastamarketit ja see pall omale soetada
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar

            Working...
            X