320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

1 reegleid puudutav küsimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'1 reegleid puudutav küsimus\'

    Originally posted by suskar


    seega ei tohi peale lüüa
    aga olen ise näinud kui avalöökist värav lüüakse.....või saan ma millestki valesti aru
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'1 reegleid puudutav küsimus\'

      Otse avalöögist/keskelt lahtilöögist löödud värav ei loe, keegi peab enne ära puutuma (näitex kasvõi kaasründaja lükkab palli pisut ettepoole < isegi olen nii väravaid löönud )

      Vahelt ei tohi palli võtta, nii kaua, kuni pall on veel ringi sees. Põhimõtteliselt peab mängija lihtsalt kaaslasele vastaste väljakupoolele palli söötma (ringi sees) ja seda söötu vastasmängijad vahelt ei tohi võtta (ega saagi, kui just supermanid pole :P )

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'1 reegleid puudutav küsimus\'

        Originally posted by mario


        Otse avalöögist/keskelt lahtilöögist löödud värav ei loe, keegi peab enne ära puutuma (näitex kasvõi kaasründaja lükkab palli pisut ettepoole < isegi olen nii väravaid löönud )

        Vahelt ei tohi palli võtta, nii kaua, kuni pall on veel ringi sees. Põhimõtteliselt peab mängija lihtsalt kaaslasele vastaste väljakupoolele palli söötma (ringi sees) ja seda söötu vastasmängijad vahelt ei tohi võtta (ega saagi, kui just supermanid pole :P )
        Sellelt lehelt kopipaste:
        1997
        Law VIII - The Start and Restart of Play

        \"A goal may be scored directly from the kick-off.\"
        \"The ball is in play when it is kicked and moves forward.\"

        Seega otse kick-offist värav on reeglitepärane. Ning palli mida on puudutanud üks mängija vöib nö vahelt vötta vastasvöistkonna mängija (iseasi kui tihti see juhtub).

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'1 reegleid puudutav küsimus\'

          Loomulikult tohib esimest söötu vahelt võtta. Võib ju tekkida selline olukord et pall mängitakse lahti aga keegi omadest söötu vastu ei võta. Ja kui nüüd vastased ei tohiks söötu vahelt võtta siis kas mäng jääkski nii kauaks seisma kuni keegi omadest viitsib palli puudutada? vaevalt...

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'1 reegleid puudutav küsimus\'

            Originally posted by mario


            Otse avalöögist/keskelt lahtilöögist löödud värav ei loe, keegi peab enne ära puutuma (näitex kasvõi kaasründaja lükkab palli pisut ettepoole < isegi olen nii väravaid löönud )

            Vahelt ei tohi palli võtta, nii kaua, kuni pall on veel ringi sees. Põhimõtteliselt peab mängija lihtsalt kaaslasele vastaste väljakupoolele palli söötma (ringi sees) ja seda söötu vastasmängijad vahelt ei tohi võtta (ega saagi, kui just supermanid pole :P )
            Palun, ära täna enam midagi räägi. Võibolla homme oled targem.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar

            Working...
            X