320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Zenjov, Vassiljev ning Piiroja ootavad videot

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    oskab keegi öelda kuidas oleks võimalik saaada http://sport.err.ee lehelt videosid arvutisse? Saaks sealt suht korralikult materjali.
    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Janinho Vaata postitust
      oskab keegi öelda kuidas oleks võimalik saaada http://sport.err.ee lehelt videosid arvutisse? Saaks sealt suht korralikult materjali.
      tõmba WM recorder 14.. saab originaal kvaliteediga video kätte..
      alguses võib natuke keeruline see wm recorder süsteem tunduda, aga kui paar klippi käes, siis on asi lihtne juba..
      jään ootama zenjovi videot

      Kommentaar


        #33
        Ole sa tänatud!
        Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

        Kommentaar


          #34
          Piiroja video on ikka tõsiselt hea. Muusikavalik on tõesti kümnesse.

          Kommentaar


            #35
            Pärast Serbia mängu kui Vassiljev Euroopas nime tegi, hakkasin otsima Youtubest tema videot ja märkasin, et see sootuks puudub. Kindlasti väärib ka Kostja oma videot. Muidugi võiksin ma selle jutu peale ise selle valmis teha, aga arvuti programmidega olen ma üsna saamatu.

            Kommentaar


              #36
              hetkel töötan sellega muidu just. Aga kostjast veits raske teha ka, sest põhiliselt leiab temast videomaterjali ainult tema väravatest, aga sellist lähikaadris jooksmist ja trikitamist, sööte eriti pole, mida nagu vaja oleks.
              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas krizto Vaata postitust
                Pärast Serbia mängu kui Vassiljev Euroopas nime tegi, hakkasin otsima Youtubest tema videot ja märkasin, et see sootuks puudub. Kindlasti väärib ka Kostja oma videot. Muidugi võiksin ma selle jutu peale ise selle valmis teha, aga arvuti programmidega olen ma üsna saamatu.
                väike stiilne videklipike on temast siiski tehtud:
                Konstatin, vassiljev, goal, estonian, midfielder, score, estonia, football, soccer, slovenia


                Mina arvan et Zenjov võiks uue video saada ennem :P

                Share your videos with friends, family, and the world

                mul siin playlistid tehtud enamus koondislastest, seal kostjast suht palju staffi..


                ja loodan et sa janinho uploadid taas oma videod ülesse..

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas *Rivo Vaata postitust

                  ja loodan et sa janinho uploadid taas oma videod ülesse..
                  Mul on räme kahju nendest videotest, kurat küll mingi Kingi värava üles panemise eest lajatatakse ka juba bänn aga ainuke video mis mul alles veel on ainult lindpere oma. Krtküll
                  Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                  Kommentaar

                  Working...
                  X