320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa Ballon d'Or

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Ei oska öelda midagi originaalset: Messi + Guardiola.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Enda top 3 oleks:

      Mängijad:
      Messi
      Ronaldo
      Xavi
      (haigutus)

      Treenerid:
      Villas-Boas
      Klopp
      Guardiola
      Kas siis kui Shaktar Donetsk võitis EL (uefa cupi) pakkusid ka nende treenerit tippu või? Hästi ei usu, rääkimata sellest, et enamus ei pakkunud.

      Porto on kõvem klubi kui Shaktar ja võimalused paremad. Kui päris aus olla, peaks Porto ikka CL-s mängima...samal ajal näiteks Shaktar 2010-11 jõudis champions leagues veerandfinaali, kus pidid alla vanduma Barcelonale.

      Kommentaar


        #78
        Aga jah, üldiselt rääkides, täielik naljanumber see nimekiri, Fifa on oma fair playga liiale läinud. No mis asja on Abidalil sinna puht jalgpalli mõistes?

        Tundub, et ollakse suur Mancity vastane kah, eelmise hooaja põhjal peaks ehk Tevez seal olema, aga ju siis ei taheta nö nime määrida arvestades hiljutisi sündmusi. Aga no Silva?

        Minu meelest on isegi see Sneidjeri kaasamine kahtlane, kehv hooaeg Interi poolt eelmine aasta. Aga ju hinnati siis koondise põhjal, kuna FIFA tabelis ju vahepeal Holland tõusis 1-ks. Serie A parimad olid ikka pigem Zlatan ja Cavani.

        Wenger on ka vist puht selle rahapoliitika pärast, et vot näe peavad konkureerima Chelšea ja Manchešter Cityga...aga no mida ta teinud on? Eelmine ja see hooaeg on mõlemad kesised olnud. Enne oleks näinud Tottenhami treenerit seal.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Panso Vaata postitust
          Aga jah, üldiselt rääkides, täielik naljanumber see nimekiri, Fifa on oma fair playga liiale läinud. No mis asja on Abidalil sinna puht jalgpalli mõistes?

          Tundub, et ollakse suur Mancity vastane kah, eelmise hooaja põhjal peaks ehk Tevez seal olema, aga ju siis ei taheta nö nime määrida arvestades hiljutisi sündmusi. Aga no Silva?

          Minu meelest on isegi see Sneidjeri kaasamine kahtlane, kehv hooaeg Interi poolt eelmine aasta. Aga ju hinnati siis koondise põhjal, kuna FIFA tabelis ju vahepeal Holland tõusis 1-ks. Serie A parimad olid ikka pigem Zlatan ja Cavani.

          Wenger on ka vist puht selle rahapoliitika pärast, et vot näe peavad konkureerima Chelšea ja Manchešter Cityga...aga no mida ta teinud on? Eelmine ja see hooaeg on mõlemad kesised olnud. Enne oleks näinud Tottenhami treenerit seal.
          Vabandust, aga Abidali esitusi võiks kommenteerida ikka siis, kui mänge vaadatud on, kus ta mängis. Oli talvel-kevdel parim Barca kaitsja (ma ütleks, et päris pika puuga) ning pärast oppi taastas samuti päris kiiresti oma vormi. Jalgpalli mõistes siis kevadel e veebruaris-jaanuaris, kui olid barca ühed kõige olulisemad mängud.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            #80
            Panso, sa ei ole vist Abidali mänge näinud.


            edit: ärge postitage nii kiiresti, mul läheb aega ju.
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Vabandust, aga Abidali esitusi võiks kommenteerida ikka siis, kui mänge vaadatud on, kus ta mängis. Oli talvel-kevdel parim Barca kaitsja (ma ütleks, et päris pika puuga) ning pärast oppi taastas samuti päris kiiresti oma vormi. Jalgpalli mõistes siis kevadel e veebruaris-jaanuaris, kui olid barca ühed kõige olulisemad mängud.
              No tead, eks veits üle paisutatud oli juu see meedia kampaania peale tema operatsiooni, ala me kõik toetame , ja ma ei tea me mängime sinu nimel ja nii edasi, ka siis kui tuligi platsile ja puudutas palli olid kõik nii eufoorias. Miks ei peakski ,kasvaja on jube asi aga aru peab saama, et laiemale vutiüldususele jäigi see muu komejant meelde , mitte see,mida platsil tegi .
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Oli talvel-kevdel parim Barca kaitsja (ma ütleks, et päris pika puuga) ning pärast oppi taastas samuti päris kiiresti oma vormi. Jalgpalli mõistes siis kevadel e veebruaris-jaanuaris, kui olid barca ühed kõige olulisemad mängud.
                millepärast Alves nimistus on?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas maanus Vaata postitust
                  No tead, eks veits üle paisutatud oli juu see meedia kampaania peale tema operatsiooni, ala me kõik toetame , ja ma ei tea me mängime sinu nimel ja nii edasi, ka siis kui tuligi platsile ja puudutas palli olid kõik nii eufoorias. Miks ei peakski ,kasvaja on jube asi aga aru peab saama, et laiemale vutiüldususele jäigi see muu komejant meelde , mitte see,mida platsil tegi .
                  Loe palun postitust kah, enne kui võtad suu täis. Kui keegi arvas siin, et nimekirja lülitamise ainus põhjus oli maksakasvajast tulenev kaastunne, siis minu meelest oli mees eelmise aasta kõige parema ja edukama klubi kõige parem kaitsja kuni kasvaja avastamiseni ja sunnitud mängupausini. Ja ka pärast seda oli mees täitsa tasemel, kuigi mitte päris kõige teravamas vormis.
                  Point on, et enne kaastundekaardi välja mängimist pimepokkeris võiks mänge vaadata.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    millepärast Alves nimistus on?
                    Parim ründav kaitsemängija maailmas. Miks mitte ka seda tunnustada...
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      #85
                      ...ja Gerard Pique on parim keskkaitsja maailmas?

                      Ma ei saa tegelikult päris hästi aru, et millepärast eelistatakse neid kolme Barca kaitsemängijat Valdes'ile - millepärast teda seal nimistus pole? Ma saan aru, et koondise esiväravavaht ta ei ole, kuid temast on kasvanud Barca (avalik) salarelv - isegi kui vastased saavad palli ja jõuavad kuidagi löögile, siis võtab Valdes neilt järgmisteks kordadeks rünnakuisu ära.
                      Lisaks suurepärasele tõrjetööle on ta ka väga hea dirigent, kes pea-asjalikult kaitseliini juhendab.
                      Ikeri asemel peaks pigem tema au ja hiilgust saama selles nimistus.

                      Mis puudutab veel Alvesi, siis kaitsemängija on ta paberil.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #86
                        Vaata loe sina kah , mina räägingi, et inimestele ,kes ei vaata Barca mänge ja kellele ei mämmutata Barca tulemusi ette ja taha ei tea sisuliselt midagi Abidali tegemistest . Need inimesed ei peagi olema vutikauged inimesed, piisab kui neil on omad eelistused, eks. Kas Swansea fänn tingimatta peab teadama Abidali tegemistest, ei pea juu.Samas kui Fifa Ballon d'Or listis on miskised nimed, neid ikka uurib. Huvitav ,millised uudised esimesena googeldades tulevad `?
                        Saan aru su tulihingelisuset aga seekord hoia ikka toolist kinni kui püsti tahad hüppama hakata.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas maanus Vaata postitust
                          Vaata loe sina kah , mina räägingi, et inimestele ,kes ei vaata Barca mänge ja kellele ei mämmutata Barca tulemusi ette ja taha ei tea sisuliselt midagi Abidali tegemistest . Need inimesed ei peagi olema vutikauged inimesed, piisab kui neil on omad eelistused, eks. Kas Swansea fänn tingimatta peab teadama Abidali tegemistest, ei pea juu.Samas kui Fifa Ballon d'Or listis on miskised nimed, neid ikka uurib. Huvitav ,millised uudised esimesena googeldades tulevad `?
                          Saan aru su tulihingelisuset aga seekord hoia ikka toolist kinni kui püsti tahad hüppama hakata.
                          Sorry, aga su postitust ma siis lihtsalt ei närinud läbi. Ehk lugesin, aga ei mõistnud.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            ...ja Gerard Pique on parim keskkaitsja maailmas?

                            Ma ei saa tegelikult päris hästi aru, et millepärast eelistatakse neid kolme Barca kaitsemängijat Valdes'ile - millepärast teda seal nimistus pole? Ma saan aru, et koondise esiväravavaht ta ei ole, kuid temast on kasvanud Barca (avalik) salarelv - isegi kui vastased saavad palli ja jõuavad kuidagi löögile, siis võtab Valdes neilt järgmisteks kordadeks rünnakuisu ära.
                            Lisaks suurepärasele tõrjetööle on ta ka väga hea dirigent, kes pea-asjalikult kaitseliini juhendab.
                            Ikeri asemel peaks pigem tema au ja hiilgust saama selles nimistus.

                            Mis puudutab veel Alvesi, siis kaitsemängija on ta paberil.
                            Kas ESPNis või oli see 4-4-2 üks artikkel, kus väideti, et keskkaitset ainult tema kaitsmisoskuse pärast hinnata on eilne päev. Saabunud on palli üles vedava keskkaitsjate aeg. Ja siis ei oleks Pique nimi maailma parima kaitsja nomenendinimistus just üllatav. Ajad muutuvad.
                            Alves on keskpärane kaitsja, just seetõttu, mida ta hooaja esimestes (ja eelmise aasta viimastes) mängudes on näidanud. Enne seda oli ta kaitsja paberil.
                            Ahjaa, IMHO
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              #89
                              Sa tõesti arvad, et ma hindan mängijat ühe punkti, oskuse alusel?

                              internetiavarus on igasuguseid arvamusi täis - enamik nendest klassifitseeruvad referaatide alla, mis kõvaks ei aja, sest valdav osa tähestikust on mul selge.

                              Parima palluri valimise puhul peaks lähtuma indiviidist, mitte meeskonnast, sest mõni meeskond on nii hästi tööle pandud, et indiviidide nõrkused elimineeritakse kaasmängjate oskuste, tugevuste koosmõjul. Meeskonnad saavad hinnatud teiste ürituste raames.
                              Mida enam ma mõtlen, seda rohkem mind hämmastab see, et Valdes'i valikus pole - tõenäoliselt on seal taga poliitiline otsus - ja Alves, Pique ja Abidal on.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                #90
                                Messi paneb kinni nagu alati. Ei saa aru mida Forlan ja Abidal selles listis teevad!?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X